Rådefelten 2019

Arrangør: Råde Skytterlag Se stevneinfo

Du må logge inn for å melde deg på.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

09:00
Skive
1

Helene Olafsen

Nittedal Skytterlag - J (K)

2

3

Simen Ek Brombach

Råde Skytterlag - J (M)

4

Maren Helene Larsen

Nannestad Skytterlag - ER (K)

5

Viktoria Ødegård

Nannestad Skytterlag - J (K)

6

7

Nicolai N. Kristiansen

Nannestad Skytterlag - NU (M)

8

9

Oddvar Elliot Nordeng

Nannestad Skytterlag - NU (M)

10

Synnøve Berg

Blaker Skytterlag - R (K)

09:30
Skive
1

Hans Petter Aas-Hveem

Rygge Skytterlag - J (M)

2

Anders Aas-Hveem

Rygge Skytterlag - R (M)

3

Elin Jeanette Lauritsen

Moss og Våler Skytterlag - R (K)

4

5

6

7

8

9

Øyvind Pettersen

Enebakk Skytterlag - NV (M)

10

Henrik Meum Stormo

Rygge Skytterlag - J, Links (M)

09:31
Skive
1

Arne Myrås

Eidsberg Skytterlag - V73 (M)

2

Tuva Pedersen Smedsrudhagen

Raumnes Skytterlag - J (K)

3

4

5

Nelia Johanne Kvarme

Aas Skytterlag - ER (K)

6

7

8

9

10

Julianne Skallerud Brekke

Skjeberg Skytterlag - ER (K)

10:00
Skive
1

Eirik Strøm

Blaker Skytterlag - ER (M)

2

Kåre Strøm

Blaker Skytterlag - V73 (M)

3

4

Astrid Kristine Halvorsrud

Øymark Skytterlag - J (K)

5

Asbjørn Bylterud

Enebakk Skytterlag - V73 (M)

6

Gunnar Amundsen

Torsnes Skytterlag - V73 (M)

7

Helge Svarstad

Blaker Skytterlag - V65 (M)

8

Erik Jødahl

Blaker Skytterlag - V73 (M)

9

10

Aki Rontti

Sørum Skytterlag - J (M)

10:30
Skive
1

Øivind Otto Paulsen

Fredrikstad Skytterlag - V73 (M)

2

Iver Ileby Iversen

Fredrikstad Skytterlag - J (M)

3

Ylva Helene Iversen

Fredrikstad Skytterlag - ER (K)

4

Jenny Olsen Ek

Fredrikstad Skytterlag - ER (K)

5

Mia-Louise Ryen

Fredrikstad Skytterlag - R (K)

6

Jenny Ryen

Fredrikstad Skytterlag - NU (K)

7

Marius Bakken

Moss og Våler Skytterlag - J (M)

8

Steinar Walle

Spydeberg Skytterlag - V65 (M)

9

Per Arne Tollerud

Hobøl Skytterlag - V65 (M)

10

Martin Hauger

Spydeberg Skytterlag - V73 (M)

10:31
Skive
1

Sebastian Johnsen

Spydeberg Skytterlag - J (M)

2

3

4

5

Kåre Lund

Blaker Skytterlag - V73 (M)

6

Bård Aamodt

Skiptvet Skytterlag - NV (M)

7

8

Helge Johansen

Sørkedalen Skytterlag - V65 (M)

9

Herman Hagelund

Spydeberg Skytterlag - J, Links (M)

10

Aleksander Johnsen

Spydeberg Skytterlag - NV, Links (M)

11:00
Skive
1

2

Odd Kolsrud

Begnadalen Skyttarlag - V73 (M)

3

Øystein Moræus

Buer/kornsjø Skytterlag - V65 (M)

4

5

Robert Larsen

Skjeberg Skytterlag - V73 (M)

6

Fredrik Berg

Riflen/Skoger Skytterlag - ER (M)

7

Gro Evant

Riflen/Skoger Skytterlag - NV (K)

