Tyttebærstevnet, Bane + Stang og Felthurtigskyting

Arrangør: Tingelstad Skytterlag

Du må logge inn for å melde deg på.

BANE - 100 m (lørdag - 02.09.2017)
Skive Navn Skytterlag Klasse Kjønn Merk. Finkaliber Status
09:00
1 Finn Olav Nordli Tingelstad Skytterlag V65 M Opptatt
2 Odd Kolsrud Begnadalen Skyttarlag V73 M Opptatt
3 Eskil Myhre Vestre Toten Skytterlag J M Opptatt
4 Ledig
5 Ledig
6 Oddvar Tangen Tingelstad Skytterlag V73 M Opptatt
7 Ledig
8 Ledig
9 Ledig
10 Aurora Bratli Viken (opland) Skytterlag R K Opptatt
09:45
1 Tuva Bakke Viken (opland) Skytterlag R K Opptatt
2 Magnar Molland Sogndal Skyttarlag V73 M Opptatt
3 Ledig
4 Ledig
5 Remi Gram Nordre Land Skytterlag R M Opptatt
6 Ledig
7 Ledig
8 Ledig
9 Ledig
10 Helene Olafsen Nittedal Skytterlag ER K Opptatt
10:30
1 Gunnar Laurhammer Eidsvoll Verk Skytterlag V65 M Opptatt
2 Aki Rontti Sørum Skytterlag ER M Opptatt
3 Espen Rontti Sørum Skytterlag R M Opptatt
4 Håkon Skaugen Åsheim Skytterlag ER M Opptatt
5 Oskar Skaugen Åsheim Skytterlag NU M Opptatt
6 Adrian Haugane Nittedal Skytterlag J M Opptatt
7 Truls Kluften Nittedal Skytterlag J M Opptatt
8 May-Helene Bengtson Nittedal Skytterlag J K Opptatt
9 Lise Aurland Søndre Land Skytterlag J K Opptatt
10 Leander Bakke Viken (opland) Skytterlag NU M Opptatt
11:15
1 Hans Martin Sørum Bjoneroa Skytterlag V73 M Opptatt
2 Lars Erik Aurland Søndre Land Skytterlag ER M Opptatt
3 Lars Kristian Skredderstuen Søndre Land Skytterlag ER M Opptatt
4 Jan Andreas Skredderstuen Søndre Land Skytterlag J M Opptatt
5 Julie Marie Grimsbø Søndre Land Skytterlag J K Opptatt
6 Halvor Knutsen Søndre Land Skytterlag ER M Opptatt
7 Camilla Therese Rognhaugen Søndre Land Skytterlag NV K Opptatt
8 Jogrim Rognhaugen Søndre Land Skytterlag NU M Opptatt
9 Sigurd B. Aasarmoen Søndre Land Skytterlag ER M L Opptatt
10 Ørjan Gustavsen Søndre Land Skytterlag ER M L Opptatt
12:00
1 Robert Miller Nittedal Skytterlag R M Opptatt
2 Ledig
3 Ådne Hulleberg Åsheim Skytterlag R M Opptatt
4 Roar Gjestvang Åsheim Skytterlag R M Opptatt
5 Ledig
6 Ledig
7 Egil Grina Lunner Skytterlag V65 M Opptatt
8 Ledig
9 Ledig
10 Jan-Erik Foss Østre Bærum Skytterlag V73 M Opptatt
12:45
1 Jostein Kjernli Østre Gausdal Skytterlag J M Opptatt
2 Ledig
3 Ledig
4 Ledig
5 Sondre Nytun Nergård Nittedal Skytterlag EJ M Opptatt
6 Ledig
7 Ledig
8 Ledig
9 Ledig
10 Ledig
13:30
1 Terje Mikalsen Tangen Skytterlag V73 M Opptatt
2 Arne Helseth Tangen Skytterlag V65 M Opptatt
3 Jens Olsrud Østli Tangen Skytterlag R M Opptatt
4 Tille Skogsrud Tangen Skytterlag V65 M Opptatt
5 Ledig
6 Ledig
7 Ledig
8 Ledig
9 Ledig
10 Ledig
14:15
1 Jens Erik Kleven Sveum Skude Skytterlag J M Opptatt
2 Sverre Eriksen Ådal Skytterlag V73 M Opptatt
3 Mette Strandlien Ringebu og Fåvang Skytterlag J K Opptatt
4 Ledig
5 Ledig
6 Ledig
7 Ledig
8 Ledig
9 Ledig
10 Ledig
15:00
1 Ledig
2 Ledig
3 Ledig
4 Ledig
5 Ledig
6 Ledig
7 Ledig
8 Per Nylund Rasen Stange og Romedal Skytterlag J M Opptatt
9 Ledig
10 Ledig