Novemberstevnet

Arrangør: Rakkestad Skytterlag

Du må logge inn for å melde deg på.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

INNE - Innendørs (lørdag - 25.11.2017)
Skive Navn Skytterlag Klasse Kjønn Merk. Status
09:00
1 Andrea Solend Spydeberg Skytterlag R K Opptatt
2 Ken Solend Spydeberg Skytterlag 1 M Opptatt
3 Ledig
4 Ledig
5 Ledig
6 Ledig
7 Ledig
8 Ledig
09:40
1 Hans Heer Eidsberg Skytterlag V73 M Opptatt
2 Arne Myrås Eidsberg Skytterlag V73 M Opptatt
3 Johan Martin Syversen Eidsberg Skytterlag V65 M Opptatt
4 Øivind Ødegård Eidsberg Skytterlag 4 M Opptatt
5 Knut Bingen Trøgstad Skytterlag V65 M Opptatt
6 Nelia Johanne Kvarme Aas Skytterlag R K Opptatt
7 Svend Trygve Kvarme Aas Skytterlag 2 M Opptatt
8 Anne Marte Kvarme Aas Skytterlag EJ K Opptatt
10:20
1 Christian Muri Båstad Skytterlag NU M Opptatt
2 Aleksander Bech Lund Båstad Skytterlag J M Opptatt
3 Johan Lund Båstad Skytterlag V65 M Opptatt
4 Morten Lund Båstad Skytterlag 1 M Opptatt
5 Anders Skaug Båstad Skytterlag 5 M Opptatt
6 Per Øyvind Gundersen Båstad Skytterlag 4 M Opptatt
7 Morten Ekeberg Båstad Skytterlag 3 M Opptatt
8 Torbjørn Mansaas Båstad Skytterlag ER M Opptatt
11:00
1 Gunnar Amundsen Torsnes Skytterlag V73 M Opptatt
2 Olav Ambjørnrud Kråkstad Skytterlag V65 M Opptatt
3 Leon Fosser Degernes Skytterlag R M Opptatt
4 Magnus Bjerke Høland/Bjørkelangen Skytterlag 5 M Opptatt
5 Arild Båheim Oslo Østre Skytterlag V55 M L Opptatt
6 Ledig
7 Ledig
8 Ledig
11:40
1 Harald Buuer Spydeberg Skytterlag V55 M Opptatt
2 Helge Johansen Sørkedalen Skytterlag V65 M Opptatt
3 Heidi Hansen Sørkedalen Skytterlag 4 K Opptatt
4 Jo Inge S. Auren Spydeberg Skytterlag 4 M Opptatt
5 Adrian Mathias Torp Eidsberg Skytterlag R M Opptatt
6 Silje Marie Holm Eidsberg Skytterlag J K Opptatt
7 Jacob Engh Solberg Høland/Bjørkelangen Skytterlag EJ M Opptatt
8 Erik Holm Eidsberg Skytterlag NV M L Opptatt
12:20
1 Bård Aamodt Skiptvet Skytterlag NV M Opptatt
2 Anders M. Øiehaug Sem Skytterlag 5 M Opptatt
3 Björn Fannar Torsteinsson Skiptvet Skytterlag NV M Opptatt
4 Jens Egil Heftøy Sem Skytterlag 3 M Opptatt
5 Gunnar E Aarvold Sem Skytterlag V55 M Opptatt
6 Ledig
7 Per Edvin Bech Askim Skytterlag 5 M Opptatt
8 Ledig
13:00
1 Martin Ek Brombach Råde Skytterlag R M Opptatt
2 Jan Jansen Buer/kornsjø Skytterlag V55 M Opptatt
3 Simen Ek Brombach Råde Skytterlag ER M Opptatt
4 Ola Petter Transet Røyken og Hurum Skytterlag EJ M Opptatt
5 Ledig
6 Vidar Juliussen Fredrikstad Skytterlag 4 M Opptatt
7 Rolf Johannes Fjeldstad Aas Skytterlag V73 M Opptatt
8 Rune Moen Trøgstad Skytterlag 2 M Opptatt
13:40
1 Jan-Erik Foss Østre Bærum Skytterlag V73 M Opptatt
2 Robert Larsen Skjeberg Skytterlag V73 M Opptatt
3 Astrid Kristine Halvorsrud Øymark Skytterlag ER K Opptatt
4 Lars Indergård Skarpskytten Skytterlag V73 M Opptatt
5 Arvid Meek Skarpskytten Skytterlag V65 M Opptatt
6 Kari Helene Halvorsrud Øymark Skytterlag EJ K Opptatt
7 Christine Olsson Øymark Skytterlag 2 K Opptatt
8 Petter B. Slevigen Øymark Skytterlag 5 M L Opptatt
14:20
1 Marius Pung Aas Skytterlag ER M Opptatt
2 Sondre Haug Aas Skytterlag ER M Opptatt
3 Amund Gultvedt Aas Skytterlag J M Opptatt
4 Eirik Strøm Aas Skytterlag J M Opptatt
5 Per-Kristian Olsen Aas Skytterlag J M Opptatt
6 Astri Velde Aas Skytterlag EJ K Opptatt
7 Even Gultvedt Aas Skytterlag 5 M Opptatt
8 Birk Jan Oftedal Østre Bærum Skytterlag V65 M Opptatt
15:00
1 Line Kasbo Trøgstad Skytterlag ER K Opptatt
2 Christoffer Finstad Frogn og Drøbak Skytterlag ER M Opptatt
3 Tor Olav Ruud Øymark Skytterlag V55 M Opptatt
4 Roy Jøran Fredriksen Eidsberg Skytterlag 4 M Opptatt
5 Mats Fagerland Skiptvet Skytterlag NU M Opptatt
6 Andreas Nyberget Skiptvet Skytterlag NV M Opptatt
7 Hans Øyvind Kvilesjø Sarpsborg Skytterlag 3 M Opptatt
8 Tore Finstad Frogn og Drøbak Skytterlag 1 M Opptatt