3. karusellstevne/ HV CUP 3

Arrangør: Imenes Skytterlag Se stevneinfo

Du må logge inn for å melde deg på.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

09:00
Skive
1

Synnøve Berg

Blaker Skytterlag - R (K)

2

Fredrik G. Kristiansen

Blaker Skytterlag - J (M)

3

Benjamin Langenes Nyhaven

Søgne Skytterlag - J (M)

4

5

Maren Solli

Søgne Skytterlag - J (K)

6

Mina Wårøy Møll

Holum Skytterlag - ER (K)

7

8

Vemund Kristoffer Paul

Imenes Skytterlag - ER (M)

9

10

Tobias Gulbrandsen

Søgne Skytterlag - ER, Links (M)

09:30
Skive
1

Tore Allum

Siljan Skytterlag - V73 (M)

2

Hans Petter Øverbø

Siljan Skytterlag - V65 (M)

3

4

Marius Tobias Haave Krosshøl

Ugland Skytterlag - NU (M)

5

6

7

Joar Vetle Modalsli Kongevold

Flikka Skytterlag - R (M)

8

Leif Sindre Modalsli Kongevold

Flikka Skytterlag - J (M)

9

Joachim Morka

Ugland Skytterlag - NU (M)

10

Amalie Sagemoen

Ugland Skytterlag - ER (K)

10:00
Skive
1

Dagfinn Vemmelvik

Greipstad Skytterlag - V65 (M)

2

Oddbjørn Larsen

Torridal Skytterlag - V73 (M)

3

Vegard Knutson

Imenes Skytterlag - J (M)

4

Ivar Omdal

Vennesla Skytterlag - V73 (M)

5

Steinar Olsen

Rauhella Skytterlag - V73 (M)

6

Bjørn Lindkjølen

Rauhella Skytterlag - V73 (M)

7

Hans-Peter Jacobsen

Rauhella Skytterlag - V73 (M)

8

Thor Einar Knudsen

Kristiansand og Omegn Skytterlag - R (M)

9

Arnfinn Nordbø

Kristiansand og Omegn Skytterlag - V65 (M)

10

Henning Stien Nordbø

Kristiansand og Omegn Skytterlag - R, Links (M)

10:30
Skive
1

Simen Nygård

Mykland Skytterlag - NU (M)

2

Eivind Skjeggedal

Mykland Skytterlag - R (M)

3

Paul Mjaaland

Mykland Skytterlag - V73 (M)

4

5

John Løland

Birkenes Skytterlag - V73 (M)

6

Dagfinn Olsen

Froland Skytterlag - V73 (M)

7

Stine Cecilie Bjerklund

Holla Skytterlag - J (K)

8

9

10

Sverre Vidringstad

Kristiansand og Omegn Skytterlag - V73 (M)

11:00
Skive
1

Nils Haugaas

Froland Skytterlag - V65 (M)

2

Jakob Hesthag

Ugland Skytterlag - R (M)

3

Odd Hesthag

Ugland Skytterlag - V65 (M)

4

5

6

Markus Skajå Olimstad

Froland Skytterlag - NU (M)

7

Mathias Olsen

Froland Skytterlag - ER (M)

8

9

Jonas Skajå Olimstad

Froland Skytterlag - R, Links (M)

10

Per A. Pedersen

Kristiansand og Omegn Skytterlag - V65 (M)

11:30
Skive
1

Karsten Valand

Grindølen Skytterlag - V73 (M)

2

3

4

Asbjørn Ågedal

Evje og Hornnes Skytterlag - R (M)

5

6

7

8

9

10

Magne Rike

Froland Skytterlag - V73, Links (M)

12:00
Skive
1

Svein Christian Mathisen

Bamble Skytterlag - ER (M)

2

Tor Christian Mathisen

Bamble Skytterlag - J (M)

3

Guro Vatne Alfsen

Vegårshei Skytterlag - J (K)

4

Thomas Munch-Olsen

Vegårshei Skytterlag - J (M)

5

Åge Tvermyr

Froland Skytterlag - V73 (M)

6

Sven Idland

Sem Skytterlag - V65 (M)

7

8

Sander Emil Ånonsen

Froland Skytterlag - ER (M)

9

Bjørn Tore Lyngroth

Froland Skytterlag - V65 (M)

10

Arnfinn Pedersen

Froland Skytterlag - V65, Links (M)

12:30
Skive
1

Emil Alexander Rom

Imenes Skytterlag - NU (M)

2

Håvard Lilleholt

Imenes Skytterlag - NU (M)

3

4

5

6

7

8

9

10

Mem Patiwaradda Skålvik

Røyken og Hurum Skytterlag - NV, Links (K)

13:00
Skive
1

Eskil Grøterud

Sigdal Skytterlag - ER (M)

2

Gaute Grøterud

Sigdal Skytterlag - J (M)

3

Caroline Finnestad Lund

Søgne Skytterlag - ER (K)

4

5

Marius Granberg

Fet Skytterlag - J (M)

6

7

Hallgeir Igland

Imenes Skytterlag - V65 (M)

8

Kristian Storenes

Imenes Skytterlag - J (M)

9

10

Arne Skuland

Laudal Skytterlag - V65 (M)