Landsskytterstevnet 2018 Stjørdal

Arrangør: Stjørdal Skytterlag

Du må logge inn for å melde deg på.

Viser påmelding 1 - 200 av 1352
Påmeldte skyttere

Hjellen, Beate

Aalesund Skyttarlag - Klasse: 4 (K)

Hjellen, Reidulf

Aalesund Skyttarlag - Klasse: V65 (M)

Moldskred, Tom Olav

Aalesund Skyttarlag - Klasse: 4 (M)

Pung, Marius

Aas Skytterlag - Klasse: J (M)

Haabeth, Hanna

Aasen Skytterlag - Klasse: ER (K)

Løvås, Kjetil André

Aasen Skytterlag - Klasse: 1 (M)

Isaksen, Lars Daniel

Alta Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Isaksen, Vidar

Alta Skytterlag - Klasse: 3 (M)

Losvar, Arnulf

Alta Skytterlag - Klasse: 5, Klasse skogsløp: SV55, Links (M)

Losvar, Nathalie J.

Alta Skytterlag - Klasse: ER (K)

Mikkelsen, Tor Harry

Alta Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Opgård, Birgitte

Alta Skytterlag - Klasse: ER (K)

Simensen, Leif Olaf

Alta Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Thomassen, Knut Olav

Alta Skytterlag - Klasse: V55, Links (M)

Steinfjell, Arne

Alteren Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Steinfjell, May Helen

Alteren Skytterlag - Klasse: 2 (K)

Strypet, Hanne Kristin

Alvdal Skytterlag - Klasse: 2 (K)

Strypet, Hågen

Alvdal Skytterlag - Klasse: 2 (M)

Strypet, Jan

Alvdal Skytterlag - Klasse: 2 (M)

Strypet, Jørn

Alvdal Skytterlag - Klasse: ER, Klasse skogsløp: SER (M)

Strypet, Martin

Alvdal Skytterlag - Klasse: 3 (M)

Bakken, Joachim

Andebu Skytterlag - Klasse: 3, Links (M)

Norshus, Mathias

Andebu Skytterlag - Klasse: R (M)

Mortensen, Elin J.

Andenes Skytterlag - Klasse: 2, Klasse skogsløp: SK (K)

Mortensen, Tor-Eirik

Andenes Skytterlag - Klasse: NV, Klasse skogsløp: SNV (M)

Sæther, Erlend Burø

Andenes Skytterlag - Klasse: 5, Klasse skogsløp: SK (M)

Sæther, Frode

Andenes Skytterlag - Klasse: 3, Klasse skogsløp: SK (M)

Naalum, Ole Fredrik

Aremark Skytterlag - Klasse: R (M)

Berglund, Heidi

Asker Skytterlag - Klasse: 2 (K)

Fjeldberg, Ivar

Asker Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Gisle, Anette Mahle

Asker Skytterlag - Klasse: NV (K)

Gisle, Eirik Mahle

Asker Skytterlag - Klasse: R (M)

Gisle, Pål

Asker Skytterlag - Klasse: 2 (M)

Hjortnæs, Kjell A

Asker Skytterlag - Klasse: V65 (M)

Nordli, Kristina Moen

Asker Skytterlag - Klasse: 3 (K)

Nordli, Per Asle

Asker Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Orre, Gunnar

Asker Skytterlag - Klasse: V65 (M)

Bjørsvik, Esben

Askøy Skytterlag - Klasse: 3 (M)

Bjørsvik, Eyvind

Askøy Skytterlag - Klasse: V65 (M)

Moen, Solfrid Ulseth

Aspøy og Straumsnes Skytterlag - Klasse: J (K)

Naalsund, Astrid

Aspøy og Straumsnes Skytterlag - Klasse: 1, Klasse skogsløp: SK (K)

Naalsund, Reidun

Aspøy og Straumsnes Skytterlag - Klasse: 1 (K)

Nørbech, Jakob

Aspøy og Straumsnes Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Sletvik, Stig Atle

Aspøy og Straumsnes Skytterlag - Klasse: 1 (M)

Kvisvik, Jon

Aureosen Skytterlag - Klasse: V65 (M)

Nygård, Hans

Aureosen Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Valente, Diogo

Aureosen Skytterlag - Klasse: 1 (M)

Bjørgum, Kjell Bøe

Aurland Skyttarlag - Klasse: 3 (M)

Haugeplass, Hege

Aurland Skyttarlag - Klasse: J (K)

Hagfors, Marius

Austerbygda Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Herring, Lillian

Austerbygda Skytterlag - Klasse: V65 (K)

Wika, Emil Lysøy

Austerbygda Skytterlag - Klasse: J (M)

Berglund, Odd-A.

