NNM bane Nord-Norsken

Arrangør: Trondenes Skytterlag Se stevneinfo

Du må logge inn for å melde deg på.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

Viser påmelding 1 - 200 av 467
Påmeldte skyttere

Haugan, Vegard

Alta Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Isaksen, Lars Daniel

Alta Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Isaksen, Vidar

Alta Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Karlsen, Conny J.

Alta Skytterlag - Klasse: 3 (K)

Losvar, Arnulf

Alta Skytterlag - Klasse: 5, Links (M)

Losvar, Nathalie J.

Alta Skytterlag - Klasse: J (K)

Nystad, Kevin

Alta Skytterlag - Klasse: 2 (M)

Simensen, Leif Olaf

Alta Skytterlag - Klasse: V65 (M)

Thomassen, Knut Olav

Alta Skytterlag - Klasse: V55, Links (M)

Gullesen, Hans

Alteren Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Sandstad, Mathilde

Alteren Skytterlag - Klasse: R (K)

Steinfjell, Arne

Alteren Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Steinfjell, May Helen

Alteren Skytterlag - Klasse: 2 (K)

Yttervik, Martin

Alteren Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Alsos, Henning

Andenes Skytterlag - Klasse: EJ (M)

Jensen, Tommy

Andenes Skytterlag - Klasse: NV (M)

Mortensen, Elin J.

Andenes Skytterlag - Klasse: 2 (K)

Mortensen, Tor-Eirik

Andenes Skytterlag - Klasse: 1 (M)

Sæther, Erlend Burø

Andenes Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Sæther, Frode

Andenes Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Hagfors, Marius

Austerbygda Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Herring, Lillian

Austerbygda Skytterlag - Klasse: V65 (K)

Kleivan, Asbjørn

Ballangen Skytterlag - Klasse: 2 (M)

Kleivan, Mats

Ballangen Skytterlag - Klasse: ER (M)

Berglund, Odd-A.

Balsfjord Skytterlag - Klasse: V65 (M)

Frydenlund, Hårik

Balsfjord Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Hansen, Bengt-Erik

Balsfjord Skytterlag - Klasse: 3 (M)

Larsen, Rolf

Balsfjord Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Larsen, Stig Anders J.

Balsfjord Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Nøstvik, Stein Are

Balsfjord Skytterlag - Klasse: 2 (M)

Bjerregaard, Geir

Bardu Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Bjerregaard, Gro

Bardu Skytterlag - Klasse: 5 (K)

Bjerregaard, Harry

Bardu Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Bjørnsund, Jan-Kato Utby

Bardu Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Forseth, Baard

Bardu Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Haugland, Sturle

Bardu Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Jenssen, Tor Jostein

Bardu Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Lamøy, Bernt

Bardu Skytterlag - Klasse: 1 (M)

Nordås, Jan Ragnar

Bardu Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Nordås, Åse Irene

Bardu Skytterlag - Klasse: 2 (K)

Takle, Ståle

Bardu Skytterlag - Klasse: 3 (M)

Aune Jørgensen, Hege Kristin

Beiarn Skytterlag - Klasse: 5 (K)

Jørgensen, Ingeborg Aune

Beiarn Skytterlag - Klasse: 5 (K)

Jørgensen, Rune

Beiarn Skytterlag - Klasse: 3 (M)

Frantzen, Erling

Bjerkvik Skytterlag - Klasse: V65 (M)

Henriksen, Terje

Bjerkvik Skytterlag - Klasse: 2 (M)

Karolius, Daniel

Bjerkvik Skytterlag - Klasse: EJ (M)

Kristiansen, Torbjørn

Bjerkvik Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Kruhaug, Anders

Bjerkvik Skytterlag - Klasse: 5, Links (M)

Medby, Ingvard

Bjerkvik Skytterlag - Klasse: 3 (M)

Mellem, Karin Rognmo

Bjerkvik Skytterlag - Klasse: NV (K)

Mellem, Marina Rognmo

Bjerkvik Skytterlag - Klasse: EJ (K)

Mellem, Terje

Bjerkvik Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Nordkild, Svein Inge

Bjerkvik Skytterlag - Klasse: V65 (M)

