Januartreffen

Arrangør: Bø (Vesterålen) Skytterlag Se stevneinfo

Du må logge inn for å melde deg på.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

12:30
Skive
1

Stein Erik Kvandahl

Sortland Skytterlag - 2 (M)

2

Will-Arne Jakobsen

Sortland Skytterlag - V65 (M)

3

Norunn Johansen

Sortland Skytterlag - 3 (K)

4

Elin J. Mortensen

Andenes Skytterlag - 2 (K)

5

Tor-Eirik Mortensen

Andenes Skytterlag - 1 (M)

6

Tor-Erik Iversen

Sortland Skytterlag - 5 (M)

7

Viktoria Øvergård

Tretinddalen Skytterlag - R (K)

8

Ane Othilie Reinholdtsen

Tretinddalen Skytterlag - NU (K)

13:00
Skive
1

Steinar Gansmoe

Andenes Skytterlag - NU (M)

2

Jan Aksel Fredriksen

Dverberg Skytterlag - V55 (M)

3

Hugo Larsen

Narvik Skytterlag - 4 (M)

4

Kevin V. Grav

Dverberg Skytterlag - J (M)

5

Steinar Vollan

Dverberg Skytterlag - 2 (M)

6

Tove Mette Gammelmoe

Dverberg Skytterlag - 2 (K)

7

Lukas Mortensen

Dverberg Skytterlag - J (M)

8

Mathias Mindor Strand

Sortland Skytterlag - NU (M)

13:30
Skive
1

Helene Enoksen

Sortland Skytterlag - 2 (K)

2

Willy Nordgaard

Sortland Skytterlag - V55 (M)

3

Ronny Gansmoe

Andenes Skytterlag - NV (M)

4

Eilif Andersen

Sortland Skytterlag - V73 (M)

5

Leif R. Mikalsen

Sortland Skytterlag - V55 (M)

6

Henry Skogvang

Sortland Skytterlag - J (M)

7

Anne Karin Steffensen

Sortland Skytterlag - 3 (K)

8

Gunnar Olsen

Tretinddalen Skytterlag - V55, Links (M)

15:00
Skive
1

Merethe Heide

Trondenes Skytterlag - NV (K)

2

Kristina Marlen Simonsen

Trondenes Skytterlag - NV (K)

3

Lars Lian

Trondenes Skytterlag - 3 (M)

4

Synnøve Afrodite Gjervik Lossius

Trondenes Skytterlag - ER (K)

5

Trine Kristin Gjervik Lossius

Trondenes Skytterlag - 1 (K)

6

Oddmund Eggum

Trondenes Skytterlag - V55 (M)

7

John Olav Solaas

Trondenes Skytterlag - 5 (M)

8

Tom Marius Gjertsen Kalvik

Trondenes Skytterlag - 5 (M)

15:30
Skive
1

Hans Martin Martinussen

Trondenes Skytterlag - 1 (M)

2

Runar Morgenlien Killi

Trondenes Skytterlag - ER (M)

3

Malin Jakobsen Arnesen

Trondenes Skytterlag - NV (K)

4

Njål Killi

Trondenes Skytterlag - 2 (M)

5

Mathias Jakobsen Arnesen

Trondenes Skytterlag - J (M)

6

Eivind Killi

Trondenes Skytterlag - 2 (M)

7

Vibeke Arnesen

Trondenes Skytterlag - 2 (K)

8

Geir Skog

Melbo Skytterlag - 1 (M)

16:00
Skive
1

Marthe Jensen

Andenes Skytterlag - NU (K)

2

Jon Erik Solberg

Sortland Skytterlag - 3 (M)

3

Tommy Jensen

Andenes Skytterlag - NV (M)

4

Finn H. Andersen

Melbo Skytterlag - 4 (M)

5

6

7

Jim Arne Vikestad

Sortland Skytterlag - 3 (M)

8

Andrine Ellingsen Haug

Bø (Vesterålen) Skytterlag - J (K)

16:30
Skive
1

Leon-Andre Pettersen

Bø (Vesterålen) Skytterlag - ER (M)

2

Martin Andre Henriksen

Bø (Vesterålen) Skytterlag - ER (M)

3

Martin Rosales Kristensen

Bø (Vesterålen) Skytterlag - ER (M)

4

Gustav Berg Finvåg

Bø (Vesterålen) Skytterlag - NU (M)

5

Stina Mari Rosales Kristensen

Bø (Vesterålen) Skytterlag - NU (K)

6

Henning Bakkejord-Johnsen

Bø (Vesterålen) Skytterlag - J (M)

7

Andreas Andersen

Bø (Vesterålen) Skytterlag - NU (M)

8

Bjørn Anders Solsem

Bø (Vesterålen) Skytterlag - NU, Links (M)