Rislamotreffen

Arrangør: Storsteinnes Skytterlag Se stevneinfo

Du må logge inn for å melde deg på.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

17:00
Skive
1

Jens Johansen

Skånland Skytterlag - V65 (M)

2

Dagfinn Skavdal

Tromsø Skytterlag - V65 (M)

3

Odd Bjørnar Johansen

Bjørnen og Vestre Målselv Skytterlag - V65 (M)

4

Truls Ringstad

Lakselvdal Skytterlag - R, Finkaliber (M)

5

Karl Einar Westerås

Storsteinnes Skytterlag - V73 (M)

6

Otto Vestheim

Bjørnen og Vestre Målselv Skytterlag - V73 (M)

7

Ole Jakob Olsen

Tromsø Skytterlag - V73 (M)

8

9

Arthur Nyland

Storsteinnes Skytterlag - V73, Links (M)

10

Johannes Fagerheim

Målselv Skytterlag - V73 (M)

17:45
Skive
1

Per Steinar Nordmo

Lakselvdal Skytterlag - V65 (M)

2

Baard Forseth

Bardu Skytterlag - V73 (M)

3

Henrik Strand

Storsteinnes Skytterlag - J (M)

4

Synne Lundnes

Nedre Målselv Skytterlag - ER (K)

5

Josefine Strand

Storsteinnes Skytterlag - R (K)

6

Emma - C. S. - Holmebukt

Nedre Målselv Skytterlag - J (K)

7

Odd Lian

Trondenes Skytterlag - V65 (M)

8

Vilde Mosbergvik

Storsteinnes Skytterlag - R, Finkaliber (K)

9

Erling Thoresen

Narvik Skytterlag - V73 (M)

10

Roald Hoseth

Narvik Skytterlag - V73, Links (M)

18:30
Skive
1

Evald Andersen

Balsfjord Skytterlag - V65 (M)

2

Emil Andreas Henriksen Øvergård

Øvre Målselv Skytterlag - ER (M)

3

Maja Karlstad

Storfjord Skytterlag - R (K)

4

Jan Erik Strømseng

Falken Skytterlag - V73 (M)

5

Dag Volden

Skånland Skytterlag - V65 (M)

6

Benjamin Nordmo Breivik

Lakselvdal Skytterlag - ER (M)

7

Tobias Ferdinand Rubbås

Målselv Skytterlag - ER (M)

8

Celine Henriksen

Falken Skytterlag - ER (K)

9

Anders Vekve

Storsteinnes Skytterlag - R (M)

10

Arnold Sørensen

Balsfjord Skytterlag - V73 (M)

19:15
Skive
1

Einar Nysted

Storsteinnes Skytterlag - V73 (M)

2

Karin Rognmo Mellem

Bjerkvik Skytterlag - NV (K)

3

Hans Olai H Mikalsen

Narvik Skytterlag - V73 (M)

4

Bettina Sørensen

Storsteinnes Skytterlag - R (K)

5

Ailin Z. Olsen

Hammerfest Skytterlag - R, Links, Finkaliber (K)

6

Øystein Myrvoll

Storfjord Skytterlag - V65 (M)

7

Anders Dalseth

Tromsø Skytterlag - J (M)

8

Ulf Nylund

Storsteinnes Skytterlag - V73 (M)

9

Bernt Johan Bergum

Storsteinnes Skytterlag - V73 (M)

10

Svein Ivar Ingebrigtsen

Skulsfjord Skytterlag - V73 (M)