Holla 15m karusell

Arrangør: Holla Skytterlag Se stevneinfo

Du må logge inn for å melde deg på.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

INNE - Innendørs (mandag - 11.12.2017)
Skive Navn Skytterlag Klasse Kjønn Merk. Status
16:30
1 Dag Skarpodde Drangedal Skytterlag V65 M Opptatt
2 Helge Rosland Tørdal Skytterlag V65 M Opptatt
3 Ledig
4 Ledig
5 Ledig
6 Ledig
7 Ledig
8 Ledig
17:05
1 Kristian Fjellheim Bakke Sannidal Skytterlag 4 M Opptatt
2 Kjetil Fjellheim Sannidal Skytterlag J M Opptatt
3 Jon F. Valbø Sannidal Skytterlag 4 M Opptatt
4 Teodor Rosland Tørdal Skytterlag NU M Opptatt
5 Tor Simen Rosenkilde Dahle Tørdal Skytterlag NU M Opptatt
6 Ledig
7 Magnar Austad Tørdal Skytterlag V55 M Opptatt
8 Jan Vidar Lundtveit Drangedal Skytterlag V55 M Opptatt
17:40
1 Frode Hvitås Sauherad Skytterlag 3 M Opptatt
2 Ivan Hvitås Sauherad Skytterlag NU M Opptatt
3 Jon Harald H. Lønnestad Sauherad Skytterlag NU M Opptatt
4 Arne Mathisen Jondalen Skytterlag V65 M Opptatt
5 Atle Bakken Siljan Skytterlag 4 M Opptatt
6 Karianne Palerud Bamble Skytterlag ER K Opptatt
7 Kai Tore Austad Tørdal Skytterlag 5 M Opptatt
8 Knut Melby Atrå Skytterlag 5 M Opptatt
18:15
1 Vetle Mathias Nordbø Mælum Skytterlag R M Opptatt
2 Lars Esse Bamble Skytterlag V55 M Opptatt
3 Jan Tore Rogn Bamble Skytterlag V65 M Opptatt
4 Tommy Flittig Jacobsen Bø (Telemark) Skyttarlag J M Opptatt
5 Caroline Karlberg Hauge Mælum Skytterlag 2 K Opptatt
6 Daniel Hauge Mælum Skytterlag NU M Opptatt
7 Emil Hauge Mælum Skytterlag ER M Opptatt
8 Martin Knutsen Bø (Telemark) Skyttarlag J M Opptatt
18:50
1 Henrik Dorholt Lunde Skytterlag R M Opptatt
2 Maja Dorholt Lunde Skytterlag R K Opptatt
3 Bjørn Magnus Hanserud Jondalen Skytterlag 4 M Opptatt
4 Inga Marie Hanserud Jondalen Skytterlag R K Opptatt
5 Tor Vetle Hanserud Jondalen Skytterlag J M Opptatt
6 Geir Hauge Mælum Skytterlag 4 M Opptatt
7 Vetle Rui Olsen Gjerpen Skytterlag ER M Opptatt
8 Martin Melby Atrå Skytterlag 2 M Opptatt
19:25
1 Marius Deilhaug Mælum Skytterlag 4 M Opptatt
2 Roar Hauge Mælum Skytterlag 3 M Opptatt
3 Magnus Hauge Mælum Skytterlag R M Opptatt
4 Martine S. Hauge Mælum Skytterlag ER K Opptatt
5 Alexander Halvorsen Hauen Mælum Skytterlag J M Opptatt
6 Jon Magnus Hauen Mælum Skytterlag 4 M Opptatt
7 Arnt Bruseth Mælum Skytterlag 4 M Opptatt
8 Lars Bruseth Mælum Skytterlag 4 M Opptatt
20:00
1 Ledig
2 Ledig
3 Ledig
4 Ledig
5 Ledig
6 Tor Christian Mathisen Bamble Skytterlag J M Opptatt
7 Svein Christian Mathisen Bamble Skytterlag R M Opptatt
8 Lars Mathisen Bamble Skytterlag 1 M Opptatt
20:35
1 Reservert arr.
2 Reservert arr.
3 Reservert arr.
4 Reservert arr.
5 Reservert arr.
6 Reservert arr.
7 Reservert arr.
8 Reservert arr.