Samlagstevnet felt

Arrangør: Sand/Suldal Skytterlag

Du må logge inn for å melde deg på.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

Viser påmelding 1 - 129 av 129
Påmeldte skyttere

Bråtveit, Aleksander Endresen

Bråtveit Skytterlag - Klasse: J (M)

Bråtveit, Frode

Bråtveit Skytterlag - Klasse: 2 (M)

Bråtveit, Maria Endresen

Bråtveit Skytterlag - Klasse: R (K)

Mong, Torbjørn

Egersund Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Myklebust, Marius

Egersund Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Voigt, Dag

Egersund Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Øie-Hovland, Sanne

Egersund Skytterlag - Klasse: 4 (K)

Bokn, Reinert

Finnøy Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Bokn, Sissel

Finnøy Skytterlag - Klasse: 4 (K)

Helle, Folke

Finnøy Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Øvrevik, Bodvar

Finnøy Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Sviland, Reidar

Gann Skytterlag - Klasse: V65 (M)

Tveit, Helge

Gann Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Øverland, Jette

Gann Skytterlag - Klasse: R, Links (K)

Øverland, Mads

Gann Skytterlag - Klasse: ER (M)

Øverland, Rikke

Gann Skytterlag - Klasse: R (K)

Øverland, Steve T.

Gann Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Øvrevik, Viktoria Haga

Gann Skytterlag - Klasse: R, Finkaliber (K)

Gjesdal, Per

Gjesdal Skytterlag - Klasse: V65 (M)

Helland, Oddgeir

Gjesdal Skytterlag - Klasse: 2 (M)

Idland, Jarle

Gjesdal Skytterlag - Klasse: V65 (M)

Idland, Åsmund

Gjesdal Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Kyllingstad, Olav

Gjesdal Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Laland, Robin

Gjesdal Skytterlag - Klasse: J (M)

Maudal, Sindre Tjessem

Gjesdal Skytterlag - Klasse: ER (M)

Måge, Tormod

Gjesdal Skytterlag - Klasse: J (M)

Nybrott, Jim

Gjesdal Skytterlag - Klasse: 3, Links (M)

Skår, Lars

Gjesdal Skytterlag - Klasse: 3 (M)

Sørensen, Gorm Jøran

Gjesdal Skytterlag - Klasse: J (M)

Sørensen, Hans Loke

Gjesdal Skytterlag - Klasse: ER (M)

Søyland, Svein Kå.

Gjesdal Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Westerheim, Magne

Gjesdal Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Skår, Andres

Hjelmeland Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Hovland, Kjell Strand

Hv-08 Agder og Rogaland - Klasse: HK416 (M)

Aniksdal, Einar

Hå Skytterlag - Klasse: V65 (M)

Augedal, Hans

Hå Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Augedal, Pål

Hå Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Holen, Johan

Hå Skytterlag - Klasse: V65 (M)

Tunheim, Einar

Hå Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Tunheim, Sindre

Hå Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Vaule, Paul

Hå Skytterlag - Klasse: V65 (M)

Hausken, Sigve Bastlid

Jørpeland Skytterlag - Klasse: NU, Finkaliber (M)

Holta, Svein Egil

Jørpeland Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Johanson, Markus

Jørpeland Skytterlag - Klasse: NU, Finkaliber (M)

Jøssang, Patrick

Jørpeland Skytterlag - Klasse: R (M)

Karlson, Mathias Vasstveit

Jørpeland Skytterlag - Klasse: NU (M)

Lekvam, Tobias

Jørpeland Skytterlag - Klasse: J (M)

Ramsfjell, Espen

Jørpeland Skytterlag - Klasse: ER (M)

Stai, Ørjan Auno

Jørpeland Skytterlag - Klasse: ER (M)

Vatland, Linn Christine

Jørpeland Skytterlag - Klasse: 4 (K)

Vistnes, Leon

Jørpeland Skytterlag - Klasse: J, Links (M)

Ellingsen, Jan M.

Karmøy Skytterlag - Klasse: V65 (M)

Ellingsen, Jostein

Karmøy Skytterlag - Klasse: 2 (M)

Simonsen, Simon Gerhard

Karmøy Skytterlag - Klasse: 3 (M)

Stava, Odd Arild

Karmøy Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Steinkjellå, Ove

Karmøy Skytterlag - Klasse: 2 (M)

Aarekol, Kari

Klepp Skytterlag - Klasse: 4 (K)

Anda, Kjetil

Klepp Skytterlag - Klasse: J (M)

Anda, Kristoffer

Klepp Skytterlag - Klasse: 2 (M)

Austvoll, Halvar

Klepp Skytterlag - Klasse: V65 (M)

Hovland, Kjell Strand

Klepp Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Håland, Gunnar

Klepp Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Lunde, Ole Morten Austvoll

Klepp Skytterlag - Klasse: R (M)

Løberg, Rasmus

Klepp Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Mellemstrand, Ørjan

Klepp Skytterlag - Klasse: NU (M)