Balsfjord Skytterlag - Klasse: V65 (M)

Larsen, Rolf

Balsfjord Skytterlag - Klasse: 3 (M)

Larsen, Stig Anders J.

Balsfjord Skytterlag - Klasse: 3 (M)

Nøstvik, Stein Are

Balsfjord Skytterlag - Klasse: 2, Klasse skogsløp: SK (M)

Mathisen, Svein Christian

Bamble Skytterlag - Klasse: R (M)

Mathisen, Tor Christian

Bamble Skytterlag - Klasse: J (M)

Forseth, Mona

Bardu Skytterlag - Klasse: 2 (K)

Gaupset, Arne Bjørn

Batnfjord Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Høgset-Torvik, Ida

Batnfjord Skytterlag - Klasse: 2 (K)

Nerødegård, Jostein

Begna Skyttarlag - Klasse: 4 (M)

Nerødegård, Laila

Begna Skyttarlag - Klasse: 1 (K)

Aune, Arnt Erik

Beiarn Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Vestvik, Sverre

Beitstad Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Vestvik, Terje

Beitstad Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Eriksen, Inge

Bergen Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Grimstvedt, Espen Skjelbreid

Bergen Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Nedrebø, Geir Inge

Bergen Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Skråmestø, Kristoffer Tvedt

Bergen Skytterlag - Klasse: J (M)

Strømme, Magne

Bergen Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Sælensminde, Sander Nesbø

Bergen Skytterlag - Klasse: J, Klasse skogsløp: SJ (M)

Tvedt, Øyvind

Bergen Skytterlag - Klasse: 3 (M)

Østbøll, Stein Feyling

Birkenes Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Nordkild, Svein Inge

Bjerkvik Skytterlag - Klasse: V65 (M)

Sørum, Sverre

Bjoneroa Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Søreide, Arve

Bjordal/Søreide Skyttarlag - Klasse: 3 (M)

Knutsen, Morten Jarnskjegge

Bjugn Skytterlag - Klasse: 2, Klasse skogsløp: SV55 (M)

Moen, Ole Agnar

Bjugn Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Moen, Wenche Beate Olden

Bjugn Skytterlag - Klasse: 2 (K)

Strendo, Kjell Harald

Bjugn Skytterlag - Klasse: 1 (M)

Svendsen, Geir

Bjugn Skytterlag - Klasse: V65 (M)

Andfjell Rakvaag, Anders

Bjøllånes Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Rødal, Harald

Bjøllånes Skytterlag - Klasse: 2 (M)

Tveit, Asbjørn

Bjørnen og Vestre Målselv Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Vestheim, Otto

Bjørnen og Vestre Målselv Skytterlag - Klasse: V65 (M)

Aabø, Wemunn

Blaker Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Aarskog, Kjell

Blaker Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Andresen, Thorbjørn

Blaker Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Bertheau, Johny Andre

Blaker Skytterlag - Klasse: 3 (M)

Christensen, Bjørn

Blaker Skytterlag - Klasse: V65, Links (M)

Finstad, Geir

Blaker Skytterlag - Klasse: 5, Klasse skogsløp: SENB (M)

Flatby, John

Blaker Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Hidemstrædet, Anders Foss

Blaker Skytterlag - Klasse: J (M)

Holt, André

Blaker Skytterlag - Klasse: 3 (M)

Jensløkken, Ingrid

Blaker Skytterlag - Klasse: J (K)

Jødahl, Erik

Blaker Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Jødahl, Hege

Blaker Skytterlag - Klasse: 5 (K)

Kristiansen, Fredrik G.

