Tyttebærstevnet 2018

Arrangør: Tingelstad Skytterlag Se stevneinfo

Du må logge inn for å melde deg på.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

09:00
Skive
1

Monica Olsen Løvbrøtte

Søndre Land Skytterlag - NV, Finkaliber (K)

2

Finn Tøraasen

Jordet og Tenaasen Skytterlag - V73 (M)

3

Per Olav Holden

Jordet og Tenaasen Skytterlag - V73 (M)

4

Amalie Nordli

Tingelstad Skytterlag - NU (K)

5

Kåre Strøm

Blaker Skytterlag - V73 (M)

6

Lars Martin Snoen

Viken (opland) Skytterlag - R (M)

7

Andreas Nygaard

Viken (opland) Skytterlag - ER (M)

8

Martin Ottershagen

Jordet og Tenaasen Skytterlag - V73 (M)

09:45
Skive
1

Eskil Myhre

Vestre Toten Skytterlag - J (M)

2

Odd Kolsrud

Begnadalen Skyttarlag - V73 (M)

3

Jostein W. Hoseth

Rennebu Skytterlag - V73 (M)

4

Birk Jan Oftedal

Østre Bærum Skytterlag - V65 (M)

5

Kjell A Hjortnæs

Asker Skytterlag - V65 (M)

6

Christopher Solberg

Viken (opland) Skytterlag - R (M)

7

Madelen Solberg Nyborg

Viken (opland) Skytterlag - ER (K)

8

Martine Evenrud

Viken (opland) Skytterlag - ER (K)

10:30
Skive
1

Jermund Venes

Sogndal Skyttarlag - V65 (M)

2

Leander Bakke

Viken (opland) Skytterlag - R (M)

3

Ole-Thomas Vaskinn

Randsfjord Skytterlag - R, Finkaliber (M)

4

Audun Sonflå

Tingelstad Skytterlag - R (M)

5

Markus Henriksen

Viken (opland) Skytterlag - ER (M)

6

Marius Korsen

Gjøvik og Brusveen Skytterlag - ER (M)

7

Tuva Bakke

Viken (opland) Skytterlag - ER (K)

8

Arild Karlsen

Spydeberg Skytterlag - V65 (M)

11:15
Skive
1

Sigurd Stenberg

Tingelstad Skytterlag - NU, Finkaliber (M)

2

Tomine Borgli

Tingelstad Skytterlag - NU (K)

3

Erik Aleksander Hansen Hagen

Tingelstad Skytterlag - R (M)

4

Magnar Molland

Sogndal Skyttarlag - V73 (M)

5

Oliver Aschim Kristiansen

Tingelstad Skytterlag - NU (M)

6

Ivan Velo

Randsfjord Skytterlag - ER (M)

7

Arvid Meek

Skarpskytten Skytterlag - V65 (M)

8

Knut Tore Eidal

Sigdal Skytterlag - V73 (M)

12:00
Skive
1

Jan Andreas Skredderstuen

Søndre Land Skytterlag - J (M)

2

3

Gunnar Ekrem

Ådal Skytterlag - V65 (M)

4

Lars Kristian Skredderstuen

Søndre Land Skytterlag - ER (M)

5

Terje Hågensen

Stange og Romedal Skytterlag - V65 (M)

6

Anton S Bratvoldengen

Stange og Romedal Skytterlag - R, Finkaliber (M)

7

Arild Bratvoldsengen

Stange og Romedal Skytterlag - V73 (M)

8

Ole Bergene

Etnedal Skyttarlag - V65, Links (M)

12:45
Skive
1

Leiv Olav Forbregd

Ringebu og Fåvang Skytterlag - V65 (M)

2

Emil Ulsrud

Viken (opland) Skytterlag - R (M)

3

Jan Egil Tangen

Tingelstad Skytterlag - NV (M)

4

Anne Kristin Haugsjordet

Vinstra Skytterlag - NV, Finkaliber (K)

5

Hans Peder Linnerud

Tingelstad Skytterlag - J (M)

6

Mette Strandlien

Ringebu og Fåvang Skytterlag - J (K)

7

8

Sigurd B. Aasarmoen

Søndre Land Skytterlag - J, Links (M)

13:30
Skive
1

Peder Simensen

Åsheim Skytterlag - ER (M)

2

Per Olav Faldbakken

Stange og Romedal Skytterlag - V65 (M)

3

Roar Gjestvang

Åsheim Skytterlag - ER (M)

4

Ådne Hulleberg

Åsheim Skytterlag - ER (M)

5

Mathilde Bratberg

Åsheim Skytterlag - J (K)

6

Oskar Skaugen

Åsheim Skytterlag - R (M)

7

Håkon Skaugen

Åsheim Skytterlag - J (M)

8

Erlend Røen Nordsjø

Åsheim Skytterlag - ER, Finkaliber (M)

14:15
Skive
1

Athar Jaskani

Ringerike Skytterlag - NV (M)

2

Sahil Jaskani

Ringerike Skytterlag - R (M)

3

Jens Erik Kleven Sveum

Skude Skytterlag - J (M)

4

Egil Grina

Lunner Skytterlag - V65 (M)

5

6

Oliver B. Asmundsen

Åsheim Skytterlag - J (M)

7

Ole Jan Engeli

Vestre Toten Skytterlag - V73 (M)

8

Sivert Røen Nordsjø

Åsheim Skytterlag - J (M)

15:00
Skive
1

Hans Petter Aas-Hveem

Rygge Skytterlag - ER (M)

2

Marte Marie Engebretsgård

Åsheim Skytterlag - J (K)

3

Ingeborg Engebretsgård

Åsheim Skytterlag - ER (K)

4

Arve Kleven

Åsheim Skytterlag - J (M)

5

6

7

Oddvar Tangen

Tingelstad Skytterlag - V73 (M)

8