15m stevne Fiskum

Arrangør: Fiskum Skytterlag

Du må logge inn for å melde deg på.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

INNE - Innendørs (søndag - 19.11.2017)
Skive Navn Skytterlag Klasse Kjønn Merk. Status
10:00
1 Terje Røraas Kongsberg Skytterlag 2 M Opptatt
2 Sander Årskog Vikhagen Jondalen Skytterlag ER M Opptatt
3 Julian Årskog Vikhagen Jondalen Skytterlag R M Opptatt
4 Arne Bergan Flesberg Skytterlag V55 M Opptatt
5 Marius B. Svanlund Sauherad Skytterlag ER M Opptatt
6 Caroline Eriksen Kisfoss Sauherad Skytterlag ER K Opptatt
7 Lars Eivind Hustveit Sauherad Skytterlag ER M Opptatt
8 Lars Fredrik H. Hansen Sauherad Skytterlag ER M Opptatt
10:40
1 Tove Kaasa Bolkesjø Skytterlag 1 K Opptatt
2 Ingrid Janne Sønstegård Digerud Bolkesjø Skytterlag 1 K Opptatt
3 Karin Haave Oskasin Bolkesjø Skytterlag 1 K Opptatt
4 Helge Rorgemoen Øyfjell Skyttarlag V55 M Opptatt
5 Eirik Mahle Gisle Asker Skytterlag R M Opptatt
6 May Lise Aas Bolkesjø Skytterlag V55 K Opptatt
7 Ole Kr. Nyhus Øyfjell Skyttarlag V65 M Opptatt
8 Svein Rorgemoen Øyfjell Skyttarlag V73 M L Opptatt
11:20
1 Inger Hustuft Aadne Styrvoll Skytterlag 5 K Opptatt
2 Pål Gisle Asker Skytterlag NV M Opptatt
3 Elizabeth Lande Kongsberg Skytterlag 2 K Opptatt
4 Andreas Hustuft Aadne Styrvoll Skytterlag 5 M Opptatt
5 Annbjørg Laugerud Skaug Jondalen Skytterlag ER K Opptatt
6 Jørgen Sandbæk Bondal Flesberg Skytterlag ER M Opptatt
7 June Sandbæk Bondal Flesberg Skytterlag R K Opptatt
8 Dagrun Laugerud Skaug Jondalen Skytterlag R K Opptatt
12:00
1 Knut Helgesen Skarpskytten Skytterlag 2 M Opptatt
2 Oddgar Larsslett Fiskum Skytterlag V65 M Opptatt
3 Jørgen Bjerkgården Kleiverud Flesberg Skytterlag ER M Opptatt
4 Bernt-Olav Tømmermo Notodden Skytterlag 3 M Opptatt
5 Åse Moa Fiskum Skytterlag V73 K Opptatt
6 Eline Aasen Tråseth Lismarken Skytterlag 3 K Opptatt
7 Ole Magnus Bakken Løiten Skytterlag 5 M Opptatt
8 Kim-André Aannestad Lund Jondalen Skytterlag 5 M Opptatt
12:40
1 Kristoffer Vad Sigdal Skytterlag 4 M Opptatt
2 Odd Kolsrud Begnadalen Skyttarlag V73 M Opptatt
3 Rolf Ivan Aker Snarum Skytterlag 1 M Opptatt
4 Svein H. Myhre Tyristrand Skytterlag V73 M Opptatt
5 Tore Allum Siljan Skytterlag V73 M Opptatt
6 Siv Mari Vad Sigdal Skytterlag 3 K Opptatt
7 Rune Raknerud Trøgstad Skytterlag 5 M Opptatt
8 Bjørn Bakken Siljan Skytterlag V73 M Opptatt
13:20
1 Ivar Evje Sigdal Skytterlag 4 M Opptatt
2 Kristoffer Løkka Sauherad Skytterlag V73 M Opptatt
3 Eirik Sylte Kongsberg Skytterlag J M Opptatt
4 Jonas Myrvold Velle Fiskum Skytterlag ER M Opptatt
5 Lilja Emilie Solheim Fiskum Skytterlag R K Opptatt
6 Stian Solheim Fiskum Skytterlag NU M Opptatt
7 Kjell Juvland Sauherad Skytterlag V55 M Opptatt
8 Ledig
14:00
1 Birgitte Stålen Berg Jondalen Skytterlag J K Opptatt
2 Erling Hjallen Kongsberg Skytterlag V65 M Opptatt
3 Henning Hjallen Kongsberg Skytterlag R M Opptatt
4 Gaute Grøterud Sigdal Skytterlag ER M Opptatt
5 Hanna Håkedal Nøtterø Skytterlag ER K Opptatt
6 Camilla Håkedal Nøtterø Skytterlag J K Opptatt
7 Eskil Grøterud Sigdal Skytterlag R M Opptatt
8 Ledig
14:40
1 Johan Leander Fiskum Skytterlag NU M Opptatt
2 Ledig
3 Sigve Chrisander Iversen Storfjord Skytterlag EJ M Opptatt
4 Ledig
5 Trym Blegeberg Skibrek Jondalen Skytterlag J M Opptatt
6 Ledig
7 Troy Blegeberg Skibrek Jondalen Skytterlag ER M Opptatt
8 Rune Albjerk Jondalen Skytterlag 4 M Opptatt
15:20
1 Tara Maria Kemmerer Fiskum Skytterlag NU K Opptatt
2 Hans Erik Rua Jondalen Skytterlag V73 M Opptatt
3 Morten Eken Søndre Modum Skytterlag 5 M Opptatt
4 Jøran Bjørge Sigdal Skytterlag ER M Opptatt
5 Anne Arnesen Sigdal Skytterlag NV K Opptatt
6 Jørn Bjørge Sigdal Skytterlag NV M Opptatt
7 Andreas Kjønstad Halvorsen Flesberg Skytterlag R M Opptatt
8 Bjørnar Kjønstad Halvorsen Flesberg Skytterlag ER M Opptatt
16:00
1 Trond Erling Andersen Nordre Land Skytterlag 3 M Opptatt
2 Terje Kvestad Kongsberg Skytterlag 1 M Opptatt
3 Hans Jacob Løvold Fiskum Skytterlag ER M Opptatt
4 Sebastian E Johnsen Fiskum Skytterlag NU M Opptatt
5 Gabriel Stupkin Fiskum Skytterlag NU M Opptatt
6 Nicolay Braathen Fiskum Skytterlag NU M Opptatt
7 Daniel Gerhard Berger Fiskum Skytterlag NU M Opptatt
8 Bjørn Einar Andersen Nordre Land Skytterlag 4 M Opptatt