Åpent stevne

Arrangør: Søndre Land Skytterlag Se stevneinfo

Du må logge inn for å melde deg på.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

INNE - Innendørs (søndag - 29.10.2017)
Skive Navn Skytterlag Klasse Kjønn Merk. Status
09:00
1 Kjell Ivar Løvbrøtte Nordre Land Skytterlag 2 M Opptatt
2 Heidi Tøristuen Gram Nordre Land Skytterlag NV K Opptatt
3 Eirik Tørhaug Nordre Land Skytterlag 3 M Opptatt
4 Ola Schjørlien Nordre Land Skytterlag 3 M Opptatt
5 Knut Olav Olsen Skarpskytten Skytterlag 5 M Opptatt
6 Anniken Moseng Ryen Dalsbygda Skytterlag 4 K Opptatt
7 Reservert arr.
8 Sander Harildstad Lismarken Skytterlag ER M Opptatt
9 Ledig
10 Ledig
11 Ledig
12 Ledig
09:40
1 Monica Olsen Løvbrøtte Nordre Land Skytterlag NV K Opptatt
2 Remi Gram Nordre Land Skytterlag R M Opptatt
3 Ledig
4 Odd Kolsrud Begnadalen Skyttarlag V73 M Opptatt
5 Tor Bjørnødegård Etnedal Skyttarlag V55 M Opptatt
6 Gaute Grøterud Sigdal Skytterlag ER M Opptatt
7 Reservert arr.
8 Eskil Grøterud Sigdal Skytterlag R M Opptatt
9 Roger Heiene Etnedal Skyttarlag 1 M Opptatt
10 Amund Wardberg Høiby Lismarken Skytterlag ER M L Opptatt
11 Ole Bergene Etnedal Skyttarlag V65 M L Opptatt
12 Tommy Bjørke Etnedal Skyttarlag V55 M L Opptatt
10:20
1 Odd Arne Køhl Elverum Skytterlag V73 M Opptatt
2 Maud Elise B. Grønberg Tingelstad Skytterlag J K Opptatt
3 Jan Willy Myhre Vestre Toten Skytterlag V73 M Opptatt
4 Amund Ødegård Tingelstad Skytterlag 4 M Opptatt
5 Sveinung Eide Hansen Fåberg Skytterlag 4 M Opptatt
6 Jonny Myhre Vestre Toten Skytterlag 4 M Opptatt
7 Reservert arr.
8 Erland Ødegård Tingelstad Skytterlag 5 M Opptatt
9 Morten Hamar Svendsrud Tingelstad Skytterlag 3 M Opptatt
10 Ove Johansen Vestre Toten Skytterlag 4 M Opptatt
11 Onar Onsrud Vestre Toten Skytterlag 4 M Opptatt
12 Per Einar Berger Vestre Toten Skytterlag 1 M Opptatt
11:00
1 Steinar Dalby Aasveen Skytterlag V55 M Opptatt
2 Anne Arnesen Sigdal Skytterlag NV K Opptatt
3 Jørn Bjørge Sigdal Skytterlag NV M Opptatt
4 Ledig
5 Morten Støen Randsfjord Skytterlag 5 M Opptatt
6 Anne Ingeborg Sogn Øiom Randsfjord Skytterlag 5 K Opptatt
7 Reservert arr.
8 Jan Andreas Skredderstuen Søndre Land Skytterlag J M Opptatt
9 Julie Marie Grimsbø Søndre Land Skytterlag J K Opptatt
10 Ole Jakob Jemtland Sigdal Skytterlag 2 M Opptatt
11 Lars Kristian Skredderstuen Søndre Land Skytterlag ER M Opptatt
12 Erik Skaug Åsheim Skytterlag V55 M Opptatt
11:40
1 Kjersti Johanne Sjøli Løiten Skytterlag J K Opptatt
2 Lars Erik Aurland Søndre Land Skytterlag ER M Opptatt
3 Lise Aurland Søndre Land Skytterlag J K Opptatt
4 Håkon Vangsjordet Søndre Land Skytterlag NU M Opptatt
5 Svein Solheim Nordre Land Skytterlag V55 M Opptatt
6 Halvor Einarsrud Knutsen Søndre Land Skytterlag ER M Opptatt
7 Reservert arr.
8 Magnus Vangsjordet Søndre Land Skytterlag ER M Opptatt
9 Even Kjærnåsen Åsheim Skytterlag 3 M Opptatt
10 Odin Arnesen Eidsvoll Verk Skytterlag J M Opptatt
11 Sigurd B. Aasarmoen Søndre Land Skytterlag ER M L Opptatt
12 Ørjan Ringen Gustavsen Søndre Land Skytterlag ER M L Opptatt
12:20
