Innendørs Sandehallen

Arrangør: Sande Skytterlag

Du må logge inn for å melde deg på.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

INNE - Innendørs (onsdag - 22.11.2017)
Skive Navn Skytterlag Klasse Kjønn Merk. Status
18:00
1 Ledig
2 Kristi Haug Transet Røyken og Hurum Skytterlag 5 K Opptatt
3 Hans Jacob Løvold Fiskum Skytterlag ER M Opptatt
4 Ola Petter Transet Røyken og Hurum Skytterlag EJ M Opptatt
5 Rolf Ivan Aker Snarum Skytterlag 1 M Opptatt
6 Otto Bryhn Røyken og Hurum Skytterlag V55 M Opptatt
7 Magne L. Johnsen Holmestrand og Omegn Skytterlag V73 M Opptatt
8 Anders Bryhn Røyken og Hurum Skytterlag 3 M Opptatt
9 Lorents Holm Andebu Skytterlag V73 M Opptatt
10 Ole Kristian Bryhn Røyken og Hurum Skytterlag 5 M Opptatt
11 Arne Grøtting Oslo Østre Skytterlag V55 M Opptatt
12 Dagfinn Johnsen Nøtterø Skytterlag V55 M Opptatt
18:45
1 Knut Helgesen Skarpskytten Skytterlag 2 M Opptatt
2 Ingrid Jensløkken Blaker Skytterlag J K Opptatt
3 Per Kristian Nesse Skarpskytten Skytterlag 4 M Opptatt
4 Ivar Fjeldberg Asker Skytterlag V55 M Opptatt
5 Marius Granberg Fet Skytterlag ER M Opptatt
6 Terje Fristedt Hansen Fet Skytterlag V73 M Opptatt
7 Hanna Synnøve Huser Blaker Skytterlag ER K Opptatt
8 Gunnar Orre Asker Skytterlag V65 M Opptatt
9 Kjell A Hjortnæs Asker Skytterlag V65 M Opptatt
10 Heidi Berglund Asker Skytterlag 2 K Opptatt
11 Per Terje Holm Asker Skytterlag V73 M Opptatt
12 Eirik Strøm Blaker Skytterlag R M Opptatt
19:30
1 Arne Ånneland Oslo Østre Skytterlag V55 M Opptatt
2 Dag Høie Sørkedalen Skytterlag 1 M Opptatt
3 Jørn Grøttum Sørkedalen Skytterlag 2 M Opptatt
4 Helge Johansen Sørkedalen Skytterlag V65 M Opptatt
5 Heidi Hansen Sørkedalen Skytterlag 4 K Opptatt
6 Christer Malm Oslo Østre Skytterlag V55 M Opptatt
7 Ken Davidsen Andebu Skytterlag 4 M Opptatt
8 Daniel Davidsen Andebu Skytterlag 5 M Opptatt
9 Madelen Berg Andebu Skytterlag 1 K Opptatt
10 Helge Voss Stavanger Skytterlag 2 M Opptatt
11 Arne Mathisen Jondalen Skytterlag V65 M Opptatt
12 Joachim Bakken Andebu Skytterlag 3 M L Opptatt
20:15
1 Kjetil Fjellheim Sande Skytterlag NV M Opptatt
2 Benjamin Fjellheim Pedersen Sande Skytterlag NU M Opptatt
3 Ole Jakob Jemtland Sigdal Skytterlag 2 M Opptatt
4 Anne Arnesen Sigdal Skytterlag NV K Opptatt
5 Jørn Bjørge Sigdal Skytterlag NV M Opptatt
6 Jøran Bjørge Sigdal Skytterlag ER M Opptatt
7 Jørgen Bruserud Elstad Røyken og Hurum Skytterlag 5 M Opptatt
8 Odd Aril Midtgard Jondalen Skytterlag 1 M Opptatt
9 Geir Rune Dregelid Sande Skytterlag 2 M Opptatt
10 Nora Midtgard Jondalen Skytterlag ER K Opptatt
11 David Davidsen Sande Skytterlag 4 M Opptatt
12 Ledig