Mjøstreffen - Ringsakertreffen - Åsheim

Arrangør: Åsheim Skytterlag Se stevneinfo

Du må logge inn for å melde deg på.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

09:00
Skive
1

2

3

Ida Andreassen Berg

Sørskogbygda Skytterlag - J (K)

4

Oda Andreassen Berg

Sørskogbygda Skytterlag - EJ (K)

5

Jørgen Svensberget

Sørskogbygda Skytterlag - R (M)

6

Håkon Skaugen

Åsheim Skytterlag - J (M)

7

8

9

10

Lise Disen Bekkelund

Sørskogbygda Skytterlag - NV (K)

11

12

09:45
Skive
1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

10:30
Skive
1

Jon Ertsgård

Lånke Skytterlag - V65 (M)

2

Odd Arne Køhl

Elverum Skytterlag - V73 (M)

3

Even Køhl Setsaas

Elverum Skytterlag - R (M)

4

Sigurd Opsahl Gjermshus

Nord-Odal Skytterlag - EJ (M)

5

Herborg Flikkerud

Nord-Odal Skytterlag - EJ (K)

6

Oda Flikkerud

Nord-Odal Skytterlag - J (K)

7

Casper Leander Amundsen

Nord-Odal Skytterlag - ER (M)

8

Benedicte C. Bergstrøm

Nord-Odal Skytterlag - J (K)

9

Magnus Østmodalen

Nord-Odal Skytterlag - ER (M)

10

11

12

Ingvild Flikkerud

Nord-Odal Skytterlag - ER, Links, Finkaliber (K)

11:15
Skive
1

2

Arne Helseth

Tangen Skytterlag - V73 (M)

3

Tore Hartz

Elverum Skytterlag - V73 (M)

4

Tille Skogsrud

Tangen Skytterlag - V65 (M)

5

Martin Mostulien

Tangen Skytterlag - J (M)

6

Emma Sikle Mathiesen

Ringebu og Fåvang Skytterlag - ER (K)

7

8

9

Dan Andre Lasseson-Korsviken

Fet Skytterlag - J (M)

10

Trygve Kolstad Andreassen

Eidskog Skytterlag - R, Finkaliber (M)

11

Martin Sikle Mathiesen

Ringebu og Fåvang Skytterlag - J (M)

12

12:00
Skive
1

Gunnar Skjæret

Jordet og Tenaasen Skytterlag - V73 (M)

2

Robin Nymoen

Jordet og Tenaasen Skytterlag - ER (M)

3

Per Olav Holden

Jordet og Tenaasen Skytterlag - V73 (M)

4

Arve Lind

Jordet og Tenaasen Skytterlag - V65 (M)

5

Sivert Røen Nordsjø

Åsheim Skytterlag - J (M)

6

Tonje Wehn Ødegård

Moss og Våler Skytterlag - J (K)

7

Ola Strand Nystuen

Løiten Skytterlag - R, Finkaliber (M)

8

Marius Korsen

Gjøvik og Brusveen Skytterlag - J (M)

9

10

Jens Olsrud Østli

Tangen Skytterlag - R, Finkaliber (M)

11

12

Martin Ottershagen

Jordet og Tenaasen Skytterlag - V73 (M)

12:45
Skive
1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

Åge Sætre

Løiten Skytterlag - V65 (M)

13:30
Skive
1

Thorbjørn Andresen

Blaker Skytterlag - V73 (M)

2

3

4

Tonje Skolby-Szacinski

Lillehammer Skytterlag - NU, Finkaliber (K)

5

Morgan Hovde Åmodt

Ringebu og Fåvang Skytterlag - R, Finkaliber (M)

6

Eirin Hovde Åmodt

Ringebu og Fåvang Skytterlag - NU, Finkaliber (K)

7

Mathea Berge Holen

Ringebu og Fåvang Skytterlag - NU, Finkaliber (K)

8

Amund Berge Holen

Ringebu og Fåvang Skytterlag - NU, Finkaliber (M)

9

10

11

Erlend Røen Nordsjø

Åsheim Skytterlag - ER (M)

12

14:15
Skive
1

Ola Garlibakken

Fagernes Skytterlag - V65 (M)

2

3

Lars Kristian Skredderstuen

Søndre Land Skytterlag - J (M)

4

5

Madelen Solberg Nyborg

Viken (opland) Skytterlag - ER (K)

6

Leander Bakke

Viken (opland) Skytterlag - R (M)

7

8

Sondre Haugom Nordengen

Viken (opland) Skytterlag - R (M)

9

Aurora Bratli

Viken (opland) Skytterlag - R (K)

10

Knut Nordnes

Nordskogbygda Skytterlag - V73 (M)

11

12

15:00
Skive
1

Klara Taugl

Søndre Odalen Skytterlag - EJ (K)

2

Arne Molberg

Våler Skytterlag - V73 (M)

3

Harald Løkra

Fåberg Skytterlag - V65 (M)

4

Bernt Rønningen

Fåberg Skytterlag - V73 (M)

5

Simen Ek Brombach

Råde Skytterlag - J (M)

6

Christopher Solberg Nyborg

Viken (opland) Skytterlag - R (M)

7

Tuva Bakke

Viken (opland) Skytterlag - ER (K)

8

Martine Evenrud

Viken (opland) Skytterlag - ER (K)

9

Line Fagerholm

Viken (opland) Skytterlag - J (K)

10

11

12

15:45
Skive
1

Trond Sætre

Trysil Skytterlag - V73 (M)

2

Ole Jan Engeli

Vestre Toten Skytterlag - V73 (M)

3

Ola Myki

Løiten Skytterlag - EJ (M)

4

Per Ola Engernes

Eidet Skytterlag - V73 (M)

5

Arild Skogheim

Eidet Skytterlag - V73 (M)

6

7

8

9

10

11

12

16:30
Skive
1

2

Ole Anders Sjøli

Løiten Skytterlag - ER (M)

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

17:15
Skive
1

Magnar Molland

Sogndal Skyttarlag - V73 (M)

2

Ludvig Indrebø

Farnes Skyttarlag - V73 (M)

3

4

Gaute Grøterud

Sigdal Skytterlag - J (M)

5

6

7

8

Eskil Grøterud

Sigdal Skytterlag - ER (M)

9

10

11

12