Gjerdrumstevnet 15 m

Arrangør: Gjerdrum Skytterlag

Du må logge inn for å melde deg på.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

INNE - Innendørs (torsdag - 19.10.2017)
Skive Navn Skytterlag Klasse Kjønn Merk. Status
18:00
1 Stig Endeberg Sigdal Skytterlag 2 M Opptatt
2 Hanna Hunstad Sigdal Skytterlag J K Opptatt
3 Johnny Helgesen Skjeberg Skytterlag V55 M Opptatt
4 Lars Myrstuen Gjøvik og Brusveen Skytterlag 5 M Opptatt
5 Odd Kolsrud Begnadalen Skyttarlag V73 M Opptatt
6 Henning Piskerud Endeberg Sigdal Skytterlag 3 M Opptatt
18:35
1 Sindre Meluken Blaker Skytterlag ER M Opptatt
2 Bjørg Margrethe Jøndal Nittedal Skytterlag 2 K Opptatt
3 Tuva Meluken Blaker Skytterlag R K Opptatt
4 Rolf Ivan Aker Snarum Skytterlag 1 M Opptatt
5 Dan Andre Lasseson-Korsviken Fet Skytterlag ER M Opptatt
6 Marte Marie Borud Nybakken Fet Skytterlag 1 K Opptatt
19:10
1 Trond Nygård Nes/hovind Skytterlag V55 M Opptatt
2 Fredrik G. Kristiansen Blaker Skytterlag ER M Opptatt
3 Hanna Synnøve Huser Blaker Skytterlag ER K Opptatt
4 Anders Foss Hidemstrædet Blaker Skytterlag J M Opptatt
5 Frode Rognstad Nes/hovind Skytterlag V55 M Opptatt
6 Julie Arnestad Karlsen Raumnes Skytterlag NV K Opptatt
19:45
1 Frode Lund Blaker Skytterlag 2 M Opptatt
2 Jenny R Lund Blaker Skytterlag ER K Opptatt
3 Martin Qværnstrøm Blaker Skytterlag EJ M Opptatt
4 Harald Buuer Spydeberg Skytterlag V55 M Opptatt
5 Marius Granberg Fet Skytterlag ER M Opptatt
6 Hanna Skjæret Blaker Skytterlag ER K L Opptatt
20:20
1 June Haugen Høland/Bjørkelangen Skytterlag 3 K Opptatt
2 Håkon Sørli Høland/Bjørkelangen Skytterlag 5 M Opptatt
3 Tommy Johansen Blaker Skytterlag 5 M Opptatt
4 Mari Røtterud Vesterheim Nannestad Skytterlag 3 K Opptatt
5 Nora Røtterud Vesterheim Nannestad Skytterlag J K Opptatt
6 Lars Næprud Lillehammer Skytterlag 5 M Opptatt
20:55
1 Stig B. Hansen Spydeberg Skytterlag 2 M Opptatt
2 Sofie Kjone Husåsfallet Skogbygden Skytterlag ER K Opptatt
3 Eva Angela Bårdseng Skogbygden Skytterlag R K Opptatt
4 Magnus Enger Skogbygden Skytterlag ER M Opptatt
5 Ledig
6 Sindre Blådammen Skogbygden Skytterlag J M L Opptatt
21:30
1 Morten Velo Ringerike Skytterlag 4 M Opptatt
2 Jan Blådammen Skogbygden Skytterlag 3 M Opptatt
3 Håkon Opaker Skogbygden Skytterlag 4 M Opptatt
4 Kenneth Husåsfallet Skogbygden Skytterlag 3 M Opptatt
5 Jonas Kjone Husåsfallet Skogbygden Skytterlag 3 M Opptatt
6 Benny Erik Husåsfallet Skogbygden Skytterlag 4 M L Opptatt