Rådestevnet 2017

Arrangør: Råde Skytterlag

Du må logge inn for å melde deg på.

BANE - 100 m (søndag - 10.09.2017)
Skive Navn Skytterlag Klasse Kjønn Merk. Finkaliber Status
09:30
1 Øivind Otto Paulsen Fredrikstad Skytterlag V73 M Opptatt
2 Alfred Wagenius Østre Bærum Skytterlag V73 M Opptatt
3 Ledig
4 Ledig
5 Ledig
6 Ledig
7 Ledig
8 Andrea Solend Spydeberg Skytterlag R K Opptatt
10:15
1 Jens Skjefte Lørenskog Skytterlag V65 M Opptatt
2 Lars Indergård Skarpskytten Skytterlag V73 M Opptatt
3 Aleksander Bech Lund Båstad Skytterlag J M Opptatt
4 Johan Lund Båstad Skytterlag V65 M Opptatt
5 Arvid Meek Skarpskytten Skytterlag V65 M Opptatt
6 Arne Myrås Eidsberg Skytterlag V73 M Opptatt
7 Lars Fallet Urskog Skytterlag V73 M Opptatt
8 Normann Dahle Urskog Skytterlag V73 M Opptatt
12:00
1 Jenny Olsen Ek Fredrikstad Skytterlag R K Opptatt
2 Odd Kolsrud Begnadalen Skyttarlag V73 M Opptatt
3 Mathilde Ringsrød Fredrikstad Skytterlag ER K Opptatt
4 Svein H. Myhre Tyristrand Skytterlag V73 M Opptatt
5 Nora Midtgard Jondalen Skytterlag ER K Opptatt
6 Arne Johan Rasch Hansen jr Røyken og Hurum Skytterlag J M Opptatt
7 Tor Vetle Hanserud Jondalen Skytterlag J M Opptatt
8 Inga Marie Hanserud Jondalen Skytterlag R K Opptatt
12:45
1 Knut Vik Frogn og Drøbak Skytterlag V73 M Opptatt
2 Birk Jan Oftedal Østre Bærum Skytterlag V65 M Opptatt
3 Hans Heer Eidsberg Skytterlag V73 M Opptatt
4 Bjørn Bakken Siljan Skytterlag V73 M Opptatt
5 Tore Allum Siljan Skytterlag V73 M Opptatt
6 Ola Kongsjorden Rollag og Veggli Skytterlag ER M Opptatt
7 Pål Finstad Øvre Rendal Skytterlag V73 M Opptatt
8 Christoffer Finstad Frogn og Drøbak Skytterlag ER M Opptatt
13:30
1 Magnar Molland Sogndal Skyttarlag V73 M Opptatt
2 Emma Sofie Nyborg Rygge Skytterlag R K Opptatt
3 Mats Østby Nordre Modum Skytterlag J M Opptatt
4 Erling Hjallen Kongsberg Skytterlag V65 M Opptatt
5 Henning Hjallen Kongsberg Skytterlag R M Opptatt
6 Kjell A Hjortnæs Asker Skytterlag V65 M Opptatt
7 Julie Marie Nyborg Rygge Skytterlag J K L Opptatt
8 Ledig
14:15
1 Astri Velde Aas Skytterlag EJ K Opptatt
2 Jakob Gleditsch Ski Skytterlag R M Opptatt
3 Eirik Strøm Aas Skytterlag J M Opptatt
4 Anders Martin Dahl Sandar og Sandefjord Skytterlag EJ M Opptatt
5 Amund Gultvedt Aas Skytterlag J M Opptatt
6 Ledig
7 Linus Braute Bakken Ski Skytterlag R M Opptatt
8 Kurt Arne Berglund Frogn og Drøbak Skytterlag V73 M Opptatt
15:00
1 Vegard Saxebøl Frogn og Drøbak Skytterlag ER M Opptatt
2 Martin Saxebøl Frogn og Drøbak Skytterlag ER M Opptatt
3 Harald Reiten Aalesund Skyttarlag V73 M Opptatt
4 Line Kasbo Trøgstad Skytterlag ER K Opptatt
5 Sigmund Heer Trøgstad Skytterlag V73 M Opptatt
6 Julianne Skallerud Brekke Skjeberg Skytterlag R K Opptatt
7 Emil Svärd Skjeberg Skytterlag R M Opptatt
8 Åsmund Ottershagen Skedsmo Skytterlag V65 M Opptatt
15:45
1 Henriette Isene Skarpskytten Skytterlag R K Opptatt
2 Ledig
3 Ledig
4 Ledig
5 Inga Kvam Oslo Østre Skytterlag J K Opptatt
6 Jonas Hofslund Oslo Østre Skytterlag J M Opptatt
7 Ledig
8 Jon-Fredrik Johansen Aremark Skytterlag NV M Opptatt