VÅPENSMIACUP Bustenskjoldstevnet

Arrangør: Etnedal Skyttarlag Se stevneinfo

Du må logge inn for å melde deg på.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

15:00
Skive
1

Erik Jødahl

Blaker Skytterlag - V73 (M)

2

3

Olav B Hjartnes

Hardanger Skyttarlag - V73 (M)

4

Per Reidar Kolsrud

Begnadalen Skyttarlag - V65 (M)

5

Oddvar Tangen

Tingelstad Skytterlag - V73 (M)

6

Johannes Rundhaug

Etnedal Skyttarlag - V65 (M)

7

8

Ole Jørgen Klaseie

Nordre Land Skytterlag - V73 (M)

9

Nils Erik Nilsen

Nordre Land Skytterlag - V65 (M)

10

Nils Seldal

Klepp Skytterlag - V73, Links (M)

15:40
Skive
1

Anne Birgit Dokken

Nordre Land Skytterlag - R (K)

2

Hans Kristian Dokken

Nordre Land Skytterlag - J (M)

3

4

Svein Arne Linnerud

Brumunddal Skytterlag - V65 (M)

5

6

Sidsel Storihle

Brumunddal Skytterlag - V65 (K)

7

8

9

10

Jørgen Svensberget

Sørskogbygda Skytterlag - R (M)

16:20
Skive
1

Harald Jensen

Lyngdal Skytterlag - V73 (M)

2

Martine Evenrud

Viken (opland) Skytterlag - ER (K)

3

4

Leander Bakke

Viken (opland) Skytterlag - R, Finkaliber (M)

5

6

7

Nils Hovde

Oslo Østre Skytterlag - V73 (M)

8

Tuva Bakke

Viken (opland) Skytterlag - ER (K)

9

Omar Lund

Østre Gausdal Skytterlag - V65 (M)

10

Malin Stenerud

Høland/Bjørkelangen Skytterlag - ER, Links (K)

17:00
Skive
1

Halvor Einarsrud Knutsen

Søndre Land Skytterlag - J (M)

2

3

4

Lars Kristian Skredderstuen

Søndre Land Skytterlag - J (M)

5

Miriam Amalie Pedersen

Hammerfest Skytterlag - ER (K)

6

Adrian Christoffer Pedersen

Hammerfest Skytterlag - J (M)

7

8

Sáve Malin

Tana Skytterlag - R, Finkaliber (K)

9

10

Sigurd B. Aasarmoen

Søndre Land Skytterlag - J, Links (M)

17:40
Skive
1

Ole Jan Engeli

Vestre Toten Skytterlag - V73 (M)

2

Hans Martin Sørum

Bjoneroa Skytterlag - V73 (M)

3

4

5

6

7

8

9

10

18:20
Skive
1

Ole-Thomas Vaskinn

Randsfjord Skytterlag - R, Finkaliber (M)

2

3

4

Oddvar Andersen

Sarpsborg Skytterlag - V73 (M)

5

Kine Saksæther Andersen

Degernes Skytterlag - ER (K)

6

7

8

9

10

Remi Gram

Nordre Land Skytterlag - ER (M)

19:00
Skive
1

Erik Eggum

Fagernes Skytterlag - NV (M)

2

Håvard Berg

Øystre Slidre Skyttarlag - ER (M)

3

Arne Rogne

Øystre Slidre Skyttarlag - V65 (M)

4

Odd Kolsrud

Begnadalen Skyttarlag - V73 (M)

5

Bjørn Olav Robøle

Øystre Slidre Skyttarlag - J (M)

6

7

Sander Gudmundstuen

Søndre Land Skytterlag - R, Finkaliber (M)

8

Mathea Hasvold

Nordre Land Skytterlag - R, Finkaliber (K)

9

Ole Bergene

Etnedal Skyttarlag - V65, Links (M)

10

Tidemann M. Kolsrud

Begnadalen Skyttarlag - V73 (M)

19:40
Skive
1

Jostein Kjernli

Østre Gausdal Skytterlag - EJ (M)

2

3

4

5

6

7

8

9

10