Pedersen, Atalie

Bjerkvik Skytterlag - Klasse: 5 (K)

Pedersen, Aud

Bjerkvik Skytterlag - Klasse: 1 (K)

Pedersen, Roger

Bjerkvik Skytterlag - Klasse: 2 (M)

Strand, Håkon

Bjerkvik Skytterlag - Klasse: 3, Links (M)

Andersson, Bjørn Erik

Bjøllånes Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Andfjell Rakvaag, Anders

Bjøllånes Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Hanssen, Viggo

Bjørnen og Vestre Målselv Skytterlag - Klasse: 2 (M)

Johansen, Odd Bjørnar

Bjørnen og Vestre Målselv Skytterlag - Klasse: V65 (M)

Nikolaisen, Ida Sofie

Bjørnen og Vestre Målselv Skytterlag - Klasse: ER (K)

Tveit, Asbjørn

Bjørnen og Vestre Målselv Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Vestheim, Otto

Bjørnen og Vestre Målselv Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Aasheim, Jan Erik

Bodø Østre Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Andreassen, Svein

Bodø Østre Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Aune, Arnt Erik

Bodø Østre Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Brunes, Merethe

Bodø Østre Skytterlag - Klasse: 2 (K)

Brunes, Miklas Ellingsen

Bodø Østre Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Ellingsen, Julian Brunes

Bodø Østre Skytterlag - Klasse: EJ (M)

Furnes, Bård Johan

Bodø Østre Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Haabet, Inger Johanne

Bodø Østre Skytterlag - Klasse: 2 (K)

Ivarrud, Henning

Bodø Østre Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Jakobsen, Anders Heiberg

Bodø Østre Skytterlag - Klasse: 3 (M)

Johansen, Tor Robert

Bodø Østre Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Kirkesæther, Espen

Bodø Østre Skytterlag - Klasse: V55, Links (M)

Lund, Magnus

Bodø Østre Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Nyhagen, Øystein

Bodø Østre Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Pedersen, Berit Pauline

Bodø Østre Skytterlag - Klasse: 1 (K)

Pedersen, Bård

Bodø Østre Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Spillum, Einar

Bodø Østre Skytterlag - Klasse: 2 (M)

Strand, Bjørnar

Bodø Østre Skytterlag - Klasse: 3 (M)

Sæthre, Lene Mari

Bodø Østre Skytterlag - Klasse: 4 (K)

Thorstad, Terje

Bodø Østre Skytterlag - Klasse: V65 (M)

Tobiassen, Alf

Bodø Østre Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Tobiassen, Ingvill

Bodø Østre Skytterlag - Klasse: 5 (K)

Tobiassen, Runar

Bodø Østre Skytterlag - Klasse: EJ (M)

Torkildsen, Geir

Bodø Østre Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Ysland, Carina

Bodø Østre Skytterlag - Klasse: J (K)

Ysland, Jan Peter

Bodø Østre Skytterlag - Klasse: 2 (M)

Ysland, Knut Ole

Bodø Østre Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Ysland, Magnus Ramstad

Bodø Østre Skytterlag - Klasse: R, Finkaliber (M)

Ysland, Vegard

Bodø Østre Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Nordhuus, Lars

Brønnøysund Skytterlag - Klasse: V65 (M)

Gamst, Torvald

Brøstadbotn Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Bakkejord-Johnsen, Henning

Bø (Vesterålen) Skytterlag - Klasse: J (M)

Bakkejord-Johnsen, Lars

Bø (Vesterålen) Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Ellingsen Haug, Andrine

Bø (Vesterålen) Skytterlag - Klasse: J (K)

Henriksen, Martin Andre

Bø (Vesterålen) Skytterlag - Klasse: ER (M)

Henriksen, Tom Andre

Bø (Vesterålen) Skytterlag - Klasse: 2 (M)

Horn, Rune

Bø (Vesterålen) Skytterlag - Klasse: 1 (M)

Johnsen, Marita Charlotte

Bø (Vesterålen) Skytterlag - Klasse: 1, Links (K)

Johnsen, Torfinn R

Bø (Vesterålen) Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Pedersen, Jørn Petter Brun

Bø (Vesterålen) Skytterlag - Klasse: V65 (M)

