Innendørskarusell 15 m Bamble 2017/2018

Arrangør: Bamble Skytterlag

Du må logge inn for å melde deg på.

INNE - Innendørs (tirsdag - 28.11.2017)
Skive Navn Skytterlag Klasse Kjønn Merk. Status
17:00
1 Karianne Palerud Bamble Skytterlag ER K Opptatt
2 Harald Englund Søgne Skytterlag V73 M Opptatt
3 Ledig
4 Ledig
5 Ledig
6 Jan Vidar Lundtveit Drangedal Skytterlag V55 M Opptatt
17:35
1 Ledig
2 Jon Olav Jåtun Søgne Skytterlag V55 M Opptatt
3 Arnfinn Bakkevoll Søgne Skytterlag 5 M Opptatt
4 Kim Johan Vemmelvik Kristiansand og Omegn Skytterlag 5 M Opptatt
5 Cecilie Vemmelvik Kristiansand og Omegn Skytterlag EJ K Opptatt
6 Ledig
18:10
1 Dag Skarpodde Drangedal Skytterlag V65 M Opptatt
2 Inge Hvitås Sauherad Skytterlag 5 M Opptatt
3 Jon Magnus Hauen Mælum Skytterlag 4 M Opptatt
4 Alexander Halvorsen Hauen Mælum Skytterlag J M Opptatt
5 Arne Palerud Drangedal Skytterlag V55 M Opptatt
6 Vetle Rui Olsen Gjerpen Skytterlag ER M Opptatt
18:45
1 Runar Tveito Lunde Skytterlag 5 M Opptatt
2 Ingeborg Rosøy Heim/Hemne Skytterlag 5 K Opptatt
3 Anja Karine Bjørnsen Drangedal Skytterlag 5 K Opptatt
4 Arvid Tveito Lunde Skytterlag V55 M Opptatt
5 Steinar Hovland Lunde Skytterlag 1 M Opptatt
6 Jan Erik Rød Siljan Skytterlag 4 M Opptatt
19:20
1 May Lise Aas Bolkesjø Skytterlag V55 K Opptatt
2 Vidar Ottren Mælum Skytterlag V73 M Opptatt
3 Ingrid Janne Sønstegård Digerud Bolkesjø Skytterlag 1 K Opptatt
4 Karin Haave Oskasin Bolkesjø Skytterlag 1 K Opptatt
5 Line Camilla Næss Styrvoll Skytterlag 4 K Opptatt
6 Audun Hellenes Hvarnes skytterlag 3 M Opptatt
19:55
1 Ørjan Wergeland Sauland Skytterlag R M Opptatt
2 Ronny Wergeland Sauland Skytterlag 1 M Opptatt
3 Frode Hvitås Sauherad Skytterlag 3 M Opptatt
4 Ivan Hvitås Sauherad Skytterlag NU M Opptatt
5 Jon Harald H. Lønnestad Sauherad Skytterlag NU M Opptatt
6 Linn Andrea Gaaren Holla Skytterlag R K Opptatt
20:30
1 Bernt Einar Moland Drangedal Skytterlag 2 M Opptatt
2 Jan Kåre Moland Drangedal Skytterlag 5 M Opptatt
3 Jon Torjus Øverdal Drangedal Skytterlag 2 M Opptatt
4 Atle Bakken Siljan Skytterlag 4 M Opptatt
5 Ole Kristian Austad Tørdal Skytterlag 5 M Opptatt
6 Bjørn Bakken Siljan Skytterlag V73 M Opptatt
21:05
1 Jon F. Valbø Sannidal Skytterlag 4 M Opptatt
2 Roar Hauge Mælum Skytterlag 3 M Opptatt
3 Magnus Hauge Mælum Skytterlag R M Opptatt
4 Martine S. Hauge Mælum Skytterlag ER K Opptatt
5 Kjetil Fjellheim Sannidal Skytterlag J M Opptatt
6 Kristian Fjellheim Bakke Sannidal Skytterlag 4 M Opptatt