Askerstevnet 15m

Arrangør: Asker Skytterlag Se stevneinfo

Du må logge inn for å melde deg på.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

18:00
Skive
1

Lasse Korsvik

Asker Skytterlag - R (M)

2

Torjus Bergheim

Asker Skytterlag - NU (M)

3

Odin Bergheim

Asker Skytterlag - NU (M)

4

Edvard Elstad Verpeide

Asker Skytterlag - NU (M)

5

Mats Augdahl Karlsen

Asker Skytterlag - NU (M)

6

Mathea Barlund

Asker Skytterlag - NU (K)

7

Ingrid Viktoria Isnæs

Asker Skytterlag - NU (K)

8

Andreas Andersen Kaasa

Asker Skytterlag - NU (M)

9

Simon Kolstad Claussen

Høland/Bjørkelangen Skytterlag - 5 (M)

18:30
Skive
1

2

Andreas Bedregal

Asker Skytterlag - R (M)

3

Wenche G. Ekeli

Asker Skytterlag - NV (K)

4

Olav August Stabrun

Asker Skytterlag - R (M)

5

Askil Mestad

Asker Skytterlag - ER (M)

6

7

Jørgen Bruserud Elstad

Sande Skytterlag - 4 (M)

8

Oscar Johannes Skjelvik

Asker Skytterlag - ER, Links (M)

9

Olav Solheim

Soknedal Skytterlag - V73 (M)

19:00
Skive
1

Jan Harald Nordbye

Asker Skytterlag - NV (M)

2

Espen Kjeve

Røyken og Hurum Skytterlag - 2 (M)

3

Gunnar Orre

Asker Skytterlag - V65 (M)

4

Per Terje Holm

Asker Skytterlag - V73 (M)

5

Heidi Berglund

Asker Skytterlag - 2 (K)

6

Ivar Fjeldberg

Asker Skytterlag - V55 (M)

7

Julie Ulrikke Nymo Øynebråten

Røyken og Hurum Skytterlag - 3 (K)

8

Sigbjørn Nystuen

Øvre Rendal Skytterlag - V73 (M)

9

Jan Erik Haugerud

Asker Skytterlag - V65 (M)

19:30
Skive
1

Helge Johansen

Sørkedalen Skytterlag - V65 (M)

2

Heidi Hansen

Sørkedalen Skytterlag - 4 (K)

3

Henrik Bakk

Sørkedalen Skytterlag - ER (M)

4

Jørn Grøttum

Sørkedalen Skytterlag - 2 (M)

5

Kristin Nesmoen

Sørkedalen Skytterlag - 2 (K)

6

Alf Eivind Sandbraaten

Sørkedalen Skytterlag - 4 (M)

7

Dag Høie

Sørkedalen Skytterlag - 1 (M)

8

Dagrun Laugerud Skaug

Jondalen Skytterlag - R (K)

9

Annbjørg Laugerud Skaug

Jondalen Skytterlag - ER (K)

20:00
Skive
1

Sander N. H. Vampli

Moss og Våler Skytterlag - NU (M)

2

Arne Grøtting

Oslo Østre Skytterlag - V55 (M)

3

Stein Rui

Sem Skytterlag - V55 (M)

4

Sven Idland

Sem Skytterlag - V65 (M)

5

Arne Hansen

Andebu Skytterlag - V65, Links (M)

6

Sara Østebø

Sem Skytterlag - ER, Links (K)

7

Ingeborg Lundby

Løiten Skytterlag - 5 (K)

8

9

Svein Langørgen

Røyken og Hurum Skytterlag - V73 (M)

20:30
Skive
1

Øistein Bakken

Moss og Våler Skytterlag - 3 (M)

2

Kine Gjerstad Eide

Moss og Våler Skytterlag - 5 (K)

3

Daniel Strand

Moss og Våler Skytterlag - 4 (M)

4

Runar Holter

Moss og Våler Skytterlag - 2 (M)

5

Silje Jeanett Holter

Moss og Våler Skytterlag - J (K)

6

Guro Sørnskog Karlsen

Moss og Våler Skytterlag - ER (K)

7

Tonje Wehn Ødegård

Moss og Våler Skytterlag - J (K)

8

Marius Bakken

Moss og Våler Skytterlag - J (M)

9

Simon Bolghaug Pinto

Moss og Våler Skytterlag - EJ (M)

21:00
Skive
1

Magne L. Johnsen

Holmestrand og Omegn Skytterlag - V73 (M)

2

Kjetil Bowitz Haug

Riflen/Skoger Skytterlag - 4 (M)

3

Lennarth Olsen

Riflen/Skoger Skytterlag - EJ (M)

4

Elisabeth H. Stokker

Røyken og Hurum Skytterlag - EJ (K)

5

Alf Kaare Stokker

Røyken og Hurum Skytterlag - 2 (M)

6

Anders M. Øiehaug

Sem Skytterlag - 4 (M)

7

Ola Petter Transet

Røyken og Hurum Skytterlag - EJ (M)

8

9

Edwin Jin Rolfsrud

Sigdal Skytterlag - R (M)