Mjøstreffen - Ringsakertreffen - Brumunddal

Arrangør: Brumunddal Skytterlag Se stevneinfo

Du må logge inn for å melde deg på.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

09:00
Skive
1

Trygve Kolstad Andreassen

Eidskog Skytterlag - R, Finkaliber (M)

2

Arne Helseth

Tangen Skytterlag - V73 (M)

3

Martine Evenrud

Viken (opland) Skytterlag - ER (K)

4

Line Fagerholm

Viken (opland) Skytterlag - J (K)

5

Aurora Bratli

Viken (opland) Skytterlag - R, Finkaliber (K)

6

Dan Andre Lasseson-Korsviken

Fet Skytterlag - J (M)

7

Henrik Nordseth

Sørskogbygda Skytterlag - ER, Finkaliber (M)

8

Madelen Solberg Nyborg

Viken (opland) Skytterlag - ER (K)

9

Tille Skogsrud

Tangen Skytterlag - V65 (M)

10

Christopher Solberg

Viken (opland) Skytterlag - R (M)

09:45
Skive
1

Sander Harildstad

Lismarken Skytterlag - J (M)

2

Jens Olsrud Østli

Tangen Skytterlag - R, Finkaliber (M)

3

Tonje Wehn Ødegård

Moss og Våler Skytterlag - J (K)

4

Knut Nordnes

Nordskogbygda Skytterlag - V73 (M)

5

Sondre Haugom Nordengen

Viken (opland) Skytterlag - R (M)

6

Leander Bakke

Viken (opland) Skytterlag - R, Finkaliber (M)

7

Tuva Bakke

Viken (opland) Skytterlag - ER (K)

8

Iver Engevold

Lismarken Skytterlag - NU, Finkaliber (M)

9

Martin Mostulien

Tangen Skytterlag - J (M)

10

10:30
Skive
1

Klara Taugl

Søndre Odalen Skytterlag - EJ (K)

2

Ole Jan Engeli

Vestre Toten Skytterlag - V73 (M)

3

Thorbjørn Andresen

Blaker Skytterlag - V73 (M)

4

Ola Myki

Løiten Skytterlag - EJ (M)

5

6

Roar Gjestvang

Åsheim Skytterlag - ER (M)

7

Erik Skaug

Åsheim Skytterlag - V73 (M)

8

9

Per Ola Engernes

Eidet Skytterlag - V73 (M)

10

Arild Skogheim

Eidet Skytterlag - V73 (M)

11:15
Skive
1

Håkon Skaugen

Åsheim Skytterlag - J (M)

2

Mette Strandlien

Ringebu og Fåvang Skytterlag - EJ (K)

3

Ole Anders Sjøli

Løiten Skytterlag - ER (M)

4

5

Morgan Hovde Åmodt

Ringebu og Fåvang Skytterlag - R, Finkaliber (M)

6

Eirin Hovde Åmodt

Ringebu og Fåvang Skytterlag - NU, Finkaliber (K)

7

Mathea Berge Holen

Ringebu og Fåvang Skytterlag - NU, Finkaliber (K)

8

Amund Berge Holen

Ringebu og Fåvang Skytterlag - NU, Finkaliber (M)

9

Oskar Skaugen

Åsheim Skytterlag - ER (M)

10

Amund Wardberg Høiby

Lismarken Skytterlag - J, Links (M)

12:00
Skive
1

2

Markus Lauritzen

Sørskogbygda Skytterlag - ER (M)

3

4

Harald Løkra

Fåberg Skytterlag - V65 (M)

5

Bernt Rønningen

Fåberg Skytterlag - V73 (M)

6

Arne Molberg

Våler Skytterlag - V73 (M)

7

Svein Grønlien

Lom og Skjåk Skytterlag - NV (M)

8

Brage André Lund

Lom og Skjåk Skytterlag - ER (M)

9

Lars Kristian Skredderstuen

Søndre Land Skytterlag - J (M)

10

12:45
Skive
1

2

3

Ida Andreassen Berg

Sørskogbygda Skytterlag - J (K)

4

Oda Andreassen Berg

Sørskogbygda Skytterlag - EJ (K)

5

Jørgen Svensberget

Sørskogbygda Skytterlag - R (M)

6

Simen Ek Brombach

Råde Skytterlag - J (M)

7

8

Lise Disen Bekkelund

Sørskogbygda Skytterlag - NV (K)

9

10

13:30
Skive
1

Tore Hartz

Elverum Skytterlag - V73 (M)

2

3

4

5

6

7

8

9

10

14:15
Skive
1

Eskil Grøterud

Sigdal Skytterlag - ER (M)

2

3

Roy Rønningen

Løiten Skytterlag - ER (M)

4

Gaute Grøterud

Sigdal Skytterlag - J (M)

5

Ola Strand Nystuen

Løiten Skytterlag - R, Finkaliber (M)

6

Emma Sikle Mathiesen

Ringebu og Fåvang Skytterlag - ER (K)

7

Martin Sikle Mathiesen

Ringebu og Fåvang Skytterlag - J (M)

8

9

10

Nils Håvard Dahl

Levanger og Frol Skytterlag - V65 (M)

15:00
Skive
1

Gunnar Skjæret

Jordet og Tenaasen Skytterlag - V73 (M)

2

Robin Nymoen

Jordet og Tenaasen Skytterlag - ER (M)

3

Per Olav Holden

Jordet og Tenaasen Skytterlag - V73 (M)

4

Arve Lind

Jordet og Tenaasen Skytterlag - V65 (M)

5

Ove Evensen

Lismarken Skytterlag - V73 (M)

6

7

Ludvig Indrebø

Farnes Skyttarlag - V73 (M)

8

Marius Korsen

Gjøvik og Brusveen Skytterlag - J (M)

9

Magnar Molland

Sogndal Skyttarlag - V73 (M)

10

Martin Ottershagen

Jordet og Tenaasen Skytterlag - V73 (M)

15:45
Skive
1

2

Magnus Østmodalen

Nord-Odal Skytterlag - ER (M)

3

Benedicte C. Bergstrøm

Nord-Odal Skytterlag - J (K)

4

Herborg Flikkerud

Nord-Odal Skytterlag - EJ (K)

5

Casper Leander Amundsen

Nord-Odal Skytterlag - ER (M)

6

Oda Flikkerud

Nord-Odal Skytterlag - J (K)

7

Sigurd Opsahl Gjermshus

Nord-Odal Skytterlag - EJ (M)

8

Jon Ertsgård

Lånke Skytterlag - V65 (M)

9

10

Ingvild Flikkerud

Nord-Odal Skytterlag - ER, Links, Finkaliber (K)