Haukelifelten 2019

Arrangør: Hardanger og Voss Skyttersamlag Se stevneinfo

Du må logge inn for å melde deg på.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

09:00
Skive
1

Maja Dorholt

Lunde Skytterlag - ER (K)

2

Henrik Dorholt

Lunde Skytterlag - ER (M)

3

Stine Cecilie Bjerklund

Holla Skytterlag - J (K)

4

Halvor Værheim Øygarden

Lunde Skytterlag - R (M)

5

Rune V. Valen

Haugesund og Sveio Skyttarlag - R (M)

6

Per Torleiv Tveiten

Bykle Skyttarlag - V65 (M)

7

Knut Skjelbreid

Hålandsdal/Eikelandsfjorden Skytterlag - V65 (M)

8

09:45
Skive
1

Erlend Aarbakk

Kviteseid Skyttarlag - R (M)

2

Einar Kvaløy

Sauda Skytterlag - V73 (M)

3

Emil K. Lilledal

Stavanger Skytterlag - ER (M)

4

Morten Nysted

Stavanger Skytterlag - J (M)

5

Sverre Krutnes

Jondal Skyttarlag - V65 (M)

6

Torleif Storhaug

Jondal Skyttarlag - V73 (M)

7

Hedda Lohne Tveit

Tørdal Skytterlag - ER (K)

8

Nils Åge Sandal

Røldal Skyttarlag - V65 (M)

10:30
Skive
1

Håkon Leganger

Kvinnherad Skyttarlag - V73 (M)

2

Arvid Steinsland

Hardanger Skyttarlag - V65 (M)

3

Eskil Kvitne

Fana Skyttarlag - J (M)

4

Helge Rorgemoen

Øyfjell Skyttarlag - V73 (M)

5

Ole Kr. Nyhus

Øyfjell Skyttarlag - V65 (M)

6

Morten Røssland

Husnes Skyttarlag - V73 (M)

7

8

Knut Dalland

Hatlestrand og Ølve Skytterlag - V65 (M)

11:15
Skive
1

2

3

Einar Monsen

Etne Skytterlag - V73 (M)

4

Mathias Monsen

Etne Skytterlag - ER (M)

5

Even Øyjord Rødne

Etne Skytterlag - J (M)

6

Kåre Kroka

Kvinnherad Skyttarlag - V73 (M)

7

Lauritz Ø Bjelland

Stord Skytterlag - ER, Links (M)

8

Sverre Vidringstad

Kristiansand og Omegn Skytterlag - V73 (M)

12:00
Skive
1

Lars Fredrik H. Hansen

Sauherad Skytterlag - J (M)

2

Ida Seljestad Kvestad

Folgefonn Skyttarlag - J (K)

3

Daniel Hauge

Mælum Skytterlag - R (M)

4

Ola Kaasa

Bolkesjø Skytterlag - ER (M)

5

Niri Kaasa

Bolkesjø Skytterlag - ER (M)

6

7

Tor Christian Mathisen

Bamble Skytterlag - J (M)

8

Svein Christian Mathisen

Bamble Skytterlag - ER (M)

12:45
Skive
1

Maria Endresen Bråtveit

Bråtveit Skytterlag - ER (K)

2

Erling jr Lien

Ølen Skytterlag - J (M)

3

Sebastian.K. Dahlberg

Ølen Skytterlag - J (M)

4

Thomas Tofte

Ølen Skytterlag - ER (M)

5

Line Rødland

Klepp Skytterlag - J (K)

6

Ana Maria Lilleås

Jondal Skyttarlag - J (K)

7

Hans G. Tufta

Hatlestrand og Ølve Skytterlag - V73 (M)

8

Johannes Heggebø

Ølen Skytterlag - V73 (M)

13:30
Skive
1

Torjus Ågedal

Grindølen Skytterlag - V73 (M)

2

Halvor Øyen

Sauland Skytterlag - V73 (M)

3

Thomas Ivar Sundtjønn

Herefoss Skytterlag - V73 (M)

4

Joakim Grimestad Krone

Gaular Skyttarlag - J (M)

5

John Giseth Blomli

Granvin Skyttarlag - V73 (M)

6

Ida Grimestad Krone

Gaular Skyttarlag - ER (K)

7

Bjørn Lidsheim

Ullensvang Skyttarlag - V65 (M)

8

Karsten Valand

Grindølen Skytterlag - V73 (M)

14:15
Skive
1

John Oddvar Ryen

Kristiansand og Omegn Skytterlag - V73 (M)

2

Helge Rosland

Tørdal Skytterlag - V65 (M)

3

Teodor Rosland

Tørdal Skytterlag - R (M)

4

Tor Simen Rosenkilde Dahle

Tørdal Skytterlag - R (M)

5

Mari Helen Rosenkilde Dahle

Tørdal Skytterlag - NU (K)

6

7

8

15:00
Skive
1

Mathea Lovise Junge Hauger

Stord Skytterlag - NU (K)

2

3

4

5

6

7

8

15:45
Skive
1

Mathilde Nonås

Mundheimsdalen Skyttarlag - R (K)

2

3

4

5

6

7

8