Blaker Skytterlag - Klasse: ER (M)

Lund, Charlotte F

Blaker Skytterlag - Klasse: R (K)

Lund, Kåre

Blaker Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Lund, Roy

Blaker Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Mathisen, Håkon Foss

Blaker Skytterlag - Klasse: ER, Klasse skogsløp: SER (M)

Mathisen, Trygve Foss

Blaker Skytterlag - Klasse: R (M)

Meluken, Sindre

Blaker Skytterlag - Klasse: J (M)

Meluken, Tuva

Blaker Skytterlag - Klasse: R (K)

Moland, Sander

Blaker Skytterlag - Klasse: ER (M)

Rudseter, Steinar

Blaker Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Skarpodde, Hanne

Blaker Skytterlag - Klasse: 5 (K)

Strøm, Eirik

Blaker Skytterlag - Klasse: R, Klasse skogsløp: SR (M)

Strøm, Kåre

Blaker Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Svardahl, Andreas

Blaker Skytterlag - Klasse: 2 (M)

Sydnes, Hege Ingrid

Blaker Skytterlag - Klasse: 2 (K)

Tomasgard, Are

Blaker Skytterlag - Klasse: NV (M)

Vangen, Terje

Blaker Skytterlag - Klasse: V65 (M)

Breivik, Tobias

Bodø Østre Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Brunes, Miklas Ellingsen

Bodø Østre Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Jakobsen, Anders Heiberg

Bodø Østre Skytterlag - Klasse: 3 (M)

Korsmo, Inge

Bodø Østre Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Pedersen, Berit Pauline

Bodø Østre Skytterlag - Klasse: 1 (K)

Pedersen, Bård

Bodø Østre Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Sundsfjord, Aud

Bodø Østre Skytterlag - Klasse: V55 (K)

Tobiassen, Ingvill

Bodø Østre Skytterlag - Klasse: 5 (K)

Tobiassen, Runar

Bodø Østre Skytterlag - Klasse: J (M)

Torkildsen, Geir

Bodø Østre Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Baadshaug, Rolv

Brumunddal Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Svoren, Roald

Bryggja Skyttarlag - Klasse: V55 (M)

Nordhuus, Jøran

Brønnøysund Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Rolandsen, Egil

Budal Skytterlag - Klasse: V65 (M)

Forfot, Roar

By Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Hårstad, Asbjørn

By Skytterlag - Klasse: V65 (M)

Tveiten, Per Torleiv

Bykle Skyttarlag - Klasse: V65 (M)

Bergum, Jo Kristian

Byneset Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Brinch, Karl-Henrik Lund

Byneset Skytterlag - Klasse: 4, Klasse skogsløp: SENB (M)

Rognstad, Håkon

Byneset Skytterlag - Klasse: 5, Klasse skogsløp: SENA (M)

Rønningsgrind, Ina Nordhøy

Byneset Skytterlag - Klasse: 4 (K)

Øien, Hans Erling

Byneset Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Øien, Knut

Byneset Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Fjærli, Kjell Arne

Bæverdalen Skytterlag - Klasse: J (M)

Fjærli, Vegard

Bæverdalen Skytterlag - Klasse: R (M)

Snekvik, Bjørn

Bæverdalen Skytterlag - Klasse: V55, Klasse skogsløp: SV55 (M)

Vorland, Einar

Bømlo Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Vorland, Kirsten

Bømlo Skytterlag - Klasse: V65 (K)

Berget, Ingebrigt

Dalane Skyttarlag - Klasse: 3 (M)

Berget, Isak Andre

Dalane Skyttarlag - Klasse: R (M)

Berget, Siren Margrethe

Dalane Skyttarlag - Klasse: ER (K)

Kjosaas, Kjell

Dale (sunnfjord) Skyttarlag - Klasse: 2 (M)

Kjosaas, Sigmund Haugen

Dale (sunnfjord) Skyttarlag - Klasse: J (M)

Bakken, Per Gunnar

Dalsbygda Skytterlag - Klasse: V65 (M)

Henningsmo, Aksel

Dalsbygda Skytterlag - Klasse: ER, Links (M)

Henningsmo, Soland

Dalsbygda Skytterlag - Klasse: J (M)

Henningsmo, Turid

Dalsbygda Skytterlag - Klasse: 1 (K)

Tuveng, Eskil

Dalsbygda Skytterlag - Klasse: ER (M)

Tuveng, Marius

Dalsbygda Skytterlag - Klasse: J (M)

Andersen, Kine Saksæther

Degernes Skytterlag - Klasse: ER (K)

Grytten, Leif Arne

Dovre og Dovreskog Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Haugstulen, Amund

Dovre og Dovreskog Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Haugstulen, Erlend

Dovre og Dovreskog Skytterlag - Klasse: R (M)

Lindsø, Egil Magne

Dovre og Dovreskog Skytterlag - Klasse: V65 (M)

Bjørnsen, Taran Cecilie

Drangedal Skytterlag - Klasse: 4 (K)

Askland, Tallak

Dølemo Skyttarlag - Klasse: 2 (M)

Gulbrandsen, Georg

Dølemo Skyttarlag - Klasse: V55 (M)

Håkedal, Arild

Dølemo Skyttarlag - Klasse: V55 (M)

Berggård, Melvin

Egersund Skytterlag - Klasse: V65 (M)

Gulstad, Anders Bragstad

Egge Skytterlag - Klasse: 3, Links (M)

Hestmo, Stian

Egge Skytterlag - Klasse: R (M)

Kristiansen, Charlotte F.

Egge Skytterlag - Klasse: 5 (K)

Saur, Harald

Egge Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Engernes, Per Ola

Eidet Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Heer, Hans

Eidsberg Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Holm, Silje Marie

Eidsberg Skytterlag - Klasse: J (K)

Myrås, Arne

Eidsberg Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Vartdal, Kristoffer

Eidsberg Skytterlag - Klasse: 4, Links (M)

Wallin, Mari

Eidsberg Skytterlag - Klasse: 4 (K)

Wallin, Mats

Eidsberg Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Wallin, Rune

Eidsberg Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Brustad, Camilla Bergh

Eidskog Skytterlag - Klasse: 5 (K)

Brustad, Kjell Ivar

Eidskog Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Gulbrandsen, John Einar

Eidskog Skytterlag - Klasse: V65 (M)

Guldbrandsen, Lars

Eidskog Skytterlag - Klasse: 5, Links (M)

Arnesen, Odin

Eidsvoll Verk Skytterlag - Klasse: 3 (M)

Holm, Rune Nyborg

Eidsvoll Verk Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Laurhammer, Gunnar

Eidsvoll Verk Skytterlag - Klasse: V65 (M)

Hammervold, Egil Magne

Eidsvåg og Eidsøra Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Hammervold, Ronja

Eidsvåg og Eidsøra Skytterlag - Klasse: J, Klasse skogsløp: SJ (K)

Hammervold, Silje

Eidsvåg og Eidsøra Skytterlag - Klasse: 2 (K)

Bekkevold, Espen

Eker Skytterlag - Klasse: 3 (M)

Grafsrønningen, Christoffer

Elverum Skytterlag - Klasse: ER, Links (M)

Harviken, Karl-Åge

Elverum Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Køhl, Odd Arne

Elverum Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Steindal, Emil B.

Elverum Skytterlag - Klasse: ER (M)

Steindal, Sofie B.

Elverum Skytterlag - Klasse: R (K)

Undseth, Morten

Elverum Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Giske, Bjørn Vidar

Engesetdal/Skodje Skyttarlag - Klasse: V55, Klasse skogsløp: SV55 (M)

Slyngstad, Lars

Engesetdal/Skodje Skyttarlag - Klasse: V55 (M)

Valde, Andreas

Engesetdal/Skodje Skyttarlag - Klasse: R (M)

Bjørke, Tommy

Etnedal Skyttarlag - Klasse: V55, Links (M)

Bjørnødegård, Tor

Etnedal Skyttarlag - Klasse: V55 (M)

Woxen, Thor Vegard

Etnedal Skyttarlag - Klasse: 2 (M)

Bendiksen, Birger

Fagernes Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Forrige 1 2 3 4 5 6 7 Neste