Fylkesstevnet for Buskerud

Arrangør: Numedal Skyttersamlag Se stevneinfo

Du må logge inn for å melde deg på.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

09:00
Skive
1

Edwin Jin Rolfsrud

Sigdal Skytterlag - R (M)

2

Nora Albjerk

Jondalen Skytterlag - R, Finkaliber (K)

3

Jøran Bjørge

Sigdal Skytterlag - J (M)

4

Dagrun Laugerud Skaug

Jondalen Skytterlag - R, Finkaliber (K)

5

Andreas Kjønstad Halvorsen

Flesberg Skytterlag - R, Finkaliber (M)

6

Martin Berg

Riflen/Skoger Skytterlag - R, Finkaliber (M)

7

Gro Evant

Riflen/Skoger Skytterlag - NV (K)

8

Fredrik Berg

Riflen/Skoger Skytterlag - ER (M)

9

Herman Finstad Molland

Kongsberg Skytterlag - ER (M)

10

Henrik Jamne

Sigdal Skytterlag - NU, Finkaliber (M)

11

Hans Erik Rua

Jondalen Skytterlag - V73 (M)

12

Annbjørg Laugerud Skaug

Jondalen Skytterlag - J (K)

13

14

Karoline Jamne

Sigdal Skytterlag - NU, Finkaliber (K)

15

Bjørnar Kjønstad Halvorsen

Flesberg Skytterlag - EJ (M)

09:35
Skive
1

Eirik Navelsaker

Flesberg Skytterlag - R (M)

2

Troy Blegeberg Skibrek

Jondalen Skytterlag - J (M)

3

Vidar Luteberget

Flesberg Skytterlag - V65 (M)

4

Trym Blegeberg Skibrek

Jondalen Skytterlag - EJ (M)

5

Emma Flesaker

Fiskum Skytterlag - EJ (K)

6

Phillip Saude

Fiskum Skytterlag - EJ (M)

7

Åse Moa

Fiskum Skytterlag - V73 (K)

8

Adelen Bogen Bakke

Fiskum Skytterlag - ER (K)

9

Helene Veres Andreassen

Fiskum Skytterlag - J (K)

10

Svein Langørgen

Røyken og Hurum Skytterlag - V73 (M)

11

Sara Kristine Havik Johnsen

Fiskum Skytterlag - J (K)

12

Stian Solheim

Fiskum Skytterlag - R (M)

13

Daniel Dahlman

Fiskum Skytterlag - R (M)

14

Sebastian E Johnsen

Fiskum Skytterlag - R (M)

15

Elisabeth Havik Johnsen

Fiskum Skytterlag - R (K)

10:10
Skive
1

Johan Leander

Fiskum Skytterlag - NU (M)

2

Eirik Sylte

Kongsberg Skytterlag - EJ (M)

3

Daniel Ivar Brevik

Røyken og Hurum Skytterlag - ER (M)

4

Aleksander Bryhn

Røyken og Hurum Skytterlag - J (M)

5

Mads Rydgren Toeneiet

Rollag og Veggli Skytterlag - J, Finkaliber (M)

6

Heine Kongsjorden

Rollag og Veggli Skytterlag - J (M)

7

Harald Kongsjorden

Rollag og Veggli Skytterlag - NU, Finkaliber (M)

8

Åsna Sofie Kongsjorden

Rollag og Veggli Skytterlag - NU, Finkaliber (K)

9

Martin Rydgren Toeneiet

Rollag og Veggli Skytterlag - NU, Finkaliber (M)

10

Emil Anton Hoff

Rollag og Veggli Skytterlag - NU, Finkaliber (M)

11

Matias Jensen Henriksen

Rollag og Veggli Skytterlag - NU, Finkaliber (M)

12

13

Ola Kongsjorden

Rollag og Veggli Skytterlag - J (M)

14

Nicolai Vagle

Rollag og Veggli Skytterlag - ER, Links, Finkaliber (M)

15

Aslak Bakke

Rollag og Veggli Skytterlag - R, Links, Finkaliber (M)

10:45
Skive
1

Sunniva Edvardsen Smestad

Kongsberg Skytterlag - R, Finkaliber (K)

2

Herman Røraas

Jondalen Skytterlag - NU, Finkaliber (M)

3

Edvin Engeland

Jondalen Skytterlag - NU, Finkaliber (M)

4

5

Hannah Midtgard

Jondalen Skytterlag - R, Finkaliber (K)

6

Eskil Grøterud

Sigdal Skytterlag - ER (M)

7

8

Håvard Bye Midtbø

Røyken og Hurum Skytterlag - NU (M)

9

Sandra Aspås

Røyken og Hurum Skytterlag - NU, Finkaliber (K)

10

Andreas Jansen

Røyken og Hurum Skytterlag - NV (M)

11

12

Gaute Grøterud

Sigdal Skytterlag - J (M)

13

Svein H. Myhre

Tyristrand Skytterlag - V73 (M)

14

Nora Midtgard

Jondalen Skytterlag - J, Finkaliber (K)

15

Live Teksle

Rollag og Veggli Skytterlag - ER, Finkaliber (K)

11:20
Skive
1

Knut Tore Eidal

Sigdal Skytterlag - V73 (M)

2

Arne Mathisen

Jondalen Skytterlag - V65 (M)

3

Eirill Ulberg Hagavold

Stjernen Skytterlag - ER (K)

4

Julian Årskog Vikhagen

Jondalen Skytterlag - R (M)

5

Martin Gilen

Jondalen Skytterlag - R (M)

6

Halvard Pedersen

Jondalen Skytterlag - R (M)

7

Ida Ulberg Hagavold

Stjernen Skytterlag - R, Finkaliber (K)

8

Nerid Kongsjorden

Rollag og Veggli Skytterlag - V73 (M)

9

Sander Årskog Vikhagen

Jondalen Skytterlag - J (M)

10

Severin Helgesplass

Rollag og Veggli Skytterlag - V65 (M)

11

Herman Baklid

Jondalen Skytterlag - J (M)

12

June Sandbæk Bondal

Flesberg Skytterlag - R (K)

13

Jørgen Sandbæk Bondal

Flesberg Skytterlag - J (M)

14

Hanna Hunstad

Sigdal Skytterlag - EJ (K)

15

Tor Martin Odden

Kongsberg Skytterlag - EJ (M)

11:55
Skive
1

Inga Marie Hanserud

Jondalen Skytterlag - ER (K)

2

Ine Aronsen Hagavold

Nes og Bromma Skytterlag - NU (K)

3

Tor Vetle Hanserud

Jondalen Skytterlag - EJ (M)

4

Asbjørn Hov

Hemsedal Skytterlag - V73 (M)

5

Gunnar Ekrem

Ådal Skytterlag - V65 (M)

6

Anne Aamodt

Flesberg Skytterlag - ER (K)

7

Arne Mørk

Hovet og Hol Skytterlag - V73 (M)

8

Torbjørn Bryøen

Hovet og Hol Skytterlag - V65 (M)

9

10

11

12

13

14

15