160 år. Jubileumsstevne

Arrangør: Levanger og Frol Skytterlag Se stevneinfo

Du må logge inn for å melde deg på.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

10:00
Skive
1

Linnea Solum Bakken

Nordre Skage Skytterlag - R, Finkaliber (K)

2

Elise Solum Bakken

Nordre Skage Skytterlag - J (K)

3

Torbjørn Sætertrø

Floren Skytterlag - V65 (M)

4

5

Gunnar G. Fornes

Hegra Skytterlag - V65 (M)

6

Petter Elias Lynmo Schjødt

Levanger og Frol Skytterlag - NU (M)

7

Hanna Haabeth

Aasen Skytterlag - J (K)

8

Bjarne Hammer

Hommelvik Skytterlag - V73 (M)

9

Snorre Sverkmo Julnes

Namdalseid og Lyngen Skytterlag - R, Finkaliber (M)

10

Svein O. Østeraas

Hommelvik Skytterlag - V65 (M)

10:45
Skive
1

John Olav Lund

Verdal Søndre Skytterlag - V73 (M)

2

Per Almlid

Aasen Skytterlag - V65, Finkaliber (M)

3

Jan Eilif Sundfær

Mære Skytterlag - V73 (M)

4

Nils Ingemund Stokke

Inderøy Skytterlag - V65 (M)

5

Bjarne By

Skaun Skytterlag - V65 (M)

6

Silje Kjelaas

Mære Skytterlag - J (K)

7

Ole Grumdal

Leksvik Skytterlag - V65 (M)

8

9

Sigbjørn Brønstad

Snåsa Skytterlag - V65 (M)

10

Jan Ove Bremseth

Stordalen Skytterlag - NV (M)

11:30
Skive
1

Edvin Lervik

Verdal Søndre Skytterlag - V73 (M)

2

Henrik Sivertsen

Levanger og Frol Skytterlag - NU (M)

3

Even Almlid

Aasen Skytterlag - NU, Finkaliber (M)

4

Kristoffer Osen

Mære Skytterlag - J (M)

5

Niklaus Haugrønning

Byneset Skytterlag - V65 (M)

6

Mathias Berge

Verdal Søndre Skytterlag - J (M)

7

Harald Lysvand

Leksvik Skytterlag - V73 (M)

8

Hans Tronstad

Leksvik Skytterlag - V73 (M)

9

Trond Tronstad

Leksvik Skytterlag - V73 (M)

10

Oddmund Rognli

Leksvik Skytterlag - V65 (M)

12:15
Skive
1

Chris O. Sverkmo

Vemundvik Skytterlag - V73 (M)

2

Harald Skjelbred

Steinkjer Skytterlag - V73 (M)

3

Anton Letnes

Steinkjer Skytterlag - V73 (M)

4

Alexander Gjemble

Skogn Skytterlag - R, Finkaliber (M)

5

Nicolay André Døhl

Skogn Skytterlag - R, Finkaliber (M)

6

Emil Hegnes

Skogn Skytterlag - R, Finkaliber (M)

7

Noah Hegnes

Skogn Skytterlag - R, Finkaliber (M)

8

Erik Peder Grøtan

Kvam Skytterlag - V73 (M)

9

Adrian Stubrud Hammer

Skogn Skytterlag - ER (M)

10

Trond Hyllnes

Vemundvik Skytterlag - V65 (M)

13:00
Skive
1

Kjell Haugen

Mostadmark Skytterlag - V73 (M)

2

Jon Ertsgård

Lånke Skytterlag - V65 (M)

3

Anne Kristin Arnstad

Skogn Skytterlag - NV, Finkaliber (K)

4

Eivind Østbyhaug

Tydal Skytterlag - V65 (M)

5

Steinar Hegnes

Skogn Skytterlag - NV, Finkaliber (M)

6

Einar Thoresen

Hommelvik Skytterlag - V65 (M)

7

Tor Skomsvold

Vemundvik Skytterlag - V73 (M)

8

Arne Almskår

Rennebu Skytterlag - V65 (M)

9

Jostein W. Hoseth

Rennebu Skytterlag - V73 (M)

