Snertingdalsstevnet 2018

Arrangør: Snertingdal Skytterlag Se stevneinfo

Du må logge inn for å melde deg på.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

09:00
Skive
1

Bjørn Atle Bergheim

Søndre Land Skytterlag - NV, Finkaliber (M)

2

Monica Olsen Løvbrøtte

Søndre Land Skytterlag - NV (K)

3

4

Birger Skogstad

Etnedal Skyttarlag - V65 (M)

5

Camilla Therese Rognhaugen

Søndre Land Skytterlag - NV, Finkaliber (K)

6

7

8

Jogrim Rognhaugen

Søndre Land Skytterlag - NV, Finkaliber (M)

09:45
Skive
1

Ole Anders Hasle Sviund

Snertingdal Skytterlag - R (M)

2

Per Emil Hasle Sviund

Snertingdal Skytterlag - R (M)

3

4

Arne Olav Bekkemellem

Gjøvik og Brusveen Skytterlag - V65 (M)

5

6

7

8

10:30
Skive
1

Jan Willy Myhre

Vestre Toten Skytterlag - V73 (M)

2

Rolv Baadshaug

Brumunddal Skytterlag - V73 (M)

3

Leiv Olav Forbregd

Ringebu og Fåvang Skytterlag - V65 (M)

4

Marius Korsen

Gjøvik og Brusveen Skytterlag - ER (M)

5

Maud Elise B. Grønberg

Tingelstad Skytterlag - J (K)

6

Hans Martin Sørum

Bjoneroa Skytterlag - V73 (M)

7

Erik Aleksander Hansen Hagen

Tingelstad Skytterlag - R (M)

8

Amund Aalberg

Tingelstad Skytterlag - R, Links (M)

11:15
Skive
1

Jostein Sørengen

Øystre Slidre Skyttarlag - R (M)

2

Morten Sørengen

Øystre Slidre Skyttarlag - ER (M)

3

Kristin Sørengen

Øystre Slidre Skyttarlag - J (K)

4

Mette Strandlien

Ringebu og Fåvang Skytterlag - J (K)

5

Erlend Rudland

Ringebu og Fåvang Skytterlag - J (M)

6

Olav Rudland

Ringebu og Fåvang Skytterlag - R, Finkaliber (M)

7

8

Amund Berge Holen

Ringebu og Fåvang Skytterlag - NU, Finkaliber (M)

12:00
Skive
1

2

3

4

5

6

Lars Johannes K. Olsen

Skarpskytten Skytterlag - R, Finkaliber (M)

7

8

12:45
Skive
1

Remi Gram

Nordre Land Skytterlag - R (M)

2

Vetle Ringsveen Engen

Snertingdal Skytterlag - J (M)

3

Ferdinand Thoresen Fjelldal

Snertingdal Skytterlag - NU, Links (M)

4

Vetle Thoresen Fjelldal

Snertingdal Skytterlag - NU (M)

5

Morten Gulbrandsen

Snertingdal Skytterlag - NV (M)

6

Sander Thoresen

Snertingdal Skytterlag - NV (M)

7

Jan Andreas Skredderstuen

Søndre Land Skytterlag - J (M)

8

Lars Kristian Skredderstuen

Søndre Land Skytterlag - ER (M)

13:30
Skive
1

Eskil Grøterud

Sigdal Skytterlag - R, Finkaliber (M)

2

Harald Englund

Søgne Skytterlag - V73 (M)

3

4

Gaute Grøterud

Sigdal Skytterlag - ER (M)

5

6

7

8

Sigurd B. Aasarmoen

Søndre Land Skytterlag - J, Links (M)

14:15
Skive
1

Halvor Einarsrud Knutsen

Søndre Land Skytterlag - ER (M)

2

3

Jostein Kjernli

Østre Gausdal Skytterlag - J (M)

4

5

Jan Egil Tangen

Tingelstad Skytterlag - NV (M)

6

Oddvar Tangen

Tingelstad Skytterlag - V73 (M)

7

8

Ørjan Ringen Gustavsen

Søndre Land Skytterlag - ER, Links (M)

15:00
Skive
1

Ole Jan Engeli

Vestre Toten Skytterlag - V73 (M)

2

3

Ola Myki

Løiten Skytterlag - J (M)

4

5

6

7

Johannes Rundhaug

Etnedal Skyttarlag - V65 (M)

8

15:45
Skive
1

2

Cecilie Fossmo

Ringebu og Fåvang Skytterlag - J (K)

3

4

5

Marius Sveipe

Ringebu og Fåvang Skytterlag - J (M)

6

7

8