Trippelstevne 15 Numedal

Arrangør: Rollag og Veggli Skytterlag Se stevneinfo

Du må logge inn for å melde deg på.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

17:00
Skive
1

Bernt-Olav Tømmermo

Notodden Skytterlag - 3 (M)

2

Gunnar Orre

Asker Skytterlag - V65 (M)

3

Kjell A Hjortnæs

Asker Skytterlag - V65 (M)

4

Severin Helgesplass

Rollag og Veggli Skytterlag - V65 (M)

5

Narve Fulsaas

Rollag og Veggli Skytterlag - V65 (M)

6

Per Terje Holm

Asker Skytterlag - V73 (M)

7

Ivar Fjeldberg

Asker Skytterlag - V55 (M)

8

Ragnhild Hansen

Indre Bindal Skytterlag - 1 (K)

17:35
Skive
1

Kjell Engene

Nes og Bromma Skytterlag - V73 (M)

2

Knut Bråthen

Kongsberg Skytterlag - 4 (M)

3

Helge Johansen

Sørkedalen Skytterlag - V65 (M)

4

Heidi Hansen

Sørkedalen Skytterlag - 4 (K)

5

Stein Rui

Sem Skytterlag - V55 (M)

6

Sven Idland

Sem Skytterlag - V65 (M)

7

Sverre Fevang

Sem Skytterlag - V73, Links (M)

8

Arne Hansen

Andebu Skytterlag - V73, Links (M)

18:10
Skive
1

Simon Tveiten

Rollag og Veggli Skytterlag - NU (M)

2

Mads Rydgren Toeneiet

Rollag og Veggli Skytterlag - J (M)

3

Ola Kongsjorden

Rollag og Veggli Skytterlag - J (M)

4

Åsna Sofie Kongsjorden

Rollag og Veggli Skytterlag - NU (K)

5

Harald Kongsjorden

Rollag og Veggli Skytterlag - NU (M)

6

Heine Kongsjorden

Rollag og Veggli Skytterlag - J (M)

7

Aslak Bakke

Rollag og Veggli Skytterlag - NU, Links (M)

8

Nicolai Vagle

Rollag og Veggli Skytterlag - NU, Links (M)

18:45
Skive
1

Syver Bergan Tveito

Kongsberg Skytterlag - NU (M)

2

Sindre Bergan Tveito

Kongsberg Skytterlag - 1 (M)

3

Kjell Oddbjørn Stensæter

Gol og Ødegården Skyttarlag - 5 (M)

4

Asbjørn Haugstad

Gol og Ødegården Skyttarlag - V55 (M)

5

Sunniva Edvardsen Smestad

Kongsberg Skytterlag - R (K)

6

Herman Røraas

Jondalen Skytterlag - NU (M)

7

Edvin Engeland

Jondalen Skytterlag - NU (M)

8

Trond Bergan

Jondalen Skytterlag - 5 (M)

19:20
Skive
1

Halvor Kongsjorden

Rollag og Veggli Skytterlag - 5 (M)

2

Sindre Kofstadmoen

Flesberg Skytterlag - NU (M)

3

Vanja Sandemo

Flesberg Skytterlag - NU (K)

4

Viel Flaget Dalergaarden

Flesberg Skytterlag - NU (K)

5

Nerid Kongsjorden

Rollag og Veggli Skytterlag - V73 (M)

6

Gard Uverud Westad

Flesberg Skytterlag - NU (M)

7

Niri August Kvalstad

Flesberg Skytterlag - R (M)

8

Håvard Garaas

Flesberg Skytterlag - J (M)

19:55
Skive
1

Maren Holtan Rasmussen

Flesberg Skytterlag - ER (K)

2

Runar Hellerud

Flesberg Skytterlag - V65 (M)

3

4

Jorunn Ospedal Vallestad

Oslo Østre Skytterlag - 4 (K)

5

Jonas Wibe

Flesberg Skytterlag - J (M)

6

Nils Thomas Valand

Oslo Østre Skytterlag - 5 (M)

7

Jørgen Sandbæk Bondal

Flesberg Skytterlag - J (M)

8

Jørgen Bjerkgården Kleiverud

Flesberg Skytterlag - ER (M)

20:30
Skive
1

Arne Bergan

Flesberg Skytterlag - V55 (M)

2

Eirik Navelsaker

Flesberg Skytterlag - R (M)

3

Arild Fulsås

Rollag og Veggli Skytterlag - 2 (M)

4

Hanna Hunstad

Sigdal Skytterlag - EJ (K)

5

Inge Hvitås

Sauherad Skytterlag - 5 (M)

6

Terje Røraas

Kongsberg Skytterlag - 2 (M)

7

Erling Grøterud

Sigdal Skytterlag - 4 (M)

8

Andreas Kjønstad Halvorsen

Flesberg Skytterlag - R (M)