Vestfoldhelga - Sandar og Sandefjord

Arrangør: Sandar og Sandefjord Skytterlag Se stevneinfo

Du må logge inn for å melde deg på.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

BANE - 100 m (fredag - 31.05.2019)
Skive Navn Skytterlag Klasse Kjønn Merk. Finkaliber Status
17:15
1 Ida Kristine Bøe Sandar og Sandefjord Skytterlag NU K Opptatt
2 Mats Oliver Bøe Sandar og Sandefjord Skytterlag NU M Opptatt
3 Emilie Nongpet Løhrmann Sandar og Sandefjord Skytterlag NU K Opptatt
4 Elias Rønneberg Blaker Skytterlag R M Opptatt
5 Sindre Meluken Blaker Skytterlag J M Opptatt
6 Tuva Meluken Blaker Skytterlag ER K Opptatt
7 Trygve Foss Mathisen Blaker Skytterlag R M Opptatt
8 Toril Kristine Foss Blaker Skytterlag NV K Opptatt
9 Fredrik G. Kristiansen Blaker Skytterlag J M Opptatt
10 Andre Myhre Sandar og Sandefjord Skytterlag NV M Opptatt
18:00
1 Harald Jensen Lyngdal Skytterlag V73 M Opptatt
2 Odd Brudal Andebu Skytterlag V73 M Opptatt
3 Gunnar Orre Asker Skytterlag V65 M Opptatt
4 Kjell A Hjortnæs Asker Skytterlag V65 M Opptatt
5 Jonas Emilio Svendsen Nøtterø Skytterlag ER M Opptatt
6 Per Terje Holm Asker Skytterlag V73 M Opptatt
7 Martin Ødegård Greipstad Skytterlag R M Opptatt
8 Ledig
9 Knut Skjelland Andebu Skytterlag V73 M Opptatt
10 Kristoffer Halvorsen Andebu Skytterlag V73 M L Opptatt
18:45
1 Malin Flaatten Hansen Sandar og Sandefjord Skytterlag NU K L Opptatt
2 Oskar Flaatten Hansen Sandar og Sandefjord Skytterlag R M Opptatt
3 Joakim Tveitan Thim Sandar og Sandefjord Skytterlag R M Opptatt
4 Jørgen Varild Sandar og Sandefjord Skytterlag ER M Opptatt
5 Tor Kristian Hansen Sandar og Sandefjord Skytterlag NV M Opptatt
6 Per André Trollsås Bergan Sandar og Sandefjord Skytterlag R M Opptatt
7 Vebjørn Jespersen Sandar og Sandefjord Skytterlag J M Opptatt
8 Harald Anton Døvle Sem Skytterlag V73 M Opptatt
9 Ledig
10 Sebastian Bøe Hvidsten Sandar og Sandefjord Skytterlag NU M Opptatt
19:30
1 Ola Kristian Wear Styrvoll Skytterlag NU M Opptatt
2 Hans Petter Øverbø Siljan Skytterlag V65 M Opptatt
3 Marius Granberg Fet Skytterlag J M Opptatt
4 Hanna Synnøve Huser Blaker Skytterlag J K Opptatt
5 Åsmund Idland Gjesdal Skytterlag V73 M Opptatt
6 Martias Flikka Flikka Skytterlag J M Opptatt
7 Ledig
8 Ingvill Flikka Flikka Skytterlag ER K Opptatt
9 Finn Tore Knudsen Nøtterø Skytterlag V65 M L Opptatt
10 Arne Hansen Sem Skytterlag V73 M L Opptatt
20:15
1 Sverre Fevang Sem Skytterlag V73 M L Opptatt
2 Sander Årskog Vikhagen Jondalen Skytterlag J M Opptatt
3 Julian Årskog Vikhagen Jondalen Skytterlag R M Opptatt
4 Lone Skoglund Nakjem Styrvoll Skytterlag NV K Opptatt
5 Åsmund Nakjem Styrvoll Skytterlag R M Opptatt
6 Ingebjørg Nakjem Styrvoll Skytterlag R K Opptatt
7 Inge Martin Nakjem Styrvoll Skytterlag NV M Opptatt
8 Vilde Hogstad Lie Styrvoll Skytterlag ER K Opptatt
9 Caroline Finnestad Lund Søgne Skytterlag ER K Opptatt
10 Andreas Finnestad Lund Søgne Skytterlag EJ M Opptatt