Samlagstevnet 15m Drammen

Arrangør: Drammen Skyttersamlag Se stevneinfo

Du må logge inn for å melde deg på.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

10:00
Skive
1

Alf Johan Hjelmtvedt

Riflen/Skoger Skytterlag - 1 (M)

2

Lennarth Olsen

Riflen/Skoger Skytterlag - EJ (M)

3

Dag Høie

Sørkedalen Skytterlag - 1 (M)

4

Jørgen Bruserud Elstad

Røyken og Hurum Skytterlag - 5 (M)

5

Jørn Grøttum

Sørkedalen Skytterlag - 2 (M)

6

7

Daniel Berg

Riflen/Skoger Skytterlag - 2 (M)

10:40
Skive
1

2

Heidi Støa Kristiansen

Asker Skytterlag - 3 (K)

3

Anders Grøttum

Sørkedalen Skytterlag - 2 (M)

4

Gro Evant

Riflen/Skoger Skytterlag - NV (K)

5

Martin Berg

Riflen/Skoger Skytterlag - NU (M)

6

Fredrik Berg

Riflen/Skoger Skytterlag - ER (M)

7

Svein Langørgen

Røyken og Hurum Skytterlag - V73 (M)

11:20
Skive
1

Gunnar Orre

Asker Skytterlag - V65 (M)

2

Kjell A Hjortnæs

Asker Skytterlag - V65 (M)

3

Ivar Fjeldberg

Asker Skytterlag - V55 (M)

4

Heidi Berglund

Asker Skytterlag - 2 (K)

5

Per Terje Holm

Asker Skytterlag - V73 (M)

6

7

12:00
Skive
1

Daniel Ivar Brevik

Røyken og Hurum Skytterlag - ER (M)

2

Aleksander Bryhn

Røyken og Hurum Skytterlag - ER (M)

3

4

5

Ole Christian Moksnes

Røyken og Hurum Skytterlag - ER (M)

6

Alexander Brusnes

Røyken og Hurum Skytterlag - ER (M)

7

12:40
Skive
1

2

3

4

Espen Kjeve

Røyken og Hurum Skytterlag - 2 (M)

5

6

7

13:20
Skive
1

2

3

4

5

6

7

14:00
Skive
1

2

Pål Gisle

Asker Skytterlag - 2 (M)

3

4

5

6

7

Eirik Mahle Gisle

Asker Skytterlag - R (M)

14:40
Skive
1

2

Olav August Stabrun

Asker Skytterlag - NU (M)

3

4

Jan Harald Nordbye

Asker Skytterlag - NV (M)

5

Benjamin James Granrud

Asker Skytterlag - J (M)

6

Gard Eirik Seter

Asker Skytterlag - 4 (M)

7

Emil Haavardtun

Asker Skytterlag - 4 (M)

15:20
Skive
1

2

3

Kristi Haug Transet

Røyken og Hurum Skytterlag - 5 (K)

4

Ola Petter Transet

Røyken og Hurum Skytterlag - EJ (M)

5

Vegard Engen Skogly

Røyken og Hurum Skytterlag - 4 (M)

6

7

Maria Engen Skogly

Røyken og Hurum Skytterlag - J (K)

16:00
Skive
1

2

Synne Nesmoen Sandbraaten

Sørkedalen Skytterlag - 3 (K)

3

Alf Eivind Sandbraaten

Sørkedalen Skytterlag - 3 (M)

4

Helge Johansen

Sørkedalen Skytterlag - V65 (M)

5

6

Heidi Hansen

Sørkedalen Skytterlag - 4 (K)

7