Vestlandsstemnet

Arrangør: Førde Skyttarlag Se stevneinfo

Du må logge inn for å melde deg på.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

08:00
Skive
1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

08:30
Skive
1

2

3

4

5

Steinar Østerbø

Oppedal/Brekke Skyttarlag - V73 (M)

6

Mathilde Håvåg Wergeland

Oppedal/Brekke Skyttarlag - R, Finkaliber (K)

7

8

9

10

09:00
Skive
1

Rune V. Valen

Haugesund og Sveio Skyttarlag - R (M)

2

Kåre Vårdal

Askvoll og Holmedal Skytterlag - V73 (M)

3

Øystein Helle

Askvoll og Holmedal Skytterlag - V73 (M)

4

5

Sivert Vindfjell Frøholm

Utvik og Innvik skyttarlag - ER (M)

6

Sandra Vindfjell Frøholm

Utvik og Innvik skyttarlag - EJ (K)

7

Erik Tobias Sletteland

Dale (Sunnfjord) Skyttarlag - J (M)

8

Jan Helge Selvik

Askvoll og Holmedal Skytterlag - R, Finkaliber (M)

9

10

09:30
Skive
1

Steinar Røyrvik

Farnes Skyttarlag - V73 (M)

2

Sebastian.K. Dahlberg

Ølen Skytterlag - J (M)

3

Sigbjørn Njøs Eikeland

Leikanger Skyttarlag - ER, Finkaliber (M)

4

Sølve Njøs Eikeland

Leikanger Skyttarlag - J (M)

5

Stine Njøs Eikeland

Leikanger Skyttarlag - EJ (K)

6

Eskil Kvitne

Fana Skyttarlag - J (M)

7

Dina Gorm-Hansen Haugse

Kvinnherad Skyttarlag - J (K)

8

Sverre Krutnes

Jondal Skyttarlag - V65 (M)

9

Sivert Kvamsdal Håvåg

Oppedal/Brekke Skyttarlag - ER (M)

10

Wilma Nedrebø Aven

Førde Skyttarlag - R, Finkaliber (K)

10:00
Skive
1

Gulleik Vigdal

Fjordane Skyttarlag - V73 (M)

2

Erling jr Lien

Ølen Skytterlag - J (M)

3

4

Knut Jonas Gunvordal

Sogndal Skyttarlag - ER (M)

5

Ada Bertine Gunvordal

Sogndal Skyttarlag - R, Finkaliber (K)

6

Sara-Sofie Hegg

Hegg Skyttarlag - R, Finkaliber (K)

7

8

Jens-Henrik Hegg

Hegg Skyttarlag - J (M)

9

Jermund Venes

Sogndal Skyttarlag - V73 (M)

10

Gro Agnethe Nybø

Tønjum Skytterlag - NV, Links (K)

10:30
Skive
1

Magne Nordvik

Tysse Skyttarlag - V73 (M)

2

Torgeir Haugsvær

Oppedal/Brekke Skyttarlag - J (M)

3

Jostein Haugsvær

Oppedal/Brekke Skyttarlag - EJ (M)

4

Daniel Matias Mjellem

Hyen Skyttarlag - ER (M)

5

Magnus Vesterås

Hyen Skyttarlag - ER (M)

6

Lena Marie Haugsvær

Oppedal/Brekke Skyttarlag - R (K)

7

Guro Instefjord Brekken

Leikanger Skyttarlag - R (K)

8

Lars Rune Mjellem

Hyen Skyttarlag - R, Finkaliber (M)

9

Torstein Straume

Hyen Skyttarlag - R, Finkaliber (M)

10

Sigurd Eggum

Nyborg Skyttarlag - V65 (M)

11:00
Skive
1

Jonas Bjørke

Hardanger Skyttarlag - R, Finkaliber (M)

2

3

Sander Svartemyr Virkesdal

Oppedal/Brekke Skyttarlag - EJ (M)

4

Malin Svartemyr Virkesdal

Oppedal/Brekke Skyttarlag - J (K)

5

Sofie Nundal Havro

Knipenborg Skyttarlag - R, Finkaliber (K)

6

Elida Myklebust Valaker

Knipenborg Skyttarlag - ER, Finkaliber (K)

