Solstevnet 2018

Arrangør: Nedre Målselv Skytterlag Se stevneinfo

Du må logge inn for å melde deg på.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

INNE - Innendørs (lørdag - 03.02.2018)
Skive Navn Skytterlag Klasse Kjønn Merk. Status
10:00
1 Helene Hågensen Målselv Skytterlag 1 K Opptatt
2 Olav Sæterli Storsteinnes Skytterlag 1 M Opptatt
3 Viktoria Kanstad Sæterli Storsteinnes Skytterlag NU K Opptatt
4 Ivar Stenvold Russenes Lakselvdal Skytterlag NV M Opptatt
5 Harald Liatun Lakselvdal Skytterlag V65 M Opptatt
6 Mari Helgesen Reinton Gisund Skytterlag NU K Opptatt
7 Eivind Helgesen Reinton Gisund Skytterlag R M Opptatt
8 Ledig
9 Rebekka Andrea Hakvåg Målselv Skytterlag J K Opptatt
10 Alexander Hakvåg Målselv Skytterlag ER M Opptatt
10:30
1 Viktoria Pleym Ribe Målselv Skytterlag J K Opptatt
2 Øyvind Løkstad Målselv Skytterlag 3 M Opptatt
3 Tor-Arne Hanssen Tromsø Skytterlag 3 M Opptatt
4 Maja Karlstad Storfjord Skytterlag R K Opptatt
5 Torbjørn Kristiansen Bjerkvik Skytterlag V73 M Opptatt
6 Ulf Nylund Storsteinnes Skytterlag V73 M Opptatt
7 Sverre Helgesen Gisund Skytterlag 1 M Opptatt
8 Åslaug Reinton Gisund Skytterlag 1 K Opptatt
9 Trond Helge Markussen Ramsund Skytterlag 1 M Opptatt
10 Aleksander Instanes Markussen Ramsund Skytterlag J M Opptatt
11:00
1 Magnus Riisnæs Trondenes Skytterlag V55 M Opptatt
2 Andreas Riisnæs Trondenes Skytterlag 3 M Opptatt
3 Lars Edvard Dalsbø Lakselvdal Skytterlag 5 M Opptatt
4 Kathrine Johansen Balsfjord Skytterlag 3 K Opptatt
5 Viktoria Instanes Markussen Ramsund Skytterlag 3 K Opptatt
6 Sigrid Nitter Løkstad Målselv Skytterlag NU K Opptatt
7 Idar Isaksen Falken Skytterlag V73 M Opptatt
8 Morten Dahl Tromsø Skytterlag 3 M Opptatt
9 Vidar Dahl Tromsø Skytterlag 1 M Opptatt
10 Einar Hansen Storfjord Skytterlag V55 M Opptatt
11:30
1 Christian Pedersen Lakselvdal Skytterlag 2 M Opptatt
2 Celine Pedersen Lakselvdal Skytterlag NU K Opptatt
3 Sivert Martinsen Lakselvdal Skytterlag NU M Opptatt
4 Børre Pedersen Lakselvdal Skytterlag 4 M Opptatt
5 Per Ivar Emanuelsen Tromsø Skytterlag 4 M Opptatt
6 Lars A. Nymo Gisund Skytterlag 4 M Opptatt
7 Arvid Brandser Gisund Skytterlag V73 M Opptatt
8 John Johnsen Gisund Skytterlag V73 M Opptatt
9 Magnhild Nymo Gisund Skytterlag 1 K Opptatt
10 Hans Olai H Mikalsen Narvik Skytterlag V73 M Opptatt
12:00
1 Ingolf Mortensen Lakselvdal Skytterlag V55 M Opptatt
2 Kine E. Nordmo-Stykket Lakselvdal Skytterlag 4 K Opptatt
3 Silja M. Nordmo Breivik Lakselvdal Skytterlag 2 K Opptatt
4 Kaja Vollstad Lakselvdal Skytterlag R K Opptatt
5 Heidi K. Astad Lakselvdal Skytterlag 1 K Opptatt
