Mjøstreffen - Ringsakertreffen - Lismarken

Arrangør: Lismarken Skytterlag Se stevneinfo

Du må logge inn for å melde deg på.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

09:00
Skive
1

Gunnar Skjæret

Jordet og Tenaasen Skytterlag - V73 (M)

2

Robin Nymoen

Jordet og Tenaasen Skytterlag - ER (M)

3

Harald Løkra

Fåberg Skytterlag - V65 (M)

4

Arve Lind

Jordet og Tenaasen Skytterlag - V65 (M)

5

Tore Hartz

Elverum Skytterlag - V73 (M)

6

Bernt Rønningen

Fåberg Skytterlag - V73 (M)

7

Ola Strand Nystuen

Løiten Skytterlag - R, Finkaliber (M)

8

Per Olav Holden

Jordet og Tenaasen Skytterlag - V73 (M)

9

Amund Wardberg Høiby

Lismarken Skytterlag - J, Links (M)

10

Martin Ottershagen

Jordet og Tenaasen Skytterlag - V73 (M)

09:45
Skive
1

2

3

Ove Evensen

Lismarken Skytterlag - V73 (M)

4

Martin Sikle Mathiesen

Ringebu og Fåvang Skytterlag - J (M)

5

6

7

Emma Sikle Mathiesen

Ringebu og Fåvang Skytterlag - ER (K)

8

Marius Korsen

Gjøvik og Brusveen Skytterlag - J (M)

9

Magnar Konningrud

Nes (Hedmark) Skytterlag - V65 (M)

10

10:30
Skive
1

Åge Sætre

Løiten Skytterlag - V65 (M)

2

Jørgen Svensberget

Sørskogbygda Skytterlag - R (M)

3

Ida Andreassen Berg

Sørskogbygda Skytterlag - J (K)

4

Oda Andreassen Berg

Sørskogbygda Skytterlag - EJ (K)

5

Simen Ek Brombach

Råde Skytterlag - J (M)

6

7

8

9

10

11:15
Skive
1

Line Fagerholm

Viken (opland) Skytterlag - J (K)

2

Martine Evenrud

Viken (opland) Skytterlag - ER (K)

3

Christopher Solberg

Viken (opland) Skytterlag - R (M)

4

Madelen Solberg Nyborg

Viken (opland) Skytterlag - ER (K)

5

6

Aurora Bratli

Viken (opland) Skytterlag - R, Finkaliber (K)

7

8

9

10

12:00
Skive
1

Harald Brænden

Åsheim Skytterlag - V65 (M)

2

3

Sondre Haugom Nordengen

Viken (opland) Skytterlag - R (M)

4

5

6

Ola Garlibakken

Fagernes Skytterlag - V65 (M)

7

Leander Bakke

Viken (opland) Skytterlag - R (M)

8

Tuva Bakke

Viken (opland) Skytterlag - ER (K)

9

Iver Engevold

Lismarken Skytterlag - NU, Finkaliber (M)

10

Knut Nordnes

Nordskogbygda Skytterlag - V73 (M)

12:45
Skive
1

Klara Taugl

Søndre Odalen Skytterlag - EJ (K)

2

Jon Ertsgård

Lånke Skytterlag - V65 (M)

3

Sigurd Opsahl Gjermshus

Nord-Odal Skytterlag - EJ (M)

4

Oda Flikkerud

Nord-Odal Skytterlag - J (K)

5

Herborg Flikkerud

Nord-Odal Skytterlag - EJ (K)

6

Benedicte C. Bergstrøm

Nord-Odal Skytterlag - J (K)

7

Magnus Østmodalen

Nord-Odal Skytterlag - ER (M)

8

Casper Leander Amundsen

Nord-Odal Skytterlag - ER (M)

9

Martin Mostulien

Tangen Skytterlag - J (M)

10

Ingvild Flikkerud

Nord-Odal Skytterlag - ER, Links, Finkaliber (K)

13:30
Skive
1

Trond Sætre

Trysil Skytterlag - V73 (M)

2

Odd Arne Køhl

Elverum Skytterlag - V73 (M)

3

Even Køhl Setsaas

Elverum Skytterlag - R (M)

4

Ole Jan Engeli

Vestre Toten Skytterlag - V73 (M)

5

Ola Myki

Løiten Skytterlag - EJ (M)

6

Per Ola Engernes

Eidet Skytterlag - V73 (M)

7

Arild Skogheim

Eidet Skytterlag - V73 (M)

8

9

10

Trygve Kolstad Andreassen

Eidskog Skytterlag - R, Finkaliber (M)

14:15
Skive
1

2

Arne Helseth

Tangen Skytterlag - V73 (M)

3

4

5

Tille Skogsrud

Tangen Skytterlag - V65 (M)

6

7

8

9

Ole Anders Sjøli

Løiten Skytterlag - ER (M)

10

Dan Andre Lasseson-Korsviken

Fet Skytterlag - J (M)

15:00
Skive
1

2

3

4

5

6

7

8

9

Jens Olsrud Østli

Tangen Skytterlag - R, Finkaliber (M)

10

15:45
Skive
1

Thorbjørn Andresen

Blaker Skytterlag - V73 (M)

2

Mette Strandlien

Ringebu og Fåvang Skytterlag - EJ (K)

3

Eskil Grøterud

Sigdal Skytterlag - ER (M)

4

Gaute Grøterud

Sigdal Skytterlag - J (M)

5

Morgan Hovde Åmodt

Ringebu og Fåvang Skytterlag - R, Finkaliber (M)

6

Eirin Hovde Åmodt

Ringebu og Fåvang Skytterlag - NU, Finkaliber (K)

7

Mathea Berge Holen

Ringebu og Fåvang Skytterlag - NU, Finkaliber (K)

8

Amund Berge Holen

Ringebu og Fåvang Skytterlag - NU, Finkaliber (M)

9

Tonje Wehn Ødegård

Moss og Våler Skytterlag - J (K)

10

Sander Harildstad

Lismarken Skytterlag - J (M)