8

Martin Berg

Riflen/Skoger Skytterlag - NU (M)

9

Kjell A Hjortnæs

Asker Skytterlag - V65 (M)

10

Gunnar Orre

Asker Skytterlag - V65 (M)

11:30
Skive
1

Trym Williksen Afdal

Ski Skytterlag - NU (M)

2

Hans-Kristian Mørk

Skiptvet Skytterlag - V65 (M)

3

Adam Holmqvist

Ski Skytterlag - J (M)

4

Daniel Moe-Hermansen

Ski Skytterlag - J (M)

5

Anne-Lise Gleditsch

Ski Skytterlag - V73 (K)

6

Linus Braute Bakken

Ski Skytterlag - ER (M)

7

Mathilde Kindem Sundsaasen

Ski Skytterlag - ER (K)

8

Jakob Gleditsch

Ski Skytterlag - ER (M)

9

Odin Williksen Afdal

Ski Skytterlag - ER (M)

10

Emma Helene Heiaas

Ski Skytterlag - ER (K)

11:31
Skive
1

Torhild Liseter

Ski Skytterlag - V65 (K)

2

Ivar Liseter

Ski Skytterlag - V73 (M)

3

Knut Emil Tollefsrød Kubberød

Frogn og Drøbak Skytterlag - NU (M)

4

Vetle Andreas Tollefsrød Kubberød

Frogn og Drøbak Skytterlag - ER (M)

5

Paul Mjaaland

Mykland Skytterlag - V73 (M)

6

Oddvar Andersen

Sarpsborg Skytterlag - V73 (M)

7

Martin Saxebøl

Frogn og Drøbak Skytterlag - J (M)

8

Vegard Saxebøl

Frogn og Drøbak Skytterlag - J (M)

9

Kurt Arne Berglund

Frogn og Drøbak Skytterlag - V73 (M)

10

Knut Vik

Frogn og Drøbak Skytterlag - V73 (M)

12:00
Skive
1

Fredrik G. Kristiansen

Blaker Skytterlag - J (M)

2

Marius Granberg

Fet Skytterlag - J (M)

3

Dan Andre Lasseson-Korsviken

Fet Skytterlag - J (M)

4

Jenny R. Lund

Blaker Skytterlag - J (K)

5

Sander Klubnes

Såner Skytterlag - J (M)

6

Enya Myrvold

Steinsgård Skytterlag - J (K)

7

8

Sander Moland

Blaker Skytterlag - ER (M)

9

Kristian Martinsen

Fet Skytterlag - ER (M)

10

12:30
Skive
1

Sofie Kjone Husåsfallet

Skogbygden Skytterlag - J (K)

2

Eskil Grøterud

Sigdal Skytterlag - ER (M)

3

Sander Harildstad

Lismarken Skytterlag - J (M)

4

Knut Vincent Johansen

Fet Skytterlag - JEG (M)

5

Martin Vincent Nyhammer Johansen

Fet Skytterlag - NU (M)

6

7

Mats Svartangen

Sørum Skytterlag - J (M)

8

Johannes Gjerde

Sørum Skytterlag - ER (M)

9

Vegard Mytting

Sørum Skytterlag - J (M)

10

Gaute Grøterud

Sigdal Skytterlag - J (M)

12:31
Skive
1

Kine Saksæther Andersen

Degernes Skytterlag - ER (K)

2

Joakim Grambo Tangen

Degernes Skytterlag - ER (M)

3

Leon Fosser

Degernes Skytterlag - ER (M)

4

Hugo Aleksander Haneborg

Urskog Skytterlag - J (M)

5

Sindre Johann Haneborg

Urskog Skytterlag - ER (M)

6

Simen Blakseth

Urskog Skytterlag - ER (M)

7

Herman Tønsberg

Urskog Skytterlag - J (M)

8

Sigrid B.S. Hoel

Urskog Skytterlag - ER (K)

9

Theo Ottesen-Sørgaard

Aas Skytterlag - NU (M)

10