Novemberstevnet Tyristrand

Arrangør: Tyristrand Skytterlag

Du må logge inn for å melde deg på.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

INNE - Innendørs (fredag - 24.11.2017)
Skive Navn Skytterlag Klasse Kjønn Merk. Status
17:00
1 Magne L. Johnsen Holmestrand og Omegn Skytterlag V73 M Opptatt
2 Mariann Opperud Ådal Skytterlag 2 K Opptatt
3 Lorents Holm Andebu Skytterlag V73 M Opptatt
4 Sven Thoresen Ringerike Skytterlag 4 M Opptatt
5 Roar Johansen Ringerike Skytterlag V55 M Opptatt
6 Stein R Tjernseth Ådal Skytterlag V65 M Opptatt
7 Gunnar Ekrem Ådal Skytterlag 1 M Opptatt
8 Harald Tandberg Søndre Modum Skytterlag 5 M Opptatt
17:35
1 Elizabeth Lande Kongsberg Skytterlag 2 K Opptatt
2 Odd Kolsrud Begnadalen Skyttarlag V73 M Opptatt
3 Helge Johansen Sørkedalen Skytterlag V65 M Opptatt
4 Johannes Rundhaug Etnedal Skyttarlag V65 M Opptatt
5 Heidi Hansen Sørkedalen Skytterlag 4 K Opptatt
6 Arne Grøtting Oslo Østre Skytterlag V55 M Opptatt
7 Nils Thomas Valand Oslo Østre Skytterlag 5 M Opptatt
8 Ole Bergene Etnedal Skyttarlag V65 M L Opptatt
18:10
1 Ledig
2 Ledig
3 Ledig
4 Ledig
5 Ledig
6 Ledig
7 Ledig
8 Ledig
18:45
1 Ledig
2 Svein Petter Hanserud Jondalen Skytterlag 2 M Opptatt
3 Hans Erik Rua Jondalen Skytterlag V73 M Opptatt
4 Arne Mathisen Jondalen Skytterlag V65 M Opptatt
5 Kristoffer Vad Sigdal Skytterlag 4 M Opptatt
6 Jorunn Marie Vad Sigdal Skytterlag 3 K Opptatt
7 Inga Marie Hanserud Jondalen Skytterlag R K Opptatt
8 Trond Bergan Jondalen Skytterlag 5 M Opptatt
19:20
1 Ledig
2 Gaute Grøterud Sigdal Skytterlag ER M Opptatt
3 Ledig
4 Kai Magne Mauseth Skarpskytten Skytterlag 5 M Opptatt
5 Eskil Grøterud Sigdal Skytterlag R M Opptatt
6 Hans Anders Kleven Sigdal Skytterlag 5 M Opptatt
7 Henning Piskerud Endeberg Sigdal Skytterlag 3 M Opptatt
8 Ledig
19:55
1 Ledig
2 Rolf Ivan Aker Snarum Skytterlag 1 M Opptatt
3 Ledig
4 Morten Eken Søndre Modum Skytterlag 5 M Opptatt
5 Morten Støen Randsfjord Skytterlag 5 M Opptatt
6 Anne Ingeborg Sogn Øiom Randsfjord Skytterlag 5 K Opptatt
7 Ole Jakob Jemtland Sigdal Skytterlag 2 M Opptatt
8 Ledig
20:30
1 Rune Albjerk Jondalen Skytterlag 4 M Opptatt
2 Ola Murud Jemtland Sigdal Skytterlag NV M Opptatt
3 Ledig
4 Ledig
5 Ledig
6 Ledig
7 Ledig
8 Ledig