7

Torinn Eiken

Hyllestad Skyttarlag - EJ (K)

8

Kristian Sætrehaug

Knipenborg Skyttarlag - J (M)

9

Jostein Haukås

Åsane/Hordvik Skyttarlag - V65 (M)

10

Kjell Borge

Åsane/Hordvik Skyttarlag - V73 (M)

11:30
Skive
1

2

3

Ola Loneland

Dale (Sunnfjord) Skyttarlag - V73 (M)

4

Harry Porten

Hyllestad Skyttarlag - V73 (M)

5

6

7

Egil Melvær

Florø Skytterlag - V73 (M)

8

9

10

12:00
Skive
1

Kristoffer Tvedt Skråmestø

Bergen Skytterlag - EJ (M)

2

Ida Seljestad Kvestad

Folgefonn Skyttarlag - J (K)

3

Sander Nesbø Sælensminde

Bergen Skytterlag - EJ (M)

4

Kristian Haugsdal Asheim

Oppedal/Brekke Skyttarlag - EJ (M)

5

Christian Hjartholm Solheim

Oppedal/Brekke Skyttarlag - J (M)

6

Ottar Strandheim

Lavikdal Skyttarlag - V65 (M)

7

Odd Gorm-Hansen

Os Skyttarlag - V73 (M)

8

Reidar Dahle

Os Skyttarlag - V73 (M)

9

Malvin Ågotnes

Sartor Skyttarlag - V73 (M)

10

Gunnbjørg Ågotnes

Sartor Skyttarlag - V73 (K)

12:30
Skive
1

Marte Skeistrand

Eidsbygda Skyttarlag - R (K)

2

Stian Skeistrand

Eidsbygda Skyttarlag - J (M)

3

Fredrik Taklo

Hundeide Skyttarlag - J (M)

4

Lars Kåre Almeland

Voss Skyttarlag - V65 (M)

5

Gaute Sande Almeland

Voss Skyttarlag - J (M)

6

Sindre Farsund-Gjerde

Førde Skyttarlag - R, Finkaliber (M)

7

Andreas Veum

Farnes Skyttarlag - V73 (M)

8

Matyas Galambos

Sogndal Skyttarlag - ER (M)

9

Ole Kristian Lødemel

Hornindal og Markane Skyttarlag - R (M)

10

Eskil Angelshaug Venes

Sogndal Skyttarlag - J (M)

13:00
Skive
1

Ingrid Husum

Leikanger Skyttarlag - R (K)

2

Kristin Husum

Leikanger Skyttarlag - ER (K)

3

Johan Hamre Nornes

Leikanger Skyttarlag - J (M)

4

Kåre Olav Skår

Vadheim Skyttarlag - V73 (M)

5

Marianne Moen Rinde

Leikanger Skyttarlag - NV, Finkaliber (K)

6

Eyvind Bjørsvik

Askøy Skytterlag - V65 (M)

7

Solveig Solbakken

Herdla Skyttarlag - V73 (K)

8

Odd Rinde

Leikanger Skyttarlag - V65 (M)

9

Tore Iversen

Åsane/Hordvik Skyttarlag - V65 (M)

10

Knut Dalland

Hatlestrand og Ølve Skytterlag - V65 (M)

13:30
Skive
1

Tor Kristian Dulsvik

Sogndal Skyttarlag - J (M)

2

Harald Koldingsnes

Nesse Skyttarlag - V65 (M)

3

Leif Bjarne Sæle

Leikanger Skyttarlag - V65, Finkaliber (M)

4

Jaran Elvagjeng

Sogndal Skyttarlag - R (M)

5

Svein Hoem

Stryn Skyttarlag - V73 (M)

6

Eirik Thomassen

Tønjum Skytterlag - ER (M)

7

Sara Thomassen

Tønjum Skytterlag - ER (K)

8

Ole Johan Dale

Hyllestad Skyttarlag - ER (M)

9

John Giseth Blomli

Granvin Skyttarlag - V73 (M)

10

Halvard Eri

Tønjum Skytterlag - V73 (M)

14:00
Skive
1

Sindre Birknes Indrebø

Gula Skyttarlag - J (M)

2

Reidar Sæle

Nesse Skyttarlag - V73 (M)

