DC16 - Hjerkinnstevnet

Arrangør: Opdal og Midtbygden Skytterlag

Du må logge inn for å melde deg på.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

FELT - Fin felt (mandag - 01.05.2017)
Skive Navn Skytterlag Klasse Kjønn Merk. Status
09:00
1 Ledig
2 Ledig
3 Ledig
4 Reservert arr.
5 Reservert arr.
6 Reservert arr.
7 Reservert arr.
8 Reservert arr.
9 Reservert arr.
10 Reservert arr.
09:20
1 Paul Joar Slettbakk Opdal og Midtbygden Skytterlag J M Opptatt
2 Erik Stølen Opdal og Midtbygden Skytterlag J M Opptatt
3 Jostein Blikken Opdal og Midtbygden Skytterlag J M Opptatt
4 Henrik Volden Opdal og Midtbygden Skytterlag J M Opptatt
5 Mia Morken Opdal og Midtbygden Skytterlag NU K Opptatt
6 Peder Eidem Opdal og Midtbygden Skytterlag ER M Opptatt
7 Ledig
8 Bjørnar Holsetstuen Opdal og Midtbygden Skytterlag NV M Opptatt
9 Ledig
10 Reidar Svartøien Opdal og Midtbygden Skytterlag V73 M Opptatt
09:40
1 Eva Karin Tilset Opdal og Midtbygden Skytterlag NV K Opptatt
2 Reservert arr.
3 Ørjan Martinsen Hage Opdal og Midtbygden Skytterlag ER M Opptatt
4 Vegard Snøve Loe Opdal og Midtbygden Skytterlag ER M Opptatt
5 Erlend Martinsen Hage Opdal og Midtbygden Skytterlag ER M Opptatt
6 Oddbjørn Blikken Opdal og Midtbygden Skytterlag ER M Opptatt
7 Reservert arr.
8 Reservert arr.
9 Reservert arr.
10 Reservert arr.
10:00
1 Marita Brendjord Lesja Skytterlag R K Opptatt
2 Ola Syver Håkenstad Lesja Skytterlag R M Opptatt
3 Emil Grothe Lesja Skytterlag R M Opptatt
4 Håkon Ekren Lesja Skytterlag ER M Opptatt
5 Odd Dalum Lesja Skytterlag V73 M Opptatt
6 Harald Reiten Aalesund Skyttarlag V73 M Opptatt
7 Ola Utgaard Lesja Skytterlag V73 M Opptatt
8 Ledig
9 Magnar Torsgård Lesja Skytterlag V73 M L Opptatt
10 Signe Eggestøl Husby Sunndal Skytterlag R K Opptatt
10:20
1 Idun Marie Hidemstrædet Vågå Skytterlag ER K Opptatt
2 Bjørn Joar Nesset Vågå Skytterlag ER M Opptatt
3 Sveinung Myrum Vågå Skytterlag ER M Opptatt
4 Ledig
5 Solveig Myrum Vågå Skytterlag NU K Opptatt
6 Erik Løken Vågå Skytterlag ER M Opptatt
7 Ledig
8 Per Dalåsen Alvdal Skytterlag V73 M Opptatt
9 Ledig
10 Halvor Berger Bjørnen (Østerdal) Skytterlag V73 M Opptatt
10:40
1 Lars jr Halland Rennebu Skytterlag J M Opptatt
2 Lars Halland Rennebu Skytterlag V65 M Opptatt
3 Olav Solheim Soknedal Skytterlag V73 M Opptatt
4 Einar Grue Tynset Skytterlag J M Opptatt
5 Mathias Bakk Årvågsfjord Skytterlag ER M Opptatt
6 Idar Moseng Nora Skytterlag V65 M Opptatt
7 Amalie Slettun Hovin Rennebu Skytterlag J K Opptatt
8 Embret Eggen Tynset Skytterlag V73 M Opptatt
9 Kjell Arne Fjærli Bæverdalen Skytterlag ER M Opptatt
10 Vegard Fjærli Bæverdalen Skytterlag R M Opptatt
11:00
1 Ronja Hammervold Eidsvåg og Eidsøra Skytterlag ER K Opptatt
2 Håkon Gammelsæter Tolaas Nesjestranda og Skaala Skytterlag J M Opptatt
3 Peder Amundsgård Nesjestranda og Skaala Skytterlag V65 M Opptatt
4 Reidar Ahdell Nesjestranda og Skaala Skytterlag V73 M Opptatt
5 Guri Gulløien Livoll Vingelen Skytterlag R K Opptatt
6 Kristian Westum Tynset Skytterlag J M Opptatt
7 Ola-Johan Dybvik Langevåg Skyttarlag ER M Opptatt
8 Soland Henningsmo Dalsbygda Skytterlag ER M Opptatt
9 Aksel Henningsmo Dalsbygda Skytterlag R M L Opptatt
10 Martine Sve Stranda Skyttarlag ER K Opptatt
11:20
1 Egil Magne Lindsø Dovre og Dovreskog Skytterlag V65 M Opptatt
2 Ivar Otto Husby Trondhjems Skytterlag V65 M Opptatt
3 Håkon T. Gravem Sunndal Skytterlag V73 M Opptatt
4 Roger Lindgren Stordalen Skytterlag V65 M Opptatt
5 Steinar Dahle Holmemstranda Skytterlag V73 M Opptatt
6 Arnfinn Kamsvåg Sunndal Skytterlag V65 M Opptatt
7 Helge Bævre Bæverdalen Skytterlag V73 M Opptatt
8 Per Kristian Bangen Tynset Skytterlag V73 M Opptatt
9 Hans Øie Bævre Bæverdalen Skytterlag J M Opptatt
10 Jostein W. Hoseth Rennebu Skytterlag V73 M Opptatt
11:40
1 Steinar Løseth Rindal Skytterlag V65 M Opptatt
2 Margrete Dalsegg Øvre Surnadal Skytterlag J K Opptatt
3 Ole Dalsegg Øvre Surnadal Skytterlag R M Opptatt
4 Jon Oren Surnadal Skytterlag V73 M Opptatt
5 Ottar Ysland Orkla Skytterlag V65 M Opptatt
6 Rolf Strand Lensvik/Selven Skytterlag V73 M Opptatt
7 Martin Strypet Alvdal Skytterlag J M Opptatt
8 Karen Snekvik Surnadal Skytterlag J K Opptatt
9 Jørn Strypet Alvdal Skytterlag ER M Opptatt
10 Tor Fredrik Mikkelsen Surnadal Skytterlag J M Opptatt
12:00
1 Eskil Tuveng Dalsbygda Skytterlag NU M Opptatt
2 Marius Tuveng Dalsbygda Skytterlag ER M Opptatt
3 David Heidtmann Nora Skytterlag J M Opptatt
4 Stine Tilset Opdal og Midtbygden Skytterlag R K Opptatt
5 Anders Hjerkinn Helgetun Opdal og Midtbygden Skytterlag J M Opptatt
6 Kristian Murud Alvdal Skytterlag R M Opptatt
7 Ingrid Trønnes Folldal Skytterlag R K Opptatt
8 Per Voll Folldal Skytterlag R M Opptatt
9 Hans Sollid Alvdal Skytterlag V65 M Opptatt
10 Ludvik Gravem Sunndal Skytterlag V73 M Opptatt