Rabben, Britt Elin W

Bø (Vesterålen) Skytterlag - Klasse: 2 (K)

Rabben, Kurt-Arne

Bø (Vesterålen) Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Hjertås, Arild

Dunderlandsdalen Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Hjertås, Trond

Dunderlandsdalen Skytterlag - Klasse: V65, Links (M)

Larsen, Geir Olav

Dunderlandsdalen Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Fredriksen, Jan Aksel

Dverberg Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Gammelmoe, Tove Mette

Dverberg Skytterlag - Klasse: 2 (K)

Mortensen, Lukas

Dverberg Skytterlag - Klasse: J (M)

Fjellaksel, Arild

Evenes Skytterlag - Klasse: V65 (M)

Nilssen, Hans Johnny

Evenes Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Paulsen, Petter

Evenes Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Rognli, Nils Erik

Evenes Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Røkenes, Christian

Evenes Skytterlag - Klasse: 2, Links (M)

Sørensen, Signe

Evenes Skytterlag - Klasse: 3 (K)

Fagervik, Torbjørn

Fagervika Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Hjartland, Mats

Fagervika Skytterlag - Klasse: J (M)

Jørgensen, Eldor

Fagervika Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Røstad, Simon Anfeldt

Fagervika Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Røstad, Terje

Fagervika Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Einarsen, Ini Sofie

Falken Skytterlag - Klasse: ER (K)

Einarsen, Vebjørn

Falken Skytterlag - Klasse: EJ (M)

Isaksen, Idar

Falken Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Jørgensen, Helge

Falken Skytterlag - Klasse: 2 (M)

Jørgensen, Kjell Ole

Falken Skytterlag - Klasse: 2 (M)

Killie, Marius

Falken Skytterlag - Klasse: ER (M)

Nilssen, Ine W.

Falken Skytterlag - Klasse: ER (K)

Poschadel, William Gerhard

Falken Skytterlag - Klasse: J (M)

Strømseng, Jan Erik

Falken Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Eriksen, Monica

Gildeskål Skytterlag - Klasse: 2 (K)

Eriksen, Per Harald

Gildeskål Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Halvorsen, Dagfinn

Gildeskål Skytterlag - Klasse: 2 (M)

Brandser, Arvid

Gisund Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Eriksen, Ann Elise

Gisund Skytterlag - Klasse: 2 (K)

Johnsen, Julie Nymo

Gisund Skytterlag - Klasse: V73 (K)

Abel, Øyvind

Grane Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Brennhaug, Trond

Grane Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Abrahamsen, Adrian

Hammerfest Skytterlag - Klasse: J (M)

Eira, Ivar

Hammerfest Skytterlag - Klasse: 3 (M)

Heggem Eira, Marthe

Hammerfest Skytterlag - Klasse: R, Finkaliber (K)

Kristoffersen, Christoffer Larsen

Hammerfest Skytterlag - Klasse: ER (M)

Kristoffersen, Svein Tore

Hammerfest Skytterlag - Klasse: 3 (M)

Larsen Kristoffersen, Henriette

Hammerfest Skytterlag - Klasse: 4 (K)

Mjåland, Jorunn

Hammerfest Skytterlag - Klasse: 2 (K)

Pedersen, Adrian Christoffer

Hammerfest Skytterlag - Klasse: J (M)

Pedersen, Idar Helmer

Hammerfest Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Pedersen, Miriam Amalie

Hammerfest Skytterlag - Klasse: ER (K)

Strand-Nilsen, Anne Jorunn

Hammerfest Skytterlag - Klasse: 3 (K)

Strand-Nilsen, Børge

Hammerfest Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Christiansen, Kenny

Hv-14 Sør-hålogaland - Klasse: HK416 (M)

Hanssen, Chris-Jørgen

Hv-14 Sør-hålogaland - Klasse: HK416 (M)

Karlsen, Ørjan Svartisdal

Hv-14 Sør-hålogaland - Klasse: HK416 (M)

Rogne, Svein Richard

Hv-14 Sør-hålogaland - Klasse: AG3 (M)

Sandstad, Jørn Ove

Hv-14 Sør-hålogaland - Klasse: HK416 (M)

