Andebustevnet inne 2019

Arrangør: Andebu Skytterlag Se stevneinfo

Du må logge inn for å melde deg på.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

09:00
Skive
1

Ingebjørg Nakjem

Styrvoll Skytterlag - R (K)

2

Annemarte Steinsholt

Styrvoll Skytterlag - R (K)

3

Vilde Hogstad Lie

Styrvoll Skytterlag - ER (K)

4

Åsmund Nakjem

Styrvoll Skytterlag - R (M)

5

Jonas Rambo

Styrvoll Skytterlag - R (M)

6

Ola Kristian Wear

Styrvoll Skytterlag - NU (M)

7

Stein Rui

Sem Skytterlag - V55 (M)

8

Hans Even Steinsholt

Styrvoll Skytterlag - NU (M)

09:40
Skive
1

Inga Marie Hanserud

Jondalen Skytterlag - ER (K)

2

Tor Vetle Hanserud

Jondalen Skytterlag - EJ (M)

3

Nora Albjerk

Jondalen Skytterlag - R (K)

4

Rune Albjerk

Jondalen Skytterlag - 5 (M)

5

Lone Skoglund Nakjem

Styrvoll Skytterlag - NV (K)

6

Åshild Vatnås Bråten

Styrvoll Skytterlag - NU (K)

7

Sander Wåg Øygard

Styrvoll Skytterlag - NU (M)

8

Dorthe Sofie Elgen

Styrvoll Skytterlag - NU (K)

10:20
Skive
1

Stine Cecilie Bjerklund

Holla Skytterlag - EJ (K)

2

Mari Helen Rosenkilde Dahle

Tørdal Skytterlag - NU (K)

3

Maja Dorholt

Lunde Skytterlag - ER (K)

4

Veronica Sandtangen

Fredrikstad Skytterlag - 5 (K)

5

Mathilde Ringsrød

Fredrikstad Skytterlag - J (K)

6

Henrik Dorholt

Lunde Skytterlag - ER (M)

7

Tor Simen Rosenkilde Dahle

Tørdal Skytterlag - R (M)

8

Terje Holm

Søndre Land Skytterlag - V55 (M)

11:00
Skive
1

Pål Gisle

Asker Skytterlag - 2 (M)

2

Anette Mahle Gisle

Asker Skytterlag - NV (K)

3

Eirik Mahle Gisle

Asker Skytterlag - ER (M)

4

Mathea Barlund

Asker Skytterlag - ER (K)

5

Trygve Foss Mathisen

Blaker Skytterlag - R (M)

6

Magnus Bjerke

Høland/Bjørkelangen Skytterlag - 5 (M)

7

Håkon Foss Mathisen

Blaker Skytterlag - ER (M)

8

Bjørn Egil Hansen

Nøtterø Skytterlag - 5 (M)

11:40
Skive
1

Odin Bergheim

Asker Skytterlag - R (M)

2

Odd Kolsrud

Begnadalen Skyttarlag - V73 (M)

3

Svein H. Myhre

Tyristrand Skytterlag - V73 (M)

4

Willy Krafft

Løveid Skytterlag - V73 (M)

5

Arne Grøtting

Oslo Østre Skytterlag - V55 (M)

6

Eirik Navelsaker

Flesberg Skytterlag - R (M)

7

Gunnar Torstein Olsen

Løveid Skytterlag - V73 (M)

8

Torjus Bergheim

Asker Skytterlag - J (M)

12:20
Skive
1

Kjell Juvland

Sauherad Skytterlag - V55 (M)

2

Ivar Fjeldberg

Asker Skytterlag - V55 (M)

3

Lars Fredrik H. Hansen

Sauherad Skytterlag - EJ (M)

4

Daniel Davidsen

Andebu Skytterlag - 5 (M)

5

Jan Ove Johansen

Styrvoll Skytterlag - 1 (M)

6

Vidar Juliussen

Fredrikstad Skytterlag - 4 (M)

7

Arne Bergan

Flesberg Skytterlag - V65 (M)

8

Bjørnar Kjønstad Halvorsen

Flesberg Skytterlag - EJ (M)

13:00
Skive
1

Wenche G. Ekeli

Asker Skytterlag - NV (K)

2

Arvid Meek

Skarpskytten Skytterlag - V65 (M)

3

Tore Byberg

Rissa Skytterlag - 5 (M)

4

Caroline Eriksen Kisfoss

Sauherad Skytterlag - EJ (K)

5

Gaute Grøterud

Sigdal Skytterlag - J (M)

6

Annbjørg Laugerud Skaug

Jondalen Skytterlag - J (K)