1 Eric Pettersson Vestre Toten Skytterlag V73 M Opptatt
2 Arnfinn Bjørke Vestre Toten Skytterlag V73 M Opptatt
3 Ole Jan Engeli Vestre Toten Skytterlag V55 M Opptatt
4 Svein Olav Olsen Vestre Toten Skytterlag V65 M Opptatt
5 Jøran Bjørge Sigdal Skytterlag ER M Opptatt
6 Iver Nordvik Brumunddal Skytterlag J M Opptatt
7 Reservert arr.
8 Trond Jøingsli Lom og Skjåk Skytterlag V55 M Opptatt
9 Jan Olav Sagbakken Søndre Land Skytterlag V55 M Opptatt
10 Kristian Plassen Tingelstad Skytterlag 3 M Opptatt
11 Knut Steinar Bråten Søndre Land Skytterlag V55 M Opptatt
12 Sindre Nordvik Løiten Skytterlag 5 M L Opptatt
13:00
1 Eirik Navelsaker Flesberg Skytterlag R M Opptatt
2 Morten Velo Ringerike Skytterlag 4 M Opptatt
3 Jørgen Brukstuen Lismarken Skytterlag EJ M Opptatt
4 Egil Grina Lunner Skytterlag V65 M Opptatt
5 Markus Henriksen Viken (opland) Skytterlag R M Opptatt
6 Anders Brukstuen Lismarken Skytterlag 1 M Opptatt
7 Reservert arr.
8 May Britt Nordli Ringerike Skytterlag V55 K Opptatt
9 Trond Erling Andersen Nordre Land Skytterlag 3 M Opptatt
10 Bjørn Einar Andersen Nordre Land Skytterlag 4 M Opptatt
11 Terje Holm Søndre Land Skytterlag V55 M Opptatt
12 Ole Brukstuen Lismarken Skytterlag 3 M L Opptatt
13:40
1 Dag Sørum Søndre Land Skytterlag 2 M Opptatt
2 Odd Magne Sveum Skude Skytterlag 3 M Opptatt
3 Ledig
4 Ledig
5 Ledig
6 Lars Guldbrandsen Eidskog Skytterlag 5 M L Opptatt
7 Reservert arr.
8 Stein R Tjernseth Ådal Skytterlag V65 M Opptatt
9 Jens Erik Kleven Sveum Skude Skytterlag J M Opptatt
10 Leif Hagen Ådal Skytterlag V55 M Opptatt
11 Sverre Eriksen Ådal Skytterlag V73 M Opptatt
12 Erik Bakke Fiskum Skytterlag V65 M Opptatt
14:20
1 Ledig
2 Ledig
3 Ole-Anders Hagen Bardu Skytterlag 5 M Opptatt
4 Oda Andreassen Berg Sørskogbygda Skytterlag J K Opptatt
5 Ida Andreassen Berg Sørskogbygda Skytterlag ER K Opptatt
6 Marius Korsen Gjøvik og Brusveen Skytterlag ER M Opptatt
7 Reservert arr.
8 Ledig
9 Ledig
10 Ledig
11 Ledig
12 Ledig
15:00
1 Hans Martin Sørum Bjoneroa Skytterlag V73 M Opptatt
2 Kevin Svendsbråten Randsfjord Skytterlag ER M Opptatt
3 Mariann Opperud Ådal Skytterlag 2 K Opptatt
4 Gunnar Ekrem Ådal Skytterlag 1 M Opptatt
5 Ivan Velo Randsfjord Skytterlag ER M Opptatt
6 Leif-Harald Svendsbråten Randsfjord Skytterlag 4 M Opptatt
7 Reservert arr.
8 John Håvard Velo Randsfjord Skytterlag 3 M Opptatt
9 Karl Johan Olsen Skarpskytten Skytterlag 5 M Opptatt
10 Lars Johannes K. Olsen Skarpskytten Skytterlag R M Opptatt
11 Andreas Velo Randsfjord Skytterlag 3 M Opptatt
12 Henriette Mælingen Randsfjord Skytterlag 1 K Opptatt
15:40
1 Ole-Thomas Vaskinn Randsfjord Skytterlag R M Opptatt
2 Markus Lauritzen Sørskogbygda Skytterlag R M Opptatt
3 Øyvind Lauritzen Sørskogbygda Skytterlag J M Opptatt
4 Jens Olsrud Østli Tangen Skytterlag R M Opptatt
5 Ledig
6 Eskil Myhre Vestre Toten Skytterlag J M Opptatt
7 Reservert arr.
8 Sverre Sørum Bjoneroa Skytterlag 4 M Opptatt
9 Rolf Emil Christoffersen Bjoneroa Skytterlag NU M Opptatt
10 Ledig
11 Bjørn Lien Eidsvoll Verk Skytterlag V55 M Opptatt
12 Ledig