15m Stevne Jondalen

Arrangør: Jondalen Skytterlag

Du må logge inn for å melde deg på.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

INNE - Innendørs (søndag - 19.11.2017)
Skive Navn Skytterlag Klasse Kjønn Merk. Status
10:00
1 Ole Christian Moksnes Røyken og Hurum Skytterlag ER M Opptatt
2 Alexander Brusnes Røyken og Hurum Skytterlag ER M Opptatt
3 Aleksander Bryhn Røyken og Hurum Skytterlag ER M Opptatt
4 Daniel Ivar Brevik Røyken og Hurum Skytterlag R M Opptatt
5 Birgitte Stålen Berg Jondalen Skytterlag J K Opptatt
6 Kim Phoominant Ladee Røyken og Hurum Skytterlag ER M Opptatt
7 Kim-André Aannestad Lund Jondalen Skytterlag 5 M Opptatt
8 Rune Albjerk Jondalen Skytterlag 4 M Opptatt
10:35
1 Herman Baklid Jondalen Skytterlag ER M Opptatt
2 Knut Helgesen Skarpskytten Skytterlag 2 M Opptatt
3 Trym Blegeberg Skibrek Jondalen Skytterlag J M Opptatt
4 Kjell Juvland Sauherad Skytterlag V55 M Opptatt
5 Troy Blegeberg Skibrek Jondalen Skytterlag ER M Opptatt
6 Kristoffer Løkka Sauherad Skytterlag V73 M Opptatt
7 Sigve Chrisander Iversen Storfjord Skytterlag EJ M Opptatt
8 Ledig
11:10
1 Ronny Wergeland Sauland Skytterlag 1 M Opptatt
2 Anna Isnes Tyse Fiskum Skytterlag 3 K Opptatt
3 Kjell Flesaker Fiskum Skytterlag 4 M Opptatt
4 Ingeborg Gjøsæther Tyse Fiskum Skytterlag ER K Opptatt
5 Adelen Bogen Bakke Fiskum Skytterlag R K Opptatt
6 Helene Veres Andreassen Fiskum Skytterlag ER K Opptatt
7 Sara Kristine Havik Johnsen Fiskum Skytterlag ER K Opptatt
8 Elisabeth Havik Johnsen Fiskum Skytterlag NU K Opptatt
11:45
1 Lars Fredrik H. Hansen Sauherad Skytterlag ER M Opptatt
2 Lars Eivind Hustveit Sauherad Skytterlag ER M Opptatt
3 Caroline Eriksen Kisfoss Sauherad Skytterlag ER K Opptatt
4 Gaute Grøterud Sigdal Skytterlag ER M Opptatt
5 Hanna Håkedal Nøtterø Skytterlag ER K Opptatt
6 Camilla Håkedal Nøtterø Skytterlag J K Opptatt
7 Eskil Grøterud Sigdal Skytterlag R M Opptatt
8 Marius B. Svanlund Sauherad Skytterlag ER M Opptatt
12:20
1 Caroline Lia Notodden Skytterlag R K Opptatt
2 Sondre Lia Notodden Skytterlag ER M Opptatt
3 Åsne Kaasa Notodden Skytterlag ER K Opptatt
4 Erlend Liene Bakka Notodden Skytterlag R M Opptatt
5 Vetle Kaasa Notodden Skytterlag R M Opptatt
6 Olav Landsverk Skåttet Notodden Skytterlag R M Opptatt
7 Kristoffer Brenna Notodden Skytterlag NU M Opptatt
8 Martin Gilen Jondalen Skytterlag NU M Opptatt
12:55
1 Helge Rorgemoen Øyfjell Skyttarlag V55 M Opptatt
2 Sander Årskog Vikhagen Jondalen Skytterlag ER M Opptatt
3 May Lise Aas Bolkesjø Skytterlag V55 K Opptatt
4 Ingrid Janne Sønstegård Digerud Bolkesjø Skytterlag 1 K Opptatt
5 Karin Haave Oskasin Bolkesjø Skytterlag 1 K Opptatt
6 Tove Kaasa Bolkesjø Skytterlag 1 K Opptatt
7 Ole Kr. Nyhus Øyfjell Skyttarlag V65 M Opptatt
8 Svein Rorgemoen Øyfjell Skyttarlag V73 M L Opptatt
13:30
1 Bjørnar Kjønstad Halvorsen Flesberg Skytterlag ER M Opptatt
2 Andreas Kjønstad Halvorsen Flesberg Skytterlag R M Opptatt
3 Lene Gilen Jondalen Skytterlag 5 K Opptatt
4 Jøran Bjørge Sigdal Skytterlag ER M Opptatt
5 Anne Arnesen Sigdal Skytterlag NV K Opptatt
6 Jørn Bjørge Sigdal Skytterlag NV M Opptatt
7 Julian Årskog Vikhagen Jondalen Skytterlag NU M Opptatt
8 Henning Piskerud Endeberg Sigdal Skytterlag 3 M Opptatt
14:05
1 Trond Erling Andersen Nordre Land Skytterlag 3 M Opptatt
2 Eline Aasen Tråseth Lismarken Skytterlag 3 K Opptatt
3 Ole Magnus Bakken Løiten Skytterlag 5 M Opptatt
4 Phillip Saude Fiskum Skytterlag J M Opptatt
5 Terje Røraas Kongsberg Skytterlag 2 M Opptatt
6 Terje Kvestad Kongsberg Skytterlag 1 M Opptatt
7 Jørgen Bjerkgården Kleiverud Flesberg Skytterlag ER M Opptatt
8 Bjørn Einar Andersen Nordre Land Skytterlag 4 M Opptatt
14:40
1 Andreas Hustuft Aadne Styrvoll Skytterlag 5 M Opptatt
2 Odd Kolsrud Begnadalen Skyttarlag V73 M Opptatt
3 Svein H. Myhre Tyristrand Skytterlag V73 M Opptatt
4 Tore Allum Siljan Skytterlag V73 M Opptatt
5 Jørgen Sandbæk Bondal Flesberg Skytterlag ER M Opptatt
6 Asbjørn Mathisen Jondalen Skytterlag V55 M Opptatt
7 June Sandbæk Bondal Flesberg Skytterlag R K Opptatt
8 Bjørn Bakken Siljan Skytterlag V73 M Opptatt
15:15
1 Oddgar Larsslett Fiskum Skytterlag V65 M Opptatt
2 Åse Moa Fiskum Skytterlag V73 K Opptatt
3 Kristoffer Vad Sigdal Skytterlag 4 M Opptatt
4 Eirik Sylte Kongsberg Skytterlag J M Opptatt
5 Ledig
6 Ivar Evje Sigdal Skytterlag 4 M Opptatt
7 Siv Mari Vad Sigdal Skytterlag 3 K Opptatt
8 Rune Raknerud Trøgstad Skytterlag 5 M Opptatt