Rådalsstevnet

Arrangør: Skjelstadmark Skytterlag Se stevneinfo

Du må logge inn for å melde deg på.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

15:00
Skive
1

Sverre Matberg

Levanger og Frol Skytterlag - V73 (M)

2

Normann Bremset

Tydal Skytterlag - V65 (M)

3

Eivind Østbyhaug

Tydal Skytterlag - V65 (M)

4

5

6

7

8

9

10

15:30
Skive
1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

16:00
Skive
1

Sverre H. Dyrø

Vågøy Skytterlag - V65 (M)

2

3

4

5

Harald Sneisen

Hommelvik Skytterlag - V65 (M)

6

7

8

9

10

16:30
Skive
1

Chris O. Sverkmo

Vemundvik Skytterlag - V73 (M)

2

Eilif Lerfald

Hegra Skytterlag - NU (M)

3

Hågen Lerfald

Hegra Skytterlag - NU (M)

4

Ine Rønning

Aasen Skytterlag - NU (K)

5

Ida Milka Risberg

Aasen Skytterlag - NU, Finkaliber (K)

6

Vilde Meldal Moen

Skjelstadmark Skytterlag - NU, Finkaliber (K)

7

Andrea Meldal Moen

Skjelstadmark Skytterlag - ER (K)

8

Tor Skomsvold

Vemundvik Skytterlag - V73 (M)

9

Arve Størseth

Lånke Skytterlag - V65 (M)

10

Jan Otto Brænne

Frosta Skytterlag - V65 (M)

17:00
Skive
1

Oddvar Frengen

Byneset Skytterlag - V73 (M)

2

Martin Aurheim

Hommelvik Skytterlag - J (M)

3

Helge Børseth

Stjørdal Skytterlag - V73 (M)

4

Harald Sandvik

Lånke Skytterlag - V65 (M)

5

Bjarne By

Skaun Skytterlag - V65 (M)

6

Anton Letnes

Steinkjer Skytterlag - V73 (M)

7

Arne Almskår

Rennebu Skytterlag - V65 (M)

8

Oliver Mølslet

Stordalen Skytterlag - J (M)

9

Jostein W. Hoseth

Rennebu Skytterlag - V73 (M)

10

Rikke Olsen

Skjelstadmark Skytterlag - ER (K)

17:30
Skive
1

Lars Wikdahl Bjørgum

Stjørdal Skytterlag - NU (M)

2

Erika Gressetvold

Hegra Skytterlag - R, Finkaliber (K)

3

Thea Gressetvold

Hegra Skytterlag - NU, Links, Finkaliber (K)

4

Martin Håpnes

Hegra Skytterlag - NU, Finkaliber (M)

5

Jostein Børseth

Hegra Skytterlag - V65 (M)

6

Ida Bentzen Friheim

Hegra Skytterlag - R, Finkaliber (K)

7

Alva Bentzen Friheim

Hegra Skytterlag - NU, Finkaliber (K)

8

Gunnar G. Fornes

Hegra Skytterlag - V65 (M)

9

Sondre Bakheim

Hegra Skytterlag - NU, Finkaliber (M)

10

Odin Hammer

Hegra Skytterlag - NU, Finkaliber (M)

18:00
Skive
1

Svein O. Østeraas

Hommelvik Skytterlag - V65 (M)

2

Bjarne Hammer

Hommelvik Skytterlag - V73 (M)

3

Linda Sofie Frigaard

Stjørdal Skytterlag - J, Finkaliber (K)

4

Ivar Otto Husby

Trondhjems Skytterlag - V73 (M)

5

Jon Ertsgård

Lånke Skytterlag - V65 (M)

6

Svein Ola Granås

Lånke Skytterlag - V65 (M)

7

Nils Ingemund Stokke

Inderøy Skytterlag - V65 (M)

8

Torbjørn Sætertrø

Floren Skytterlag - V65 (M)

9

Per Magnar Nervik

Mostadmark Skytterlag - V65 (M)

10

Johannes Volden

Mostadmark Skytterlag - V65 (M)

18:30
Skive
1

Roger Lindgren

Stordalen Skytterlag - V65 (M)

2

Trond Tronstad

Leksvik Skytterlag - V73 (M)

3

Niklaus Haugrønning

Byneset Skytterlag - V65 (M)

4

Anton Trøa Olsen

Stordalen Skytterlag - R, Finkaliber (M)

5

Aleksander Trøa Olsen

Stordalen Skytterlag - J (M)

6

Kjell Arne Larsen

Bjørnen Skytterlag - V65 (M)

7

Tobias Raaen

Skjelstadmark Skytterlag - ER (M)

8

Marius Feragen

Aasen Skytterlag - R, Links, Finkaliber (M)

9

Helge Elvebakk

Levanger og Frol Skytterlag - V65 (M)

10

Nils Håvard Dahl

Levanger og Frol Skytterlag - V65 (M)

19:00
Skive
1

Kai Eskelund

Flå (Uttrøndelag) Skytterlag - V65 (M)

2

May Ingrid Raaen

Skjelstadmark Skytterlag - ER (K)

3

Jørgen Vassli

Stjørdal Skytterlag - ER (M)

4

Tor Håkon Kaspersen

Floren Skytterlag - R (M)

5

Bjørghild K. Stenmo

Stordalen Skytterlag - R, Finkaliber (K)

6

John Albert K. Stenmo

Stordalen Skytterlag - R, Finkaliber (M)

7

Ingunn Eikrem Karlsen

Skjelstadmark Skytterlag - NV (K)

8

Lene Brendboe

Hegra Skytterlag - J, Finkaliber (K)

9

Hjørdis Halsen

Skjelstadmark Skytterlag - NV, Finkaliber (K)

10

Kristoffer Meldal Moen

Skjelstadmark Skytterlag - EJ, Links (M)