Samlagsstevnet 15m

Arrangør: Halden Skytterlag

Du må logge inn for å melde deg på.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

INNE - Innendørs (lørdag - 09.12.2017)
Skive Navn Skytterlag Klasse Kjønn Merk. Status
09:00
1 Aleksander Magnussen Sarpsborg Skytterlag NV M Opptatt
2 Daniel Bjerkelund Johansen Sarpsborg Skytterlag NV M Opptatt
3 Ledig
4 Ledig
5 Ledig
6 Ledig
7 Ledig
8 Ledig
09:35
1 Kari Helene Halvorsrud Øymark Skytterlag EJ K Opptatt
2 Ledig
3 Ledig
4 Ledig
5 Ledig
6 Ledig
7 Ledig
8 Ledig
10:10
1 Einar Skovly Råde Skytterlag J M Opptatt
2 Rolf Kristiansen Råde Skytterlag V73 M Opptatt
3 Martin Ek Brombach Råde Skytterlag R M Opptatt
4 Petter B. Slevigen Øymark Skytterlag 5 M L Opptatt
5 Simen Ek Brombach Råde Skytterlag ER M Opptatt
6 Sten Morgan Stang Sarpsborg Skytterlag 4 M Opptatt
7 Thomas Krågtorp Råde Skytterlag 5 M Opptatt
8 Christian Bakkehaugen Pettersen Råde Skytterlag ER M Opptatt
10:45
1 Hans Petter Aas-Hveem Rygge Skytterlag ER M Opptatt
2 Anders Aas-Hveem Rygge Skytterlag NU M Opptatt
3 Kristian Bratli Rygge Skytterlag ER M Opptatt
4 Tor Anders Fjerbæk Rygge Skytterlag ER M Opptatt
5 Knut Tollefsrød Rygge Skytterlag 1 M Opptatt
6 Sigvart Gjertsen Rygge Skytterlag J M Opptatt
7 Raymond Gjertsen Rygge Skytterlag 1 M Opptatt
8 Henrik Meum Stormo Rygge Skytterlag ER M L Opptatt
11:20
1 Maren Kristine Heier Ekker Degernes Skytterlag 4 K Opptatt
2 Rune Wallin Eidsberg Skytterlag V55 M Opptatt
3 Johan Martin Syversen Eidsberg Skytterlag V65 M Opptatt
4 Egil Saksæther Buer/kornsjø Skytterlag V65 M Opptatt
5 Arne Myrås Eidsberg Skytterlag V73 M Opptatt
6 Mats Wallin Eidsberg Skytterlag 4 M Opptatt
7 Hans Buer Buer/kornsjø Skytterlag V73 M Opptatt
8 Gunnar Amundsen Torsnes Skytterlag V73 M Opptatt
11:55
1 Mia-Louise Ryen Fredrikstad Skytterlag R K Opptatt
2 Hans Jørgen Lunderød Fredrikstad Skytterlag J M Opptatt
3 Mathilde Ringsrød Fredrikstad Skytterlag ER K Opptatt
4 Veronica Sandtangen Fredrikstad Skytterlag 4 K Opptatt
5 Jenny Ryen Fredrikstad Skytterlag NU K Opptatt
6 Marianne Mollestad Lunderød Fredrikstad Skytterlag NV K Opptatt
7 Øystein Moræus Buer/kornsjø Skytterlag V65 M Opptatt
8 Kristoffer Vartdal Eidsberg Skytterlag 4 M L Opptatt
12:30
1 Stein Lie Halden Skytterlag V73 M Opptatt
2 Mari Wallin Eidsberg Skytterlag 4 K Opptatt
3 Kine Saksæther Andersen Degernes Skytterlag R K Opptatt
4 Kaja Elise Hyllestad Degernes Skytterlag R K Opptatt
5 Niklas Mareno Hyllestad Degernes Skytterlag R M Opptatt
6 Ledig
7 Madelen Næristorp Degernes Skytterlag J K Opptatt
8 Joakim Grambo Tangen Degernes Skytterlag R M Opptatt
13:05
1 Ledig
2 Oddvar Andersen Sarpsborg Skytterlag V65 M Opptatt
3 Thorleif Tegler Sarpsborg Skytterlag V65 M Opptatt
4 Erik Tønsberg Degernes Skytterlag NV M Opptatt
5 Bjørn Viggo Løken Degernes Skytterlag NV M Opptatt
6 Jeanette Saksæter Andersen Degernes Skytterlag 2 K Opptatt
7 Roy Jøran Fredriksen Eidsberg Skytterlag 4 M Opptatt
8 Ledig
13:40
1 Astrid Kristine Halvorsrud Øymark Skytterlag ER K Opptatt
2 Markus Olaussen Sarpsborg Skytterlag NV M Opptatt
3 Ledig
4 Vidar Juliussen Fredrikstad Skytterlag 4 M Opptatt
5 Ledig
6 Ledig
7 Ledig
8 Ledig
14:15
1 Tore Dahl Eidsberg Skytterlag 4 M Opptatt
2 Ledig
3 Marte Heen Eidsberg Skytterlag 5 K Opptatt
4 Ledig
5 Ledig
6 Ledig
7 Ledig
8 Kåre Thømt Skjeberg Skytterlag V73 M Opptatt