Åpent stevne Bane

Arrangør: Holla Skytterlag Se stevneinfo

Du må logge inn for å melde deg på.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

10:00
Skive
1

Arne Palerud

Drangedal Skytterlag - V65 (M)

2

Arne Mathisen

Jondalen Skytterlag - V65 (M)

3

Halvor Værheim Øygarden

Lunde Skytterlag - R (M)

4

5

Vetle M Loftsgarden

Rauland Skyttarlag - NU, Finkaliber (M)

6

Martin Knutsen

Bø (Telemark) Skyttarlag - J (M)

10:40
Skive
1

Ola Kristian Wear

Styrvoll Skytterlag - NU, Finkaliber (M)

2

Martin Bergan

Styrvoll Skytterlag - J (M)

3

Torjus Ågedal

Grindølen Skytterlag - V73 (M)

4

5

Magne Rike

Froland Skytterlag - V73, Links (M)

6

Roar Hagtvedt

Holla Skytterlag - V73, Links (M)

11:20
Skive
1

Martin Ødegård

Greipstad Skytterlag - R, Finkaliber (M)

2

Mathias Egeli

Greipstad Skytterlag - NU, Finkaliber (M)

3

Daniel Ingebretsen

Greipstad Skytterlag - NU, Finkaliber (M)

4

Niri Kaasa

Bolkesjø Skytterlag - ER, Finkaliber (M)

5

Ola Kaasa

Bolkesjø Skytterlag - ER, Finkaliber (M)

6

Harald Englund

Søgne Skytterlag - V73 (M)

12:00
Skive
1

Vidar Ottren

Mælum Skytterlag - V73 (M)

2

Erling Evju

Øvre Bø Skytterlag - V73 (M)

3

Kristoffer Løkka

Sauherad Skytterlag - V73 (M)

4

Thor Høgsveen

Porsgrunds Skytterlag - V65 (M)

5

Olav Brennemo Eriksen

Kviteseid Skyttarlag - R (M)

6

Steinar Brennemo Eriksen

Kviteseid Skyttarlag - NU (M)

13:00
Skive
1

Kristian Storenes

Imenes Skytterlag - J (M)

2

Ivar Storenes

Imenes Skytterlag - V73 (M)

3

4

Vemund Kristoffer Paul

Imenes Skytterlag - ER (M)

5

Vegard Knutson

Imenes Skytterlag - J (M)

6

Oddbjørn Larsen

Torridal Skytterlag - V73 (M)

13:40
Skive
1

Marius B. Svanlund

Sauherad Skytterlag - J (M)

2

3

Lars Eivind Hustveit

Sauherad Skytterlag - J (M)

4

Lars Fredrik H. Hansen

Sauherad Skytterlag - J (M)

5

Stian Engnes Hansen

Sande Skytterlag - NV (M)

6

14:20
Skive
1

Helge Rosland

Tørdal Skytterlag - V65 (M)

2

Teodor Rosland

Tørdal Skytterlag - R (M)

3

Edwin Jin Rolfsrud

Sigdal Skytterlag - R (M)

4

5

6

Yngvar Vataker

Sandar og Sandefjord Skytterlag - V73 (M)

15:00
Skive
1

2

Helge Rorgemoen

Øyfjell Skyttarlag - V73 (M)

3

Ole Kr. Nyhus

Øyfjell Skyttarlag - V65 (M)

4

5

6

Svein Rorgemoen

Øyfjell Skyttarlag - V73, Links (M)