7

Eskil Grøterud

Sigdal Skytterlag - ER (M)

8

Dagrun Laugerud Skaug

Jondalen Skytterlag - R (K)

13:40
Skive
1

Thor Høgsveen

Porsgrunds Skytterlag - V65 (M)

2

Gunvald Tveita

Porsgrunds Skytterlag - V65 (M)

3

Kjetil Naphaug

Porsgrunds Skytterlag - 2 (M)

4

Geir Omslandseter

Porsgrunds Skytterlag - 4 (M)

5

Jan Elias Bjørnsen

Porsgrunds Skytterlag - NU (M)

6

Geir Arne Bjørnsen

Porsgrunds Skytterlag - NU (M)

7

Terje Andersen

Sigdal Skytterlag - NV (M)

8

Henning Piskerud Endeberg

Sigdal Skytterlag - 3 (M)

14:20
Skive
1

May Lise Aas

Bolkesjø Skytterlag - V55 (K)

2

Vidar Omslandseter

Porsgrunds Skytterlag - V65 (M)

3

Kristian Tollefsen

Porsgrunds Skytterlag - 1 (M)

4

5

6

Elizabeth Lande

Kongsberg Skytterlag - 2 (K)

7

Herman Baklid

Jondalen Skytterlag - J (M)

8

Kasper Baklid

Jondalen Skytterlag - NU (M)

15:00
Skive
1

Halvor Øyen

Sauland Skytterlag - V73 (M)

2

Harald Englund

Søgne Skytterlag - V73 (M)

3

Mats Glomsaas

Søndre Odalen Skytterlag - 4 (M)

4

Jørgen Bjerkgården Kleiverud

Flesberg Skytterlag - J (M)

5

Tore Nerli Hansen

Sande Skytterlag - 1 (M)

6

Christoffer Engnæs Hansen

Sande Skytterlag - ER (M)

7

Stian Engnæs Hansen

Sande Skytterlag - NV (M)

8

Olav Øyen

Sauland Skytterlag - 2 (M)

15:40
Skive
1

Gustav Rosland

Tørdal Skytterlag - 3 (M)

2

Arne Palerud

Drangedal Skytterlag - V65 (M)

3

Martin Bergan

Styrvoll Skytterlag - J (M)

4

Inge Hvitås

Sauherad Skytterlag - 5 (M)

5

Mathias Klopp Norshus

Andebu Skytterlag - ER (M)

6

Tonje Wehn Ødegård

Moss og Våler Skytterlag - J (K)

7

Jonas Waggestad

Slagen Skytterlag - J (M)

8

Espen Kirkesæther

Bodø Østre Skytterlag - V55, Links (M)

16:20
Skive
1

Aistis Simenas

Hedrum Skytterlag - R (M)

2

Adrian Herland Rollag

Hedrum Skytterlag - EJ (M)

3

Fredrik Foldvik

Hedrum Skytterlag - R (M)

4

Ludvig Skramdal

Hedrum Skytterlag - NU (M)

5

Niri Kaasa

Bolkesjø Skytterlag - ER (M)

6

Tove Kaasa

Bolkesjø Skytterlag - 2 (K)

7

Rolf Harry Hegna

Sem Skytterlag - V65 (M)

8

Willy Enger

Nøtterø Skytterlag - V55 (M)

17:00
Skive
1

Linda Herland

Hedrum Skytterlag - 4 (K)

2

Ola Kaasa

Bolkesjø Skytterlag - ER (M)

3

Bjørn Bakken

Siljan Skytterlag - V73 (M)

4

Maria Danielsen

Nøtterø Skytterlag - ER (K)

5

Sven Idland

Sem Skytterlag - V65 (M)

6

Kristoffer Halvorsen

Andebu Skytterlag - V73, Links (M)

7

Finn Tore Knudsen

Nøtterø Skytterlag - V65, Links (M)

8

Tommy Gjølberg

Sem Skytterlag - 4 (M)

17:40
Skive
1

Kristin Rui Isachsen

Andebu Skytterlag - J (K)

2

Robert Wikerøy

Nøtterø Skytterlag - V55 (M)

3

Andrine Fjeld Løberg

Andebu Skytterlag - J (K)

4

Roy Jøran Fredriksen

Eidsberg Skytterlag - 3 (M)

5

Fredrik Wikerøy

Nøtterø Skytterlag - EJ (M)

6

Karl G Rosenberger

Nordstrand Skytterlag - 1 (M)

7

Christer Malm

Oslo Østre Skytterlag - V55 (M)

8

Markus Aleksander Rosenberger

Nordstrand Skytterlag - NU (M)