10

Per Johan K. Borgan

Henning Skytterlag - NU, Finkaliber (M)

13:45
Skive
1

Arnfinn Larsen

Herfjord Skytterlag - V73 (M)

2

Magne Andreas Råum

Meihatten Skytterlag - V65 (M)

3

Dagfinn Svenning

Herfjord Skytterlag - V73 (M)

4

Ivar Reitan

Steinkjer Skytterlag - V73 (M)

5

Tore Olav Moen

Herfjord Skytterlag - V65 (M)

6

Eirin Raaen

Skjelstadmark Skytterlag - ER (K)

7

Hjørdis Halsen

Skjelstadmark Skytterlag - NV (K)

8

Hanne Moen Ørneberg

Skjelstadmark Skytterlag - NV, Finkaliber (K)

9

Einar Alstad

Herfjord Skytterlag - V73 (M)

10

Markus Arnstad-Rygg

Skogn Skytterlag - ER, Links, Finkaliber (M)

14:30
Skive
1

Hermann Haug Aas

Forr Skytterlag - R, Finkaliber (M)

2

3

4

Ingebrigt Haug

Forr Skytterlag - V73 (M)

5

Ivar Otto Husby

Trondhjems Skytterlag - V73 (M)

6

Ivar Stjern

Skogn Skytterlag - V73 (M)

7

Øivind Hovstein

Leksvik Skytterlag - V73 (M)

8

Anton E. Myhre

Verdal Søndre Skytterlag - V73 (M)

9

Eidunn Ferstad

Henning Skytterlag - R, Finkaliber (K)

10

Marius Feragen

Aasen Skytterlag - R, Links, Finkaliber (M)

15:15
Skive
1

Sofie Gipling

Namdalseid og Lyngen Skytterlag - ER (K)

2

Kristian Westvik Hansen

Namdalseid og Lyngen Skytterlag - J (M)

3

Peder Aftret Andersen

Selbu Skytterlag - ER (M)

4

Jomar Valli

Hommelvik Skytterlag - V73 (M)

5

Ingunn Eikrem Karlsen

Skjelstadmark Skytterlag - NV (K)

6

Tobias Raaen

Skjelstadmark Skytterlag - ER (M)

7

Olav Veie

Levanger og Frol Skytterlag - V73 (M)

8

Kolbjørn Damås

Verdal Søndre Skytterlag - V65 (M)

9

Even Johannes S. Fladvad

Nordre Skage Skytterlag - R, Finkaliber (M)

10

Henrik Winje

Skogn Skytterlag - NU, Finkaliber (M)

16:00
Skive
1

Stian Hestmo

Egge Skytterlag - ER (M)

2

Lars Arild Løkken

Mosvik Skytterlag - ER, Finkaliber (M)

3

Halvor Solum

Nordre Skage Skytterlag - V73 (M)

4

Ingrid Eline Aas

Nordre Skage Skytterlag - J (K)

5

Nils Olaf Kyllo

Stjørdal Skytterlag - V65 (M)

6

Anita Kyllo

Stjørdal Skytterlag - NV (K)

7

Andrea Meldal Moen

Skjelstadmark Skytterlag - ER (K)

8

Vilde Meldal Moen

Skjelstadmark Skytterlag - NU, Finkaliber (K)

9

Monrad Røstad

Levanger og Frol Skytterlag - V73 (M)

10

Jan Otto Brænne

Frosta Skytterlag - V65 (M)

16:45
Skive
1

Oddvar Frengen

Byneset Skytterlag - V73 (M)

2

Odd Nordtug

Forr Skytterlag - V65 (M)

3

Asbjørn Nordtug

Forr Skytterlag - V65 (M)

4

Odd Rakvåg

Kvam Skytterlag - V73 (M)

5

6

Narve Vestengen

Nes/Hovind Skytterlag - V73 (M)

7

Ina Melhus

Rissa Skytterlag - R, Finkaliber (K)

8

9

Jon O. Skei

Skogn Skytterlag - V65 (M)

10

Nicolas Breiseth

Frosta Skytterlag - NU, Finkaliber (M)