Askerstevnet 15m

Arrangør: Asker Skytterlag Se stevneinfo

Du må logge inn for å melde deg på.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

INNE - Innendørs (tirsdag - 28.11.2017)
Skive Navn Skytterlag Klasse Kjønn Merk. Status
18:00
1 Andreas Bedregal Asker Skytterlag NU M Opptatt
2 Sebastian Nicolay Løvseth Sagvolden Asker Skytterlag NU M Opptatt
3 Noah Havneraas Asker Skytterlag NU M Opptatt
4 Kristina Moen Nordli Asker Skytterlag 3 K Opptatt
5 Markus Pestalozzi Pedersen Asker Skytterlag NU M Opptatt
6 Valentin Hristov Asker Skytterlag NU M Opptatt
7 Kaja Iona Macnab Asker Skytterlag NU K Opptatt
8 Torjus Bergheim Asker Skytterlag NU M Opptatt
9 Odin Bergheim Asker Skytterlag NU M Opptatt
18:30
1 Oscar Tunold Corneliussen Asker Skytterlag NU M Opptatt
2 Benjamin James Granrud Asker Skytterlag J M Opptatt
3 Askil Mestad Asker Skytterlag R M Opptatt
4 Elias Brekke Orlin Asker Skytterlag R M Opptatt
5 Eirik Mahle Gisle Asker Skytterlag R M Opptatt
6 Lasse Korsvik Asker Skytterlag NU M Opptatt
7 Kristian Langeteig Nymark Asker Skytterlag J M Opptatt
8 Linus Nylund-Van Berkel Asker Skytterlag NU M Opptatt
9 Olav August Stabrun Asker Skytterlag NU M Opptatt
19:00
1 Annbjørg Laugerud Skaug Jondalen Skytterlag ER K Opptatt
2 Kjell A Hjortnæs Asker Skytterlag V65 M Opptatt
3 Gunnar Orre Asker Skytterlag V65 M Opptatt
4 Heidi Berglund Asker Skytterlag 2 K Opptatt
5 Per Terje Holm Asker Skytterlag V73 M Opptatt
6 Jan Erik Haugerud Asker Skytterlag V65 M Opptatt
7 Pål Gisle Asker Skytterlag NV M Opptatt
8 Emil Haavardtun Asker Skytterlag EJ M Opptatt
9 Dagrun Laugerud Skaug Jondalen Skytterlag R K Opptatt
19:30
1 Ledig
2 Heidi Støa Kristiansen Asker Skytterlag 3 K Opptatt
3 Magne L. Johnsen Holmestrand og Omegn Skytterlag V73 M Opptatt
4 Svein Petter Hanserud Jondalen Skytterlag 2 M Opptatt
5 Inga Marie Hanserud Jondalen Skytterlag R K Opptatt
6 Tor Vetle Hanserud Jondalen Skytterlag J M Opptatt
7 Ole Kristian Bryhn Røyken og Hurum Skytterlag 5 M Opptatt
8 Anders Bryhn Røyken og Hurum Skytterlag 3 M Opptatt
9 Otto Bryhn Røyken og Hurum Skytterlag V55 M Opptatt
20:00
1 Christina Hansen Sørkedalen Skytterlag R K Opptatt
2 Helge Johansen Sørkedalen Skytterlag V65 M Opptatt
3 Ledig
4 Dag Høie Sørkedalen Skytterlag 1 M Opptatt
5 Jørn Grøttum Sørkedalen Skytterlag 2 M Opptatt
6 Alf Eivind Sandbraaten Sørkedalen Skytterlag 3 M Opptatt
7 Synne Nesmoen Sandbraaten Sørkedalen Skytterlag 3 K Opptatt
8 Kristin Nesmoen Sørkedalen Skytterlag 2 K Opptatt
9 Ledig
20:30
1 Guro Sørnskog Karlsen Moss og Våler Skytterlag R K Opptatt
2 Elin Jeanette Lauritsen Moss og Våler Skytterlag R K Opptatt
3 Marius Bakken Moss og Våler Skytterlag ER M Opptatt
4 Tonje Wehn Ødegård Moss og Våler Skytterlag ER K Opptatt
5 Odin A. Hellem Moss og Våler Skytterlag ER M Opptatt
6 Silje Jeanett Holter Moss og Våler Skytterlag J K Opptatt
7 Simon Bolghaug Pinto Moss og Våler Skytterlag J M Opptatt
8 Arne Grøtting Oslo Østre Skytterlag V55 M Opptatt
9 Fredrik Fulsaas Holmestrand og Omegn Skytterlag 5 M Opptatt