Bortimotjulstevnet 1

Arrangør: Gisund Skytterlag Se stevneinfo

Du må logge inn for å melde deg på.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

09:30
Skive
1

Birger Nyheim

Nedre Målselv Skytterlag - V55 (M)

2

Eva Sollie Nyheim

Nedre Målselv Skytterlag - 2 (K)

3

Kjell Nyrud

Øvre Målselv Skytterlag - 2 (M)

4

Frode Hanssen

Målselv Skytterlag - 4 (M)

5

Viggo Hanssen

Bjørnen og Vestre Målselv Skytterlag - 2 (M)

6

Vegard Mathias Grønås Sollie

Nedre Målselv Skytterlag - ER (M)

7

Ida Sofie Nikolaisen

Bjørnen og Vestre Målselv Skytterlag - ER (K)

8

Harald Lundnes

Nedre Målselv Skytterlag - 3 (M)

9

Tobias Grønås Sollie

Nedre Målselv Skytterlag - R (M)

10

Einar Sollie

Nedre Målselv Skytterlag - V73 (M)

11:15
Skive
1

Asbjørn Tveit

Bjørnen og Vestre Målselv Skytterlag - V55 (M)

2

Bernt Johan Bergum

Storsteinnes Skytterlag - V73 (M)

3

Harald Gåre

Storsteinnes Skytterlag - V73 (M)

4

Bendik Steinhaug

Storsteinnes Skytterlag - 3 (M)

5

Odd Bjørnar Johansen

Bjørnen og Vestre Målselv Skytterlag - V65 (M)

6

Otto Vestheim

Bjørnen og Vestre Målselv Skytterlag - V65 (M)

7

Håvard Holmebukt

Nedre Målselv Skytterlag - 2 (M)

8

Emma - C. S. - Holmebukt

Nedre Målselv Skytterlag - ER (K)

9

Vinjar Holmebukt

Nedre Målselv Skytterlag - J (M)

10

Trond Wingstad

Storfjord Skytterlag - V55 (M)

11:50
Skive
1

Cato Rognli

Storfjord Skytterlag - 3 (M)

2

Herdis Berntsen

Målselv Skytterlag - 2 (K)

3

Herulf Berntsen

Målselv Skytterlag - V73 (M)

4

Helge Johan Nordmo

Øvre Målselv Skytterlag - V55 (M)

5

Knut Arne Blomseth

Målselv Skytterlag - 1 (M)

6

Tor Olav Gravrok

Målselv Skytterlag - 2 (M)

7

Tor Jostein Jenssen

Bardu Skytterlag - 4 (M)

8

Synne Lundnes

Nedre Målselv Skytterlag - R (K)

9

Astrid Gamst

Brøstadbotn Skytterlag - 2 (K)

10

Torvald Gamst

Brøstadbotn Skytterlag - V73 (M)

13:35
Skive
1

Erlend Moldvik

Brøstadbotn Skytterlag - 2 (M)

2

Klaus-Arne Olsen

Målselv Skytterlag - 5 (M)

3

Ole Jakob Olsen

Tromsø Skytterlag - V73 (M)

4

Sigve Chrisander Iversen

Storfjord Skytterlag - 4 (M)

5

Bengt Johnsen

Målselv Skytterlag - V55 (M)

6

Rolf Larsen

Balsfjord Skytterlag - 3 (M)

7

Jan Erik Strømseng

Falken Skytterlag - V65 (M)

8

Magne Gamst

Målselv Skytterlag - 5 (M)

9

Ulf Nylund

Storsteinnes Skytterlag - V73 (M)

10

Randi Hansen

Brøstadbotn Skytterlag - 1 (K)

14:10
Skive
1

Torbjørn Aho

Øvre Målselv Skytterlag - 2 (M)

2

Alexander Hakvåg

Målselv Skytterlag - ER (M)

3

Rebekka Andrea Hakvåg

Målselv Skytterlag - J (K)

4

Stein Hugo Berntsen

Målselv Skytterlag - 4 (M)

5

Niklas Sørensen

Gisund Skytterlag - 1 (M)

6

Kent Hakvåg

Målselv Skytterlag - 2 (M)

7

Celine Henriksen

Falken Skytterlag - R (K)

8

Helmuth Larsen

Balsfjord Skytterlag - V73 (M)

9

Hårik Frydenlund

Balsfjord Skytterlag - V73 (M)

10

Anne Gjengstø Aho

Øvre Målselv Skytterlag - 1, Links (K)

15:55
Skive
1

Viktoria Pleym Ribe

Målselv Skytterlag - EJ (K)

2

Malin Nordaas

Falken Skytterlag - 4 (K)

3

Tony Rubbås Jacobsen

Målselv Skytterlag - 4 (M)

4

Pål Fredriksen

Nedre Nordreisa Skytterlag - V73 (M)

5

Solfrid Ramberg

Øvre Målselv Skytterlag - 2 (K)

6

7

Tobias Ferdinand Rubbås

Målselv Skytterlag - ER (M)

8

Åse Irene Nordås

Bardu Skytterlag - 1 (K)

9

Stein Are Nøstvik

Balsfjord Skytterlag - 2 (M)

10

Jan Ragnar Nordås

Bardu Skytterlag - 3 (M)

16:30
Skive
1

2

3

4

5

6

7

8

9

10