Pangstart 3

Arrangør: Gula Skyttarlag Se stevneinfo

Du må logge inn for å melde deg på.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

16:00
Skive
1

2

Kim Daniel Henriksbø

Gula Skyttarlag - NU (M)

3

Odin Henriksbø

Gula Skyttarlag - NU (M)

4

16:30
Skive
1

Torunn Nyhammer

Gula Skyttarlag - NU (K)

2

Tirill Henriksbø

Gula Skyttarlag - NU (K)

3

Amund Bruåsdal Haveland

Gula Skyttarlag - NU (M)

4

Madelen Sævareid

Gula Skyttarlag - ER (K)

17:00
Skive
1

Joar Bruåsdal Haveland

Gula Skyttarlag - NU (M)

2

Mathea Håvåg

Gula Skyttarlag - NU (K)

3

Hannah Aurora Rutledal

Gula Skyttarlag - NU (K)

4

Kate Bruåsdal Haveland

Gula Skyttarlag - NU (K)

17:30
Skive
1

Gaute Haveland

Gula Skyttarlag - ER (M)

2

Hanna Solheim

Oppedal/Brekke Skyttarlag - J (K)

3

Maria Håvåg

Gula Skyttarlag - ER (K)

4

Lasse Støylen Haveland

Gula Skyttarlag - NU, Links (M)

18:00
Skive
1

2

Christian Hjartholm Solheim

Oppedal/Brekke Skyttarlag - R (M)

3

Simen Hjartholm Langhelle

Oppedal/Brekke Skyttarlag - NU (M)

4

Sindre Birknes Indrebø

Gula Skyttarlag - ER (M)

18:30
Skive
1

Eline Dyregrov

Nyborg Skyttarlag - NU (K)

2

Jørgen Håvåg

Gula Skyttarlag - R (M)

3

Oddlaug Ellingsen Årskaug

Oppedal/Brekke Skyttarlag - J (K)

4

Erlend Ellingsen Årskaug

Oppedal/Brekke Skyttarlag - ER (M)

19:00
Skive
1

Lena Marie Haugsvær

Oppedal/Brekke Skyttarlag - NU (K)

2

Helena Dyregrov

Nyborg Skyttarlag - J (K)

3

Kristian Haugsdal Asheim

Oppedal/Brekke Skyttarlag - J (M)

4

Sivert Kvamsdal Håvåg

Oppedal/Brekke Skyttarlag - NU (M)

19:30
Skive
1

Jostein Haugsvær

Oppedal/Brekke Skyttarlag - J (M)

2

Torgeir Haugsvær

Oppedal/Brekke Skyttarlag - ER (M)

3

Gaute Kolås

Oppedal/Brekke Skyttarlag - ER (M)

4

Sigve Dyregrov

Nyborg Skyttarlag - ER (M)

20:00
Skive
1

Olai Dyregrov

Nyborg Skyttarlag - ER (M)

2

Mathea Yndesdal

Oppedal/Brekke Skyttarlag - R (K)

3

Mathilde Håvåg Wergeland

Oppedal/Brekke Skyttarlag - R (K)

4

Elina Østerbø

Oppedal/Brekke Skyttarlag - R (K)

20:30
Skive
1

Malin Svartemyr Virkesdal

Oppedal/Brekke Skyttarlag - ER (K)

2

Sander Svartemyr Virkesdal

Oppedal/Brekke Skyttarlag - ER (M)

3

Andreas Østerbø

Oppedal/Brekke Skyttarlag - ER (M)

4

Nikola Jåstad

Oppedal/Brekke Skyttarlag - NU (M)