6 Lukas Lingrasmo Johannessen Lakselvdal Skytterlag NU M Opptatt
7 Jeanette Guttormsen Lakselvdal Skytterlag NV K Opptatt
8 Arnt Eliassen Lakselvdal Skytterlag 2 M Opptatt
9 Roy Håkstad Lakselvdal Skytterlag 4 M Opptatt
10 Frank Pedersen Lakselvdal Skytterlag 2 M Opptatt
12:30
1 Emma Eliassen Lakselvdal Skytterlag J K Opptatt
2 Torinn Håkstad Lakselvdal Skytterlag J K Opptatt
3 Inger Sandnes Russenes Lakselvdal Skytterlag NU K Opptatt
4 Hedda Astad Simonsen Lakselvdal Skytterlag NU K Opptatt
5 Petter Andreassen Lakselvdal Skytterlag NU M Opptatt
6 Sol Angelica Røe Skogeng Lakselvdal Skytterlag NU K Opptatt
7 Jens Vollstad Lakselvdal Skytterlag NU M Opptatt
8 Benjamin Nordmo Breivik Lakselvdal Skytterlag ER M Opptatt
9 Per Steinar Nordmo Lakselvdal Skytterlag V65 M Opptatt
10 Cato Nordmo-Stykket Lakselvdal Skytterlag 3 M Opptatt
13:00
1 Åsgeir Lingrasmo Lakselvdal Skytterlag 4 M Opptatt
2 Thomas Solås Ramsund Skytterlag J M Opptatt
3 Torunn Schjelderup Håkstad Lakselvdal Skytterlag 4 K Opptatt
4 Knut Silkoset Lakselvdal Skytterlag 2 M Opptatt
5 Jimmy Fossan Skogeng Lakselvdal Skytterlag NV M Opptatt
6 Truls Ringstad Lakselvdal Skytterlag NU M Opptatt
7 Noah Amadeus Guttormsen Lakselvdal Skytterlag NU M Opptatt
8 Terje Andreas Solås Ramsund Skytterlag 4 M Opptatt
9 Øivind Bensnes Lakselvdal Skytterlag NU M Opptatt
10 Njård Wilhelm Håkstad Lakselvdal Skytterlag ER M L Opptatt
13:30
1 Reservert arr.
2 Reservert arr.
3 Reservert arr.
4 Reservert arr.
5 Reservert arr.
6 Reservert arr.
7 Reservert arr.
8 Reservert arr.
9 Reservert arr.
10 Reservert arr.
14:00
1 Stein Gjøran Larsen Kvænangen Skytterlag V55 M Opptatt
2 Bjørnar Eriksen Kvænangen Skytterlag 2 M Opptatt
3 Kurt Tore Paulsen Kvænangen Skytterlag 2 M Opptatt
4 Joakim Oppheim Paulsen Kvænangen Skytterlag EJ M Opptatt
5 Miriam Paulsen Kvænangen Skytterlag 3 K Opptatt
6 Henny Silkoset Lakselvdal Skytterlag J K Opptatt
7 Dagfinn Skavdal Tromsø Skytterlag V65 M Opptatt
8 Bettina Andreassen Gamst Brøstadbotn Skytterlag NU K Opptatt
9 Aron Andreassen Gamst Brøstadbotn Skytterlag NU M Opptatt
10 Tore Thomassen Tromsø Skytterlag V73 M Opptatt
14:30
1 Anders Dalseth Tromsø Skytterlag J M Opptatt
2 Oscar Stagrum Ottem Tromsø Skytterlag J M Opptatt
3 Hauk Sigurd Draget Hansen Tromsø Skytterlag NU M Opptatt
4 Anders Einung Hansen Tromsø Skytterlag NV M Opptatt
5 Are Antonsen Tromsø Skytterlag NV M Opptatt
6 Emil Årnes Tromsø Skytterlag NU M Opptatt
7 Torvald Gamst Brøstadbotn Skytterlag V73 M Opptatt
8 Ole Jakob Olsen Tromsø Skytterlag V73 M Opptatt
9 Erlend Moldvik Brøstadbotn Skytterlag 2 M Opptatt
