Karusellstevnet Drangedal 2017

Arrangør: Drangedal Skytterlag Se stevneinfo

Du må logge inn for å melde deg på.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

INNE - Innendørs (tirsdag - 05.12.2017)
Skive Navn Skytterlag Klasse Kjønn Merk. Status
16:25
1 Arve Øystein Naas Drangedal Skytterlag 2 M Opptatt
2 Ledig
3 Jan Vidar Lundtveit Drangedal Skytterlag V55 M Opptatt
4 Ledig
5 Ledig
6 Ledig
7 Ledig
17:00
1 Jan Erik Rød Siljan Skytterlag 4 M Opptatt
2 Vidar Ottren Mælum Skytterlag V73 M Opptatt
3 Øystein Bakken Siljan Skytterlag 1 M Opptatt
4 Helge Rorgemoen Øyfjell Skyttarlag V55 M Opptatt
5 Ole Kr. Nyhus Øyfjell Skyttarlag V65 M Opptatt
6 Svein Rorgemoen Øyfjell Skyttarlag V73 M L Opptatt
7 Inge Hvitås Sauherad Skytterlag 5 M Opptatt
17:35
1 Ledig
2 Tore Nickelsen Siljan Skytterlag NV M Opptatt
3 Jan Erik Nyhus Siljan Skytterlag NV M Opptatt
4 Sigurd Berg Bamble Skytterlag 1 M Opptatt
5 Noah Krafft Gurholt Siljan Skytterlag R M Opptatt
6 Ryan Skyer Siljan Skytterlag NU M Opptatt
7 Vegard Svartangen Siljan Skytterlag NU M Opptatt
18:10
1 Lilly-Nora Haugane Siljan Skytterlag ER K Opptatt
2 Tore Allum Siljan Skytterlag V73 M Opptatt
3 Marie Lund Nickelsen Siljan Skytterlag J K Opptatt
4 Marie Nyhus Siljan Skytterlag ER K Opptatt
5 Svein Emil Svartangen Siljan Skytterlag 2 M Opptatt
6 Alexander Halvorsen Hauen Mælum Skytterlag J M Opptatt
7 Jon Magnus Hauen Mælum Skytterlag 4 M Opptatt
18:45
1 Per Kristian Aas Lunde Skytterlag 5 M Opptatt
2 Jørand Aas Lunde Skytterlag EJ M Opptatt
3 May Lise Aas Bolkesjø Skytterlag V55 K Opptatt
4 Ingrid Janne Sønstegård Digerud Bolkesjø Skytterlag 1 K Opptatt
5 Arne Palerud Drangedal Skytterlag V55 M Opptatt
6 Karin Haave Oskasin Bolkesjø Skytterlag 1 K Opptatt
7 Magnar Austad Tørdal Skytterlag V55 M Opptatt
19:20
1 Magnus Bergland Johansen Styrvoll Skytterlag ER M Opptatt
2 Jan Ove Johansen Styrvoll Skytterlag 1 M Opptatt
3 Lars Eivind Hustveit Sauherad Skytterlag ER M Opptatt
4 Marius B. Svanlund Sauherad Skytterlag ER M Opptatt
5 Caroline Eriksen Kisfoss Sauherad Skytterlag ER K Opptatt
6 Lars Fredrik H. Hansen Sauherad Skytterlag ER M Opptatt
7 Vetle Rui Olsen Gjerpen Skytterlag ER M Opptatt
19:55
1 Halvor Øyen Sauland Skytterlag V55 M Opptatt
2 Arild Sivertsen Løveid Skytterlag 4 M Opptatt
3 Jan Hanasand Løveid Skytterlag 4 M Opptatt
4 Marton Hanasand Løveid Skytterlag V73 M Opptatt
5 Kristian Hanasand Løveid Skytterlag 3 M Opptatt
6 Ronny Rysjedal Wergeland Sauland Skytterlag 1 M Opptatt
7 Ørjan Wergeland Sauland Skytterlag R M Opptatt
20:30
1 Ledig
2 Ledig
3 Ledig
4 Anja Karine Bjørnsen Drangedal Skytterlag 5 K Opptatt
5 Kristian Fjellheim Bakke Sannidal Skytterlag 4 M Opptatt
6 Kjetil Fjellheim Sannidal Skytterlag J M Opptatt
7 Jon F. Valbø Sannidal Skytterlag 4 M Opptatt
21:05
1 Ledig
2 Ledig
3 Ledig
4 Ledig
5 Ledig
6 Ledig
7 Ledig