Ysland, Jan-Peter

Hv-14 Sør-hålogaland - Klasse: HK416 (M)

Berntsen, Stein Hugo

Hv-16 Nord-Hålogaland - Klasse: HK416 (M)

Bjerregård, Geir

Hv-16 Nord-Hålogaland - Klasse: HK416 (M)

Bratland, Bengt

Hv-16 Nord-Hålogaland - Klasse: HK416 (M)

Brustad, Kenneth

Hv-16 Nord-Hålogaland - Klasse: HK416 (M)

Henriksen, Sigbjørn

Hv-16 Nord-Hålogaland - Klasse: HK416 (M)

Henriksen, Terje

Hv-16 Nord-Hålogaland - Klasse: HK416 (M)

Håkstad, Roy

Hv-16 Nord-Hålogaland - Klasse: HK416 (M)

Iversen, Tor-Erik

Hv-16 Nord-Hålogaland - Klasse: HK416 (M)

Kalvik, Tom Marius Gjertsen

Hv-16 Nord-Hålogaland - Klasse: HK416 (M)

Lian, Lars

Hv-16 Nord-Hålogaland - Klasse: HK416 (M)

Lossius, Audun

Hv-16 Nord-Hålogaland - Klasse: HK416 (M)

Lossius, Trine Kristin Gjervik

Hv-16 Nord-Hålogaland - Klasse: HK416 (K)

Mellem, Terje

Hv-16 Nord-Hålogaland - Klasse: HK416 (M)

Mikalsen, Øyvind

Hv-16 Nord-Hålogaland - Klasse: HK416 (M)

Myrslett, Werner

Hv-16 Nord-Hålogaland - Klasse: HK416 (M)

Strand, Håkon

Hv-16 Nord-Hålogaland - Klasse: HK416, Links (M)

Ulriksen, Grete

Hv-16 Nord-Hålogaland - Klasse: HK416 (K)

Eira, Nils Andreas Olli

Karasjok Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Guttorm, Benedicte

Karasjok Skytterlag - Klasse: 4 (K)

Maurstad, Kurt

Karasjok Skytterlag - Klasse: 2 (M)

Maurstad, Ragnhild

Karasjok Skytterlag - Klasse: 4 (K)

Olli, Egil

Karasjok Skytterlag - Klasse: V65 (M)

Andreassen, Vilde Stenseng

Kjøpsnes Skytterlag - Klasse: R, Finkaliber (K)

Grav, Gabriel Stenseng

Kjøpsnes Skytterlag - Klasse: R, Finkaliber (M)

Olsen, Torgeir

Kjøpsnes Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Eliseussen, Håvard Magne

Kvæfjord Skytterlag - Klasse: J (M)

Josefsen, Erling Jan

Kvæfjord Skytterlag - Klasse: 3 (M)

Josefsen, Espen

Kvæfjord Skytterlag - Klasse: R, Finkaliber (M)

Pedersen Myhr, Jørgen

Kvæfjord Skytterlag - Klasse: NV (M)

Pedersen, Per Leif

Kvæfjord Skytterlag - Klasse: 3 (M)

Skreddernes, Vebjørn

Kvæfjord Skytterlag - Klasse: 2 (M)

Solstad, Jan-Viggo

Kvæfjord Skytterlag - Klasse: 1 (M)

Stevesdotter, Thea Isabell

Kvæfjord Skytterlag - Klasse: ER (K)

Theodorsen, Viljar Ballari

Kvæfjord Skytterlag - Klasse: J (M)

Eriksen, Bjørnar

Kvænangen Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Kaino, Jan Otto

Kvænangen Skytterlag - Klasse: 1 (M)

Paulsen, Kurt Tore

Kvænangen Skytterlag - Klasse: 2 (M)

Paulsen, Miriam

Kvænangen Skytterlag - Klasse: 3 (K)

Eliassen, Arnt

Lakselvdal Skytterlag - Klasse: 2 (M)

Eliassen, Emma

Lakselvdal Skytterlag - Klasse: J (K)

Håkstad, Njård W.

Lakselvdal Skytterlag - Klasse: ER, Links (M)

Forrige 1 2 3 Neste