Myklebust, Jostein

Klepp Skytterlag - Klasse: V65 (M)

Rødland, Line

Klepp Skytterlag - Klasse: ER (K)

Rødland, Stig Andrè

Klepp Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Rødland, Tore

Klepp Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Rødland, Trond Inge

Klepp Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Seldal, Nils

Klepp Skytterlag - Klasse: V65, Links (M)

Skaraas, Tom

Klepp Skytterlag - Klasse: J (M)

Ueland, Ivar

Klepp Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Mong, Thomas

Nrof Rogaland - Klasse: AG3, Links (M)

Helland, Ole Ragnar Eide

Sand/Suldal Skytterlag - Klasse: V65 (M)

Klungtveit, Hilde Kvåle

Sand/Suldal Skytterlag - Klasse: NU (K)

Lillehammer, Anja

Sand/Suldal Skytterlag - Klasse: J (K)

Lillehammer, Stina

Sand/Suldal Skytterlag - Klasse: R (K)

Lillehammer, Tonje

Sand/Suldal Skytterlag - Klasse: ER (K)

Moe, Tormod

Sand/Suldal Skytterlag - Klasse: 3 (M)

Moen, Sveinung Søyland

Sand/Suldal Skytterlag - Klasse: 2 (M)

Skåre Grov, Alf Daniel

Sand/Suldal Skytterlag - Klasse: 3 (M)

Skåre Grov, Magnar

Sand/Suldal Skytterlag - Klasse: 2 (M)

Skåre Grov, Odd Ivar

Sand/Suldal Skytterlag - Klasse: ER, Links (M)

Thingvoll, Jan Åge

Sand/Suldal Skytterlag - Klasse: V65 (M)

Tveiten, Håvard Herabakka

Sand/Suldal Skytterlag - Klasse: R (M)

Danielsen, Lucas Storli

Sauda Skytterlag - Klasse: NU (M)

Hallingstad, Endre Åbø

Sauda Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Kvaløy, Einar

Sauda Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Kvaløy, Even

Sauda Skytterlag - Klasse: EJ (M)

Kvaløy, Kåre

Sauda Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Kvaløy, Maren

Sauda Skytterlag - Klasse: ER (K)

Ljostveit, Erlend

Sauda Skytterlag - Klasse: R (M)

Ljostveit, Jørgen

Sauda Skytterlag - Klasse: ER (M)

Ljostveit, Terje

Sauda Skytterlag - Klasse: 3 (M)

Tveitane, Markus Vullum

Sauda Skytterlag - Klasse: R (M)

Øverland, Iver Bjerga

Sauda Skytterlag - Klasse: NU (M)

Øverland, Jone Bjerga

Sauda Skytterlag - Klasse: ER (M)

Bjerva, Jonas Johannesen

Stavanger Skytterlag - Klasse: EJ (M)

Gjil, Ole Kristian

Stavanger Skytterlag - Klasse: 3 (M)

Hansen, Ralph Erik S.

Stavanger Skytterlag - Klasse: NU (M)

Håheim, Kristin Øglænd

Stavanger Skytterlag - Klasse: R, Finkaliber (K)

Håheim, Lars Øglænd

Stavanger Skytterlag - Klasse: 2 (M)

Håheim, Trine

Stavanger Skytterlag - Klasse: J (K)

Indreiten, Tore

Stavanger Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Lassen, Jostein

Stavanger Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Leite, Bjørn Petter

Stavanger Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Lilledal, Emil K.

Stavanger Skytterlag - Klasse: R (M)

Lilledal, Herman K.

Stavanger Skytterlag - Klasse: NU (M)

Nordvik, Andreas R.

Stavanger Skytterlag - Klasse: EJ (M)

Nordvik, Regine R.

Stavanger Skytterlag - Klasse: J (K)

Omland, Nikolas

Stavanger Skytterlag - Klasse: EJ (M)

Slogvik, Håkon Holter

Stavanger Skytterlag - Klasse: EJ (M)

Voss, Helge

Stavanger Skytterlag - Klasse: 2 (M)

Voss, Martin N.

Stavanger Skytterlag - Klasse: J (M)

Winterstø, John

Stavanger Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Østrem, Johannes

Stavanger Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Fuglestad, Olav

Time Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Høyland, Terje

Time Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Johansen, Einar

Time Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Johansen, Hannah

Time Skytterlag - Klasse: ER (K)

Skår, Sivert

Time Skytterlag - Klasse: V65 (M)

Sudmann, Albert

Time Skytterlag - Klasse: J (M)

Sudmann, Baste

Time Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Thingbø, Anette

Time Skytterlag - Klasse: 5 (K)

Time, Egil

Time Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Vårdal, Magnus Lima

Time Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Ødegård, Sven

Time Skytterlag - Klasse: J, Links (M)

Ødegård, Sven Inge

Time Skytterlag - Klasse: 5 (M)