Baneåpning 2 Bestemorenga (SENIOR)

Arrangør: Bodø Østre Skytterlag

Du må logge inn for å melde deg på.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

BANE - 200 m (lørdag - 29.04.2017)
Skive Navn Skytterlag Klasse Kjønn Merk. Finkaliber Status
12:40
1 Raymond Eliassen Saltdal Skytterlag 5 M Opptatt
2 Ole Christian Lorentsen Bodø Østre Skytterlag 3 M Opptatt
3 Thor-Arne Tobiassen Bodø Østre Skytterlag 4 M Opptatt
4 Svein Andreassen Bodø Østre Skytterlag V55 M Opptatt
5 Jan Erik Aasheim Bodø Østre Skytterlag 5 M Opptatt
6 Bård Johan Furnes Bodø Østre Skytterlag 5 M Opptatt
7 Geir Torkildsen Bodø Østre Skytterlag 4 M Opptatt
8 Terje Holten Bodø Østre Skytterlag 4 M Opptatt
9 Magnus Lund Bodø Østre Skytterlag V55 M Opptatt
10 Lene Mari Sæthre Bodø Østre Skytterlag 3 K Opptatt
11 Ingvill Tobiassen Bodø Østre Skytterlag 4 K Opptatt
12 Grete Ernstsen Saltdal Skytterlag 4 K Opptatt
13 Arnt Erik Aune Beiarn skytterlag 5 M Opptatt
14 Espen Kirkesæther Bodø Østre Skytterlag 4 M L Opptatt
15 Abel Leander Sandvei Bodø Østre Skytterlag 3 M L Opptatt
13:20
1 Arild Hjertås Dunderlandsdalen Skytterlag V55 M Opptatt
2 Tonje Fredheim Røsvik Skytterlag 3 K Opptatt
3 Hilmar Johansen Nesna Skytterlag 4 M Opptatt
4 Oddbjørn Kjellbakk Lakså skytterlag 2 M Opptatt
5 Tor Robert Johansen Saltstraumen Skytterlag V55 M Opptatt
6 Terje Thorstad Saltstraumen Skytterlag V55 M Opptatt
7 Geir Olav Larsen Dunderlandsdalen Skytterlag 4 M Opptatt
8 Jim R Aronsen Saltdal Skytterlag 4 M Opptatt
9 Ledig
10 Arne Steinfjell Alteren Skytterlag 4 M Opptatt
11 Siv Svartisdal Røvassdalen Skytterlag 4 K Opptatt
12 Tom Karlsen Røvassdalen Skytterlag 5 M Opptatt
13 Helge Helgesen Valnesfjord Skytterlag V55 M Opptatt
14 Ingvar Thomas Sørfjord Sørfjord og Omegn Skytterlag 3 M L Opptatt
15 Trond Hjertås Dunderlandsdalen Skytterlag V55 M L Opptatt
14:00
1 Lars Andreas Nystad Bodø Østre Skytterlag 5 M Opptatt
2 Terje Wassteig Bodø Østre Skytterlag V55 M Opptatt
3 Inge Korsmo Bodø Østre Skytterlag 3 M Opptatt
4 Ledig
5 Geir Anders Hætta Berg Sørfjord og Omegn Skytterlag 3 M Opptatt
6 Hanne Aasvik Lakså skytterlag 2 K Opptatt
7 Ole Ragnar Hareide Hansen Bodø Østre Skytterlag 5 M Opptatt
8 Anders Heiberg Jakobsen Bodø Østre Skytterlag 3 M Opptatt
9 Miklas Ellingsen Brunes Bodø Østre Skytterlag 5 M Opptatt
10 Berit Pauline Pedersen Bodø Østre Skytterlag 1 K Opptatt
11 Bård Pedersen Bodø Østre Skytterlag V55 M Opptatt
12 Sander A.B. Ellingsen Bodø Østre Skytterlag 4 M Opptatt
13 Merethe Brunes Bodø Østre Skytterlag 2 K Opptatt
14 Owe Johansen Bodø Østre Skytterlag 1 M Opptatt
15 Thomas Sørfjord Sørfjord og Omegn Skytterlag 5 M L Opptatt