3

Olav T Lekve

Granvin Skyttarlag - V73 (M)

4

Asbjørn Massnes

Oppedal/Brekke Skyttarlag - V65 (M)

5

Maren Evensen

Os Skyttarlag - ER (K)

6

Sofie Evensen

Os Skyttarlag - J (K)

7

Oddbjørn Lekven

Åsane/Hordvik Skyttarlag - V73 (M)

8

Karsten Totland

Fana Skyttarlag - V73 (M)

9

Steinar Carlson

Fana Skyttarlag - V73 (M)

10

Erling Haugland

Fana Skyttarlag - V73 (M)

14:30
Skive
1

Bjørnar Vik

Oppedal/Brekke Skyttarlag - V65 (M)

2

Bjarte Fanøy

Florø Skytterlag - V73 (M)

3

Ola Sørdal

Florø Skytterlag - V73 (M)

4

Arild Aldeholm

Florø Skytterlag - V65 (M)

5

Ivar Seim

Åsane/Hordvik Skyttarlag - V73 (M)

6

Kjell Fredriksen

Åsane/Hordvik Skyttarlag - V73 (M)

7

Oddvar Eikemo

Os Skyttarlag - V73 (M)

8

Gustav Frantzen

Åsane/Hordvik Skyttarlag - V73 (M)

9

Daniel Myklebust Fjellstad

Os Skyttarlag - ER, Links (M)

10

Lauritz Ø Bjelland

Stord Skytterlag - ER, Links (M)

15:00
Skive
1

Ludvig Indrebø

Farnes Skyttarlag - V73 (M)

2

Magnar Molland

Sogndal Skyttarlag - V73 (M)

3

Vegard Lussand

Fana Skyttarlag - EJ (M)

4

Eirik Lussand

Fana Skyttarlag - J (M)

5

Jorid Lussand

Fana Skyttarlag - R, Finkaliber (K)

6

Arnold Haugen

Fana Skyttarlag - V73 (M)

7

Einar Garvik

Åsane/Hordvik Skyttarlag - V73 (M)

8

Knut Skjelbreid

Hålandsdal/Eikelandsfjorden Skytterlag - V65 (M)

9

Jakob Adrian Farestveit

Vaksdal/Modalen Skyttarlag - EJ (M)

10

Sindre Taule Sandstå

Seim Skyttarlag - J (M)

15:30
Skive
1

Sofia Dale

Os Skyttarlag - ER (K)

2

Bendik Stokland

Stadlandet Skyttarlag - J (M)

3

Toralf Årdal

Jølster Skyttarlag - V73 (M)

4

Peder Holme

Hyen Skyttarlag - V73 (M)

5

Arvid Skjerven

Hafslo Skyttarlag - V65 (M)

6

Magne Skårbø

Stadlandet Skyttarlag - V65 (M)

7

Odd Peter Skinlo

Hyen Skyttarlag - V65 (M)

8

Hjørdis Taule

Seim Skyttarlag - NV (K)

9

Helge Bakke

Nesse Skyttarlag - V73 (M)

10

Mathias Nyhammer Haugen

Seim Skyttarlag - ER (M)

16:00
Skive
1

Gaute Eliassen Hamre

Leikanger Skyttarlag - EJ (M)

2

Johannes Kartveit

Meland Skyttarlag - V73 (M)

3

4

5

6

Arne Berge

Hardanger Skyttarlag - V65 (M)

7

Sondre Rotihaug Dalseth

Hundeide Skyttarlag - R (M)

8

Kristen Lotsberg

Nordbygda og Rand Skyttarlag - V73 (M)

9

Jakob Lotsberg

Nordbygda og Rand Skyttarlag - J (M)

10

16:30
Skive
1

Olav B Hjartnes

Hardanger Skyttarlag - V73 (M)

2

3

Arvid Steinsland

Hardanger Skyttarlag - V65 (M)

4

Erlend Ellingsen Årskaug

Oppedal/Brekke Skyttarlag - J (M)

5

Noah Kjelby Asheim

Nyborg Skyttarlag - ER (M)

6

7

8

Ingvild Eikevik

Sogndal Skyttarlag - ER (K)

9

Vegard Eikevik

Sogndal Skyttarlag - EJ (M)

10