Treningskarusell Ringerike

Arrangør: Ringerike Skytterlag

Du må logge inn for å melde deg på.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

INNE - Innendørs (tirsdag - 21.11.2017)
Skive Navn Skytterlag Klasse Kjønn Merk. Status
18:00
1 Bjørn Lindahl Tyristrand Skytterlag V65 M Opptatt
2 Otto Myrvold Tyristrand Skytterlag 4 M Opptatt
3 Svein H. Myhre Tyristrand Skytterlag V73 M Opptatt
4 Mariann Opperud Ådal Skytterlag 3 K Opptatt
5 Einar Nordengen Tyristrand Skytterlag 4 M L Opptatt
6 Roar Frydenberg Tyristrand Skytterlag NV M L Opptatt
18:40
1 Knut Tore Eidal Sigdal Skytterlag V73 M Opptatt
2 Hans Anders Kleven Sigdal Skytterlag 5 M Opptatt
3 Gunnar Sigmund Dignæs Ådal Skytterlag 2 M Opptatt
4 May Britt Nordli Ringerike Skytterlag V55 K Opptatt
5 Bjørn Willand Tyristrand Skytterlag 5 M Opptatt
6 Ivar Evje Sigdal Skytterlag 4 M Opptatt
19:20
1 Ole Gunnar Gulbrandsen Ådal Skytterlag 2 M Opptatt
2 Morten Velo Ringerike Skytterlag 5 M Opptatt
3 Stein R Tjernseth Ådal Skytterlag V65 M Opptatt
4 Leif Hagen Ådal Skytterlag V55 M Opptatt
5 Frode Haga Sigdal Skytterlag 3 M Opptatt
6 Sverre Eriksen Ådal Skytterlag V73 M Opptatt
20:00
1 Athar Jaskani Ringerike Skytterlag NV M Opptatt
2 Bjørn Roar Hagavold Stjernen Skytterlag 5 M Opptatt
3 Roar Johansen Ringerike Skytterlag V55 M Opptatt
4 Ole Jakob Jemtland Sigdal Skytterlag 3 M Opptatt
5 Kristoffer Vad Sigdal Skytterlag 4 M Opptatt
6 Siv Mari Vad Sigdal Skytterlag 3 K Opptatt
20:40
1 Ole Jonny Finsrud Sigdal Skytterlag 3 M Opptatt
2 Ola Murud Jemtland Sigdal Skytterlag NV M Opptatt
3 Sven Thoresen Ringerike Skytterlag 4 M Opptatt
4 Lise Grønhovd Sigdal Skytterlag 5 K Opptatt
5 Ledig
6 Per Asle Nordli Ringerike Skytterlag 4 M Opptatt
21:20
1 Rolf Ivan Aker Snarum Skytterlag 1 M Opptatt
2 Morten Eken Søndre Modum Skytterlag 4 M Opptatt
3 Harald Tandberg Søndre Modum Skytterlag 5 M Opptatt
4 Leif Haviken Søndre Modum Skytterlag 3 M Opptatt
5 Ole Johan Kristoffersen Søndre Modum Skytterlag 1 M Opptatt
6 Ledig
22:00
1 Ledig
2 Ledig
3 Ledig
4 Ledig
5 Ledig
6 Ledig