Høststevnet i Drammen

Arrangør: Riflen/skoger Skytterlag

Du må logge inn for å melde deg på.

INNE - Innendørs (lørdag - 02.12.2017)
Skive Navn Skytterlag Klasse Kjønn Merk. Status
08:30
1 Arnt Rune Solbakken Ringebu og Fåvang Skytterlag 4 M Opptatt
2 Henrik Solbakken Ringebu og Fåvang Skytterlag 4 M Opptatt
3 Jørgen Solbakken Ringebu og Fåvang Skytterlag EJ M Opptatt
4 Mette Strandlien Ringebu og Fåvang Skytterlag J K Opptatt
5 Reservert arr.
6 Rikard Reiten Hildre og Brattvåg Skyttarlag 1 M Opptatt
7 Sofie Stornes Nidaros Skytterlag NU K Opptatt
09:05
1 Maria Indiane Rønningen Ringebu og Fåvang Skytterlag ER K Opptatt
2 Ola Rønningen Ringebu og Fåvang Skytterlag 4 M Opptatt
3 Martin Sikle Mathiesen Ringebu og Fåvang Skytterlag ER M Opptatt
4 Arne Fossmo Ringebu og Fåvang Skytterlag 5 M Opptatt
5 Linn Hege Bakken Ringebu og Fåvang Skytterlag 5 K Opptatt
6 Cecilie Fossmo Ringebu og Fåvang Skytterlag ER K Opptatt
7 Lars Næprud Lillehammer Skytterlag 5 M Opptatt
09:40
1 Marius Malme Fåberg Skytterlag 5 M Opptatt
2 Even Malme Fåberg Skytterlag 4 M Opptatt
3 Hans Sveipe Ringebu og Fåvang Skytterlag 4 M Opptatt
4 Marius Sveipe Ringebu og Fåvang Skytterlag ER M Opptatt
5 Gunhild Stake Gol og Ødegården Skyttarlag 4 K Opptatt
6 Mari Haugstad Stake Gol og Ødegården Skyttarlag J K Opptatt
7 Tor Haugstad Gol og Ødegården Skyttarlag 1 M Opptatt
10:15
1 Paul Magnar Haakenstad Lesja Skytterlag 4 M Opptatt
2 Kristian Haakenstad Lesja Skytterlag ER M Opptatt
3 Robert Stornes Nidaros Skytterlag 2 M Opptatt
4 Odd Sverre Håkenstad Lesja Skytterlag 5 M Opptatt
5 Astrid Håkenstad Lesja Skytterlag 2 K Opptatt
6 Ola Syver Håkenstad Lesja Skytterlag R M Opptatt
7 Jens Sætrenes-Einbu Lesja Skytterlag ER M Opptatt
10:50
1 Bjarne Budsberg Vinstra Skytterlag 5 M Opptatt
2 Tom Kappelslåen Lesja Skytterlag 4 M Opptatt
3 Trond Jøingsli Lom og Skjåk Skytterlag V55 M Opptatt
4 Knut Terje Svelstad Lesja Skytterlag 2 M Opptatt
5 Jørgen Bruserud Elstad Røyken og Hurum Skytterlag 5 M Opptatt
6 Brede Svelstad Lesja Skytterlag NU M Opptatt
7 Marie Stornes Nidaros Skytterlag R K Opptatt
11:25
1 Nils Olav Frøysa Sunnylven Skyttarlag 4 M Opptatt
2 Bjørner Kolrud Østre Gausdal Skytterlag 5 M Opptatt
3 Anders Kolrud Østre Gausdal Skytterlag 5 M Opptatt
4 Arne Birkeland Haugesund og Sveio Skyttarlag 5 M Opptatt
5 Sven Idland Sem Skytterlag V65 M Opptatt
6 Stein Rui Sem Skytterlag V55 M Opptatt
7 Jostein Kjernli Østre Gausdal Skytterlag J M Opptatt
12:00
1 Odin Sanden Dovre og Dovreskog Skytterlag NU M Opptatt
2 Vidar Skarsbø Dale Leikanger Skyttarlag 5 M Opptatt
3 Åse Moa Fiskum Skytterlag V73 K Opptatt
4 Oddgar Larsslett Fiskum Skytterlag V65 M Opptatt
5 Regine Langbakk Gjerpen Skytterlag J K Opptatt
6 Tor Bjørnødegård Etnedal Skyttarlag V55 M Opptatt
7 Jarle Harkestad Jondal Skyttarlag 1 M Opptatt
12:35
1 Amund Haugstulen Dovre og Dovreskog Skytterlag 5 M Opptatt
2 Erlend Haugstulen Dovre og Dovreskog Skytterlag R M Opptatt
3 Lars Øihusom Otta Skytterlag 2 M Opptatt
4 Knut Romsås Breden Otta Skytterlag 1 M Opptatt
5 Øystein Breden Otta Skytterlag ER M Opptatt
6 Egil Bjørkedal Sartor Skyttarlag 4 M Opptatt
7 Anita Bjørkedal Sartor Skyttarlag EJ K Opptatt
13:30
1 Even Øyjord Rødne Etne Skytterlag ER M Opptatt
2 Erling jr Lien Ølen Skytterlag ER M Opptatt
3 Ragnhild Lien Ølen Skytterlag J K Opptatt
4 Sebastian Klungland Dahlberg Ølen Skytterlag ER M Opptatt
5 Thomas Tofte Ølen Skytterlag R M Opptatt
6 Mathias Berge Ølen Skytterlag ER M Opptatt
7 Torstein Stokkevåg Kolås Etne Skytterlag ER M Opptatt
14:05
1 Eivind Lien Ølen Skytterlag 5 M Opptatt
2 Kjell Helge Berge Ølen Skytterlag 1 M Opptatt
3 Svein Magne Stokkevåg Vindafjord Skytterlag 5 M Opptatt
4 Britt Randi Stokkevåg Etne Skytterlag 1 K Opptatt
5 Hauk Hamre-Hagen Etne Skytterlag ER M Opptatt
6 Mathias Håland Etne Skytterlag ER M Opptatt
7 Reidar Rødne Etne Skytterlag 3 M Opptatt
14:40
1 Kristoffer Vad Sigdal Skytterlag 4 M Opptatt
2 Gaute Grøterud Sigdal Skytterlag ER M Opptatt
3 Anton Jon Aarskog Sundnes Skyttarlag V65 M Opptatt
4 Harald Eri Skarpskytten Skytterlag 3 M Opptatt
5 Per Erik Oldertrøen Tynset Skytterlag 4 M Opptatt
6 Siv Mari Vad Sigdal Skytterlag 3 K Opptatt
7 Rune Albjerk Jondalen Skytterlag 4 M Opptatt
15:15
1 Magnus Skyrud Jensen Bodø Østre Skytterlag 5 M Opptatt
2 Anders Heiberg Jakobsen Bodø Østre Skytterlag 3 M Opptatt
3 Kim Andre Korsmo Bodø Østre Skytterlag 3 M Opptatt
4 Stig Rune Valen Bodø Østre Skytterlag 2 M Opptatt
5 Mats Jensen Bodø Østre Skytterlag 4 M Opptatt
6 Inge Korsmo Bodø Østre Skytterlag 3 M Opptatt
7 Ledig
15:50
1 Jan Erik Aasheim Bodø Østre Skytterlag 5 M Opptatt
2 Øystein Nyhagen Bodø Østre Skytterlag 4 M Opptatt
3 Grete Ernstsen Saltdal Skytterlag 4 K Opptatt
4 Elisabeth Nystad Bodø Østre Skytterlag 4 K Opptatt
5 Arnt Erik Aune Beiarn skytterlag 5 M Opptatt
6 Kristian Peder Wilmann Nidaros Skytterlag 1 M Opptatt
7 Rune Jørgensen Beiarn skytterlag 4 M Opptatt
16:25
1 Ingeborg Aune Jørgensen Beiarn skytterlag 5 K Opptatt
2 Hege Kristin Aune Jørgensen Beiarn skytterlag 5 K Opptatt
3 Odd Rune Fuglem Mostadmark Skytterlag 2 M Opptatt
4 Esten Skårild Heim/Hemne Skytterlag 5 M Opptatt
5 Trine Ramsvik Stette Engesetdal/Skodje Skyttarlag 5 K Opptatt
6 Hallvard Grette Rollag og Veggli Skytterlag 3 M Opptatt
7 Eskil Grøterud Sigdal Skytterlag R M Opptatt
17:00
1 Torill Fosli Fuglem Mostadmark Skytterlag 4 K Opptatt
2 Trine Lise Haugan Mostadmark Skytterlag 4 K Opptatt
3 Odd Egil Sneisen Mostadmark Skytterlag V55 M Opptatt
4 Håvard Sneisen Hommelvik Skytterlag 2 M Opptatt
5 Emil Haugan Mostadmark Skytterlag V55 M Opptatt
6 Stig Oddbjørn Aas Mostadmark Skytterlag V55 M Opptatt
7 Erlend Aas Mostadmark Skytterlag 5 M Opptatt
17:35
1 Ledig
2 Simon Gerhard Simonsen Karmøy Skytterlag 3 M Opptatt
3 Anders Leknes Karmøy Skytterlag 4 M Opptatt
4 Odd Arild Stava Karmøy Skytterlag 5 M Opptatt
5 Heidi Anita Holmqvist Karmøy Skytterlag 2 K Opptatt
6 Ledig
7 Ledig
18:10
1 Ledig
2 Harald Englund Søgne Skytterlag V73 M Opptatt
3 Karina Stette Engesetdal/Skodje Skyttarlag J K Opptatt
4 Ledig
5 Ledig
6 Ledig
7 Lars Guldbrandsen Eidskog Skytterlag 5 M L Opptatt
18:45
1 Einar Johansen Time Skytterlag 5 M Opptatt
2 Hannah Johansen Time Skytterlag ER K Opptatt
3 Ledig
4 Ledig
5 Emil Haavardtun Asker Skytterlag 5 M Opptatt
6 Theodor Enok Bakken Skramstad Åmot Skytterlag EJ M Opptatt
7 Ledig
19:20
1 Anders Haugen Lom og Skjåk Skytterlag J M Opptatt
2 Edvard Haugen Lom og Skjåk Skytterlag R M Opptatt
3 Ledig
4 Ledig
5 Ledig
6 Ledig
7 Ledig