DC14 - Trollheimsfelten

Arrangør: Opdal og Midtbygden Skytterlag

Du må logge inn for å melde deg på.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

FELT - Fin felt (søndag - 30.04.2017)
Skive Navn Skytterlag Klasse Kjønn Merk. Status
09:00
1 Ørjan Martinsen Hage Opdal og Midtbygden Skytterlag ER M Opptatt
2 Peder Eidem Opdal og Midtbygden Skytterlag ER M Opptatt
3 Stine Tilset Opdal og Midtbygden Skytterlag R K Opptatt
4 Vegard Snøve Loe Opdal og Midtbygden Skytterlag ER M Opptatt
5 Erik Stølen Opdal og Midtbygden Skytterlag J M Opptatt
6 Oddbjørn Blikken Opdal og Midtbygden Skytterlag ER M Opptatt
7 Erlend Martinsen Hage Opdal og Midtbygden Skytterlag ER M Opptatt
8 Arne Brendryen Folldal Skytterlag V73 M Opptatt
9 Ledig
10 Egil Magne Lindsø Dovre og Dovreskog Skytterlag V65 M Opptatt
09:20
1 Martin Blikken Opdal og Midtbygden Skytterlag NU M Opptatt
2 Mads Kjerrengvoll Morken Opdal og Midtbygden Skytterlag NU M Opptatt
3 Ledig
4 Arnfinn Kamsvåg Sunndal Skytterlag V65 M Opptatt
5 Håkon T. Gravem Sunndal Skytterlag V73 M Opptatt
6 Nils Hjellmo Sunndal Skytterlag V73 M Opptatt
7 Ludvik Gravem Sunndal Skytterlag V73 M Opptatt
8 Signe Eggestøl Husby Sunndal Skytterlag R K Opptatt
9 Ledig
10 Ledig
09:40
1 Paul Joar Slettbakk Opdal og Midtbygden Skytterlag J M Opptatt
2 Jostein Blikken Opdal og Midtbygden Skytterlag J M Opptatt
3 Ledig
4 Henrik Volden Opdal og Midtbygden Skytterlag J M Opptatt
5 Anders Hjerkinn Helgetun Opdal og Midtbygden Skytterlag J M Opptatt
6 Reidar Svartøien Opdal og Midtbygden Skytterlag V73 M Opptatt
7 Ledig
8 Bjørnar Holsetstuen Opdal og Midtbygden Skytterlag NV M Opptatt
9 Mia Morken Opdal og Midtbygden Skytterlag NU K Opptatt
10 Eva Karin Tilset Opdal og Midtbygden Skytterlag NV K Opptatt
10:00
1 Lars jr Halland Rennebu Skytterlag J M Opptatt
2 Lars Halland Rennebu Skytterlag V65 M Opptatt
3 Odd Dalum Lesja Skytterlag V73 M Opptatt
4 Olav Dalum Lesja Skytterlag J M Opptatt
5 Martin Strypet Alvdal Skytterlag J M Opptatt
6 Jørn Strypet Alvdal Skytterlag ER M Opptatt
7 Ola Utgaard Lesja Skytterlag V73 M Opptatt
8 Magnar Torsgård Lesja Skytterlag V73 M L Opptatt
9 Kjell Arne Fjærli Bæverdalen Skytterlag ER M Opptatt
10 Vegard Fjærli Bæverdalen Skytterlag R M Opptatt
10:20
1 Ledig
2 Kristian Murud Alvdal Skytterlag R M Opptatt
3 Karen Snekvik Surnadal Skytterlag J K Opptatt
4 Ledig
5 Ledig
6 Harald Reiten Aalesund Skyttarlag V73 M Opptatt
7 Olav Solheim Soknedal Skytterlag V73 M Opptatt
8 Mathias Bakk Årvågsfjord Skytterlag ER M Opptatt
9 Thomas Ervik Årvågsfjord Skytterlag J M Opptatt
10 Tor Fredrik Mikkelsen Surnadal Skytterlag J M Opptatt
10:40
1 Halvor Berger Bjørnen (Østerdal) Skytterlag V73 M Opptatt
2 Per Dalåsen Alvdal Skytterlag V73 M Opptatt
3 Embret Eggen Tynset Skytterlag V73 M Opptatt
4 Hans Øie Bævre Bæverdalen Skytterlag J M Opptatt
5 Helge Bævre Bæverdalen Skytterlag V73 M Opptatt
6 Viktor Gravanes Berg Nesjestranda og Skaala Skytterlag ER M Opptatt
7 Reidar Ahdell Nesjestranda og Skaala Skytterlag V73 M Opptatt
8 Peder Amundsgård Nesjestranda og Skaala Skytterlag V65 M Opptatt
9 Håkon Gammelsæter Tolaas Nesjestranda og Skaala Skytterlag J M Opptatt
10 Ronja Hammervold Eidsvåg og Eidsøra Skytterlag ER K Opptatt
11:00
1 Steinar Løseth Rindal Skytterlag V65 M Opptatt
2 Margrete Dalsegg Øvre Surnadal Skytterlag J K Opptatt
3 Ole Dalsegg Øvre Surnadal Skytterlag R M Opptatt
4 Erling Waag Surnadal Skytterlag ER M Opptatt
5 Idar Moseng Nora Skytterlag V65 M Opptatt
6 Ivar Otto Husby Trondhjems Skytterlag V65 M Opptatt
7 Ledig
8 Marius Tuveng Dalsbygda Skytterlag ER M Opptatt
9 Eskil Tuveng Dalsbygda Skytterlag NU M Opptatt
10 Martin Berg Reinskytten Skytterlag V65 M Opptatt
11:20
1 Rolf H Bakken Reinskytten Skytterlag V65 M Opptatt
2 Jon Oren Surnadal Skytterlag V73 M Opptatt
3 Per Voll Folldal Skytterlag R M Opptatt
4 Ingrid Trønnes Folldal Skytterlag R K Opptatt
5 Sigmund Flateng Reinskytten Skytterlag V73 M Opptatt
6 Eilif Kokkvoll Brekken/Aursund Skytterlag V65 M Opptatt
7 Knut Bakken Reinskytten Skytterlag V65 M Opptatt
8 Steinar Dahle Holmemstranda Skytterlag V73 M Opptatt
9 Ulrik Dahle Holmemstranda Skytterlag NV M Opptatt
10 Trygve Dahle Holmemstranda Skytterlag J M Opptatt
11:40
1 Roger Lindgren Stordalen Skytterlag V65 M Opptatt
2 Einar Grue Tynset Skytterlag J M Opptatt
3 Ledig
4 Ledig
5 Ottar Ysland Orkla Skytterlag V65 M Opptatt
6 Rolf Strand Lensvik/Selven Skytterlag V73 M Opptatt
7 Ledig
8 Ledig
9 Andreas Tuveng Dalsbygda Skytterlag ER M L Opptatt
10 Ledig