LP Cup 1.runde

Arrangør: Eker Skytterlag

Du må logge inn for å melde deg på.

Arrangementet er avlyst.

Påmeldingsperioden er ikke startet.

BANE - 100 m (tirsdag - 25.04.2017)
Skive Navn Skytterlag Klasse Kjønn Merk. Finkaliber Status
18:00
1 Anne Aamodt Flesberg Skytterlag R K Opptatt
2 Ola Fosshaug Flesberg Skytterlag 4 M Opptatt
3 Christine L. Fosshaug Flesberg Skytterlag 4 K Opptatt
4 Morten Kristoffer Stryken Eker Skytterlag NU M Opptatt
5 Lyder Skjoldhaug Eker Skytterlag NU M Opptatt
6 Ole Einar Stryken Eker Skytterlag NU M Opptatt
7 Mari Aulie Kirsch Eker Skytterlag NU K Opptatt
8 Oddgar Larsslett Fiskum Skytterlag V65 M Opptatt
9 Åse Moa Fiskum Skytterlag V73 K Opptatt
10 Terje Kvestad Kongsberg Skytterlag 1 M Opptatt
11 Nerid Kongsjorden Rollag og Veggli Skytterlag V73 M Opptatt
12 Severin Helgesplass Rollag og Veggli Skytterlag V65 M Opptatt
13 Annbjørg Laugerud Skaug Fiskum Skytterlag ER K Opptatt
14 Dagrun Laugerud Skaug Fiskum Skytterlag R K Opptatt
18:40
1 Marcus Sørfosbog Hansen Flesberg Skytterlag R M Opptatt
2 June Sandbæk Bondal Flesberg Skytterlag NU K Opptatt
3 Bjørn Magnus Hanserud Jondalen Skytterlag 4 M Opptatt
4 Kim-André Aannestad Lund Jondalen Skytterlag 5 M Opptatt
5 Nora Midtgard Jondalen Skytterlag ER K Opptatt
6 Håvard Garaas Flesberg Skytterlag ER M Opptatt
7 Jonas Wibe Flesberg Skytterlag ER M Opptatt
8 Jørgen Bjerkgården Kleiverud Flesberg Skytterlag ER M Opptatt
9 Jørgen Sandbæk Bondal Flesberg Skytterlag ER M Opptatt
10 Dennis Pepplar Eker Skytterlag NU M Opptatt
11 Narve Fulsaas Rollag og Veggli Skytterlag V65 M Opptatt
12 Anna Isnes Tyse Fiskum Skytterlag EJ K Opptatt
13 Oda Isnes Tyse Fiskum Skytterlag ER K Opptatt
14 Emma Flesaker Fiskum Skytterlag J K Opptatt
19:20
1 Magnus Andersen Eker Skytterlag J M Opptatt
2 Erlend Lunde Eker Skytterlag J M Opptatt
3 Helene Veres Andreassen Fiskum Skytterlag ER K Opptatt
4 Hans Jakob Løvold Fiskum Skytterlag ER M Opptatt
5 Birk Løvstad Fiskum Skytterlag ER M Opptatt
6 Marte Stryken Fiskum Skytterlag R K Opptatt
7 Jonas Myrvold Velle Fiskum Skytterlag ER M Opptatt
8 Vetle Bamrud Fiskum Skytterlag NU M Opptatt
9 Stian Solheim Fiskum Skytterlag NU M Opptatt
10 Lilja Emilie Solheim Fiskum Skytterlag R K Opptatt
11 Adelen Bogen Bakke Fiskum Skytterlag R K Opptatt
12 Ingeborg Gjøsæther Tyse Fiskum Skytterlag ER K Opptatt
13 Sara Kristine Havik Johnsen Fiskum Skytterlag ER K Opptatt
14 Elisabeth Havik Johnsen Fiskum Skytterlag NU K Opptatt
20:00
1 Andreas Besseberg Fiskum Skytterlag J M Opptatt
2 Eirik Navelsaker Flesberg Skytterlag R M Opptatt
3 Halvor Kongsjorden Rollag og Veggli Skytterlag 5 M Opptatt
4 Arild Fulsås Rollag og Veggli Skytterlag 1 M Opptatt
5 Birgitte Stålen Berg Jondalen Skytterlag J K Opptatt
6 Maren Holtan Rasmussen Flesberg Skytterlag R K Opptatt
7 Svein Petter Hanserud Jondalen Skytterlag 2 M Opptatt
8 Phillip Saude Fiskum Skytterlag J M Opptatt
9 Eirik Sylte Kongsberg Skytterlag J M Opptatt
10 Trym Blegeberg Skibrek Jondalen Skytterlag J M Opptatt
11 Ledig
12 Even Bollerud Jondalen Skytterlag J M Opptatt
13 Tor Martin Odden Kongsberg Skytterlag J M Opptatt
14 Hroar Odden Kongsberg Skytterlag 3 M Opptatt