Åpent stevne

Arrangør: Bjoneroa Skytterlag

Du må logge inn for å melde deg på.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

INNE - Innendørs (søndag - 19.11.2017)
Skive Navn Skytterlag Klasse Kjønn Merk. Status
09:00
1 Lars Martin Sollien Bjoneroa Skytterlag J M Opptatt
2 Odd Kolsrud Begnadalen Skyttarlag V73 M Opptatt
3 Ledig
4 Camilla Bjone Hålien Øystre Slidre Skyttarlag 2 K Opptatt
09:35
1 Trond Erling Andersen Nordre Land Skytterlag 3 M Opptatt
2 Svein Solheim Nordre Land Skytterlag V55 M Opptatt
3 Ledig
4 Bjørn Einar Andersen Nordre Land Skytterlag 4 M Opptatt
10:10
1 Mariann Opperud Ådal Skytterlag 2 K Opptatt
2 Gunnar Ekrem Ådal Skytterlag 1 M Opptatt
3 Anne Ingeborg Sogn Øiom Randsfjord Skytterlag 5 K Opptatt
4 Morten Støen Randsfjord Skytterlag 5 M Opptatt
10:45
1 Jan Olav Sagbakken Søndre Land Skytterlag V55 M Opptatt
2 Terje Holm Søndre Land Skytterlag V55 M Opptatt
3 Knut Steinar Bråten Søndre Land Skytterlag V55 M Opptatt
4 Dag Sørum Søndre Land Skytterlag 2 M Opptatt
11:20
1 Stein R Tjernseth Ådal Skytterlag V65 M Opptatt
2 Bjørn Erik Hagen Ådal Skytterlag 4 M Opptatt
3 Gunnar Sigmund Dignæs Ådal Skytterlag 2 M Opptatt
4 Leif Hagen Ådal Skytterlag V55 M Opptatt
11:55
1 Karl Emil Grina Tingelstad Skytterlag V55 M Opptatt
2 Finn Olav Nordli Tingelstad Skytterlag V65 M Opptatt
3 Bjørn Sørum Skude Skytterlag V73 M Opptatt
4 Egil Grina Lunner Skytterlag V65 M Opptatt
12:30
1 Halvor Einarsrud Knutsen Søndre Land Skytterlag ER M Opptatt
2 Ledig
3 Lars Kristian Skredderstuen Søndre Land Skytterlag ER M Opptatt
4 Ørjan Ringen Gustavsen Søndre Land Skytterlag ER M L Opptatt
13:05
1 Jan Andreas Skredderstuen Søndre Land Skytterlag J M Opptatt
2 Lars Erik Aurland Søndre Land Skytterlag ER M Opptatt
3 Julie Marie Grimsbø Søndre Land Skytterlag J K Opptatt
4 Sigurd B. Aasarmoen Søndre Land Skytterlag ER M L Opptatt
13:40
1 Hans Martin Sørum Bjoneroa Skytterlag V73 M Opptatt
2 Helge Johansen Sørkedalen Skytterlag V65 M Opptatt
3 Heidi Hansen Sørkedalen Skytterlag 4 K Opptatt
4 Kristian Plassen Tingelstad Skytterlag 3 M Opptatt
14:15
1 Sondre Dæhlen Gjøvik og Brusveen Skytterlag 4 M Opptatt
2 Simen Dæhlen Gjøvik og Brusveen Skytterlag 5 M Opptatt
3 Monica Olsen Løvbrøtte Nordre Land Skytterlag NV K Opptatt
4 Fritjof Dæhlen Gjøvik og Brusveen Skytterlag V55 M Opptatt
14:50
1 Erik Skaug Åsheim Skytterlag V55 M Opptatt
2 Ole Jakob Jemtland Sigdal Skytterlag 2 M Opptatt
3 Ledig
4 Ledig
15:25
1 Egil Kristiansen Lunner Skytterlag V55 M Opptatt
2 Ledig
3 Ledig
4 Kjell Ivar Løvbrøtte Nordre Land Skytterlag 2 M Opptatt