Søgne og Greipstad sp.bank cup

Arrangør: Søgne Skytterlag Se stevneinfo

Du må logge inn for å melde deg på.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

18:00
Skive
1

Tor Harald Lund

Søgne Skytterlag - 5 (M)

2

Andreas Finnestad Lund

Søgne Skytterlag - J (M)

3

Harald Jensen

Lyngdal Skytterlag - V73 (M)

4

Per A. Pedersen

Kristiansand og Omegn Skytterlag - V65 (M)

5

Leif Sindre Modalsli Kongevold

Flikka Skytterlag - J (M)

6

Joar Vetle Modalsli Kongevold

Flikka Skytterlag - R (M)

7

Reidar Ågedal

Grindølen Skytterlag - 5 (M)

8

Sverre Vidringstad

Kristiansand og Omegn Skytterlag - V73 (M)

9

Kim Johan Vemmelvik

Kristiansand og Omegn Skytterlag - 5 (M)

10

Cecilie Vemmelvik

Kristiansand og Omegn Skytterlag - 4 (K)

18:30
Skive
1

Mette Elisabeth Finnestad

Søgne Skytterlag - 5 (K)

2

Caroline Finnestad Lund

Søgne Skytterlag - ER (K)

3

Arild Valand

Mandal Skytterlag - 5 (M)

4

Steinar Skoland

Lyngdal Skytterlag - 5 (M)

5

Tor Arnfinn Homme

Kristiansand og Omegn Skytterlag - 5 (M)

6

Knut Fredrik G Homme

Kristiansand og Omegn Skytterlag - R (M)

7

Krister Engvoll

Kristiansand og Omegn Skytterlag - 4 (M)

8

Solveig Engvoll

Kristiansand og Omegn Skytterlag - R (K)

9

May Elin Frøyland

Lyngdal Skytterlag - 5 (K)

10

Per Torleiv Tveiten

Bykle Skyttarlag - V65 (M)

19:00
Skive
1

Arne Skuland

Laudal Skytterlag - 1 (M)

2

Jan Otto Jakobsen

Greipstad Skytterlag - 1 (M)

3

Daniel Olsen

Søgne Skytterlag - NU (M)

4

Harald Englund

Søgne Skytterlag - V73 (M)

5

Robert Larsen

Skjeberg Skytterlag - V73 (M)

6

7

8

Alvilde Røiseland

Holum Skytterlag - 5 (K)

9

10

Sebastian Lunden Sletten

Vennesla Skytterlag - ER (M)

19:30
Skive
1

Kenneth Rakkestad

Vennesla Skytterlag - 4 (M)

2

3

4

5

6

7

8

Magne Lorentzen

Søgne Skytterlag - V55 (M)

9

Fredrik Herlofsen

Søgne Skytterlag - 2 (M)

10

John Løland

Birkenes Skytterlag - V73 (M)

20:00
Skive
1

Arnfinn Bakkevoll

Søgne Skytterlag - 5 (M)

2

3

Kåre G. Brekke

Greipstad Skytterlag - 4 (M)

4

Tore Byberg

Rissa Skytterlag - 5 (M)

5

Karsten Valand

Grindølen Skytterlag - V73 (M)

6

Anders Metveit

Imenes Skytterlag - V55 (M)

7

Stein Feyling Østbøll

Birkenes Skytterlag - V55 (M)

8

Oddvar Skov-Skov

Vennesla Skytterlag - V55 (M)

9

Odd Frank Olsen

Kristiansand og Omegn Skytterlag - 3 (M)

10