10 Eirik Gamst Brøstadbotn Skytterlag 2 M Opptatt
15:00
1 Øyvind Stokkland Brøstadbotn Skytterlag 2 M Opptatt
2 Stig Stokkland Brøstadbotn Skytterlag 1 M Opptatt
3 Tor Viggo Gamst Brøstadbotn Skytterlag 3 M Opptatt
4 Benedicte Kiil Molberg Storfjord Skytterlag R K Opptatt
5 Jan Aksel Fredriksen Dverberg Skytterlag V55 M Opptatt
6 Magdalena Robertsen Bodø Østre Skytterlag 4 K Opptatt
7 Kjetil Lillegård Tromsø Skytterlag 2 M Opptatt
8 Eva Rubbås-Risvik Øvre Målselv Skytterlag 2 K Opptatt
9 Jostein Rubbås-Risvik Øvre Målselv Skytterlag 4 M Opptatt
10 Randi Hansen Brøstadbotn Skytterlag 1 K Opptatt
15:30
1 Einar Mikal Kristoffersen Brøstadbotn Skytterlag 1 M Opptatt
2 Kjetil Kristoffersen Brøstadbotn Skytterlag 1 M Opptatt
3 Herdis Berntsen Målselv Skytterlag 2 K Opptatt
4 Herulf Berntsen Målselv Skytterlag V73 M Opptatt
5 Ronja Østli Bjørnsmo Målselv Skytterlag J K Opptatt
6 Terje Tollefsen Målselv Skytterlag 1 M Opptatt
7 Werner Myrslett Storsteinnes Skytterlag 3 M Opptatt
8 Dina Amalie Lingrasmo Balsfjord Skytterlag ER K Opptatt
9 Bjørn Viggo Ottem Tromsø Skytterlag 2 M Opptatt
10 Trond Erlend Magnussen Målselv Skytterlag 3 M L Opptatt
16:00
1 Erik Hugås Sulitjelma Skytterlag 2 M Opptatt
2 Pål Fredriksen Nedre Nordreisa Skytterlag V73 M Opptatt
3 Sondre Settemsdal Sivertsen Målselv Skytterlag R M Opptatt
4 Ann-Elise Eriksen Gisund Skytterlag 2 K Opptatt
5 Niklas Sørensen Gisund Skytterlag 1 M Opptatt
6 Helena Ilo Øvre Målselv Skytterlag NV K Opptatt
7 Vegard Kiil Molberg Storfjord Skytterlag 1 M Opptatt
8 Tuva Hugås Sulitjelma Skytterlag ER K Opptatt
9 Tore Winje Målselv Skytterlag V55 M Opptatt
10 Tor Magne Svendli Øvre Målselv Skytterlag 3 M L Opptatt
16:30
1 Svein-Erik Rognli Øvre Målselv Skytterlag V65 M Opptatt
2 Olav Sletten Øvre Målselv Skytterlag V73 M Opptatt
3 Terje Rubbås Øvre Målselv Skytterlag V65 M Opptatt
4 Ståle Indregård Sulitjelma Skytterlag 2 M Opptatt
5 Torgeir Olsen Kjøpsnes Skytterlag V73 M Opptatt
6 Pia Kosmo Sulitjelma Skytterlag NV K Opptatt
7 Kristin Haldorsen Sulitjelma Skytterlag NV K Opptatt
8 Trygve Arild-Hanssen Målselv Skytterlag ER M Opptatt
9 Lars Tore Hanssen Målselv Skytterlag 3 M Opptatt
10 Sondre Arild-Hanssen Målselv Skytterlag 2 M L Opptatt
17:00
1 Wenche Nordsletta Karasjok Skytterlag 3 K Opptatt
2 Tom-Andre Rognli Målselv Skytterlag NU M Opptatt
3 Rebecca Horn Scarlett Målselv Skytterlag R K Opptatt
4 Ledig
5 Ledig
6 Ledig
7 Ledig
8 Ledig
9 Ledig
10 Ledig
17:30
1 Reservert arr.
2 Reservert arr.
3 Reservert arr.
4 Reservert arr.
5 Reservert arr.
6 Reservert arr.
7 Reservert arr.
8 Reservert arr.
9 Reservert arr.
10 Reservert arr.