Samlagsstevne Vesterålen

Arrangør: Bø (Vesterålen) Skytterlag Se stevneinfo

Du må logge inn for å melde deg på.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

11:00
Skive
1

Tom Andre Henriksen

Bø (Vesterålen) Skytterlag - 2 (M)

2

Britt Elin W Rabben

Bø (Vesterålen) Skytterlag - 2 (K)

3

Rune Horn

Bø (Vesterålen) Skytterlag - 1 (M)

4

Jørn Finvåg

Bø (Vesterålen) Skytterlag - 4 (M)

5

Kurt-Arne Rabben

Bø (Vesterålen) Skytterlag - V55 (M)

6

Torfinn R Johnsen

Bø (Vesterålen) Skytterlag - 4 (M)

7

Andrine Ellingsen Haug

Bø (Vesterålen) Skytterlag - J (K)

8

Marita Charlotte Johnsen

Bø (Vesterålen) Skytterlag - 1, Links (K)

11:30
Skive
1

Ann-Kristin Pettersen

Bø (Vesterålen) Skytterlag - NV (K)

2

Leon-Andre Pettersen

Bø (Vesterålen) Skytterlag - ER (M)

3

Torgrim Haug

Bø (Vesterålen) Skytterlag - NV (M)

4

5

Martin Andre Henriksen

Bø (Vesterålen) Skytterlag - ER (M)

6

Henning Bakkejord-Johnsen

Bø (Vesterålen) Skytterlag - J (M)

7

Ida Johanne Klaussen Roarsen

Bø (Vesterålen) Skytterlag - 2 (K)

8

Gustav Berg Finvåg

Bø (Vesterålen) Skytterlag - NU (M)

12:00
Skive
1

Stina Mari Rosales Kristensen

Bø (Vesterålen) Skytterlag - R (K)

2

Andreas Andersen

Bø (Vesterålen) Skytterlag - NU (M)

3

Martin Rosales Kristensen

Bø (Vesterålen) Skytterlag - ER (M)

4

Viktoria Øvergård

Tretinddalen Skytterlag - R (K)

5

Ane Othilie Reinholdtsen

Tretinddalen Skytterlag - NU (K)

6

Lars Bakkejord-Johnsen

Bø (Vesterålen) Skytterlag - 5 (M)

7

Jon Erik Solberg

Sortland Skytterlag - 3 (M)

8

Bjørn Anders Solsem

Bø (Vesterålen) Skytterlag - NU, Links (M)

12:30
Skive
1

Stein Erik Kvandahl

Sortland Skytterlag - 2 (M)

2

Jim Arne Vikestad

Sortland Skytterlag - 3 (M)

3

Helene Enoksen

Sortland Skytterlag - 2 (K)

4

Norunn Johansen

Sortland Skytterlag - 3 (K)

5

Eilif Andersen

Sortland Skytterlag - V73 (M)

6

Tor-Eirik Mortensen

Andenes Skytterlag - 1 (M)

7

Elin J. Mortensen

Andenes Skytterlag - 2 (K)

8

Lukas Mortensen

Dverberg Skytterlag - J (M)

13:00
Skive
1

Rune Olsen

Andenes Skytterlag - V73 (M)

2

3

Kevin V. Grav

Dverberg Skytterlag - J (M)

4

Tove Mette Gammelmoe

Dverberg Skytterlag - 2 (K)

5

Jan Aksel Fredriksen

Dverberg Skytterlag - V55 (M)

6

Mari Benjaminsen

Dverberg Skytterlag - EJ (K)

7

Steinar Vollan

Dverberg Skytterlag - 2 (M)

8

Gunnar Olsen

Tretinddalen Skytterlag - V55, Links (M)

13:30
Skive
1

Micaela Barbosa Jensen

Andenes Skytterlag - NU (K)

2

Daniel Schaug Tollefsen

Andenes Skytterlag - NU (M)

3

Leif R. Mikalsen

Sortland Skytterlag - V55 (M)

4

Thea Sofie Paulsen

Sortland Skytterlag - NV (K)

5

6

Tor-Erik Iversen

Sortland Skytterlag - 5 (M)

7

Charlotte Taanevig

Andenes Skytterlag - 5 (K)

8

Torben Knudsen

Melbo Skytterlag - V55 (M)

14:00
Skive
1

Tommy Jensen

Andenes Skytterlag - NV (M)

2

Marthe Jensen

Andenes Skytterlag - NU (K)

3

Mathias Mindor Strand

Sortland Skytterlag - NU (M)

4

5

6

7

8

14:30
Skive
1

2